Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
23. mar 2012

@jajka1980 aj ja som dnes lezala 😀 o wc mi tiez nic nehovorili nikdy, ale dnes som nejak preventivne isla az doma asi po hodine 😀

chmurkaxy
23. mar 2012

@bique myslim, ze same pozitivne priznaky uhniezdovania 🙂 Bique, a ty si tiez mala po PK?

bique
23. mar 2012

@jajka1980 chichi, tak to si potom budeme vymienat pocity a skusenosti 😀

chmurkaxy
23. mar 2012

@bique @jajka1980 dnes mi uz zase sisi, kedze som rano netestovala, uz mi v hlave nabieha plan, ako zajtra rano testnem 😀 asi idem vyhodit tie testy z balkona 😀

bique
23. mar 2012

@chmurkaxy my sme mali 16 po PK, dve cerstve isli na ET, boli dvojky do 26tt ☹ to som ti uz asi pisala..,mali sme este 14 snezkov, v januari museli rozmrazit 7, neuspesne....teraz zasa islo vsetkych 7, z toho nam 2 vlozili 🙂 uz snehulkov nemame, takze teraz musia byt // 😉 a ked som si pocitala datum porodu podla poslednej MS, tak nam to vychadza na 12.12.2012 😀 😀 😀 no povedz, moze to nevyjst? 😅 😕

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Tak určite to má zmysel neisť hned na toaletu..a tlačiť.. 🙂 Vdaka za radu.. 😉

bique
23. mar 2012

@chmurkaxy a vsak po dvoch dnoch uz mozes zas testnut...ked mas doma tolko vela testov 😀 😀 😀 😀 vidim, ze si sa velmi dobre zasobila 😀 ja pre istotu kupim iba jeden 2v1 😀 lebo inak by som bola taka sisi ako ty 😀 😀

jajka1980
23. mar 2012

@bique Budem rada, ak si budeme písať o pocitoch.. 🙂

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Vyhod ich..ved to sa musíš zblázniť z toho testovania..a stres škodí nielen tebe, ale aj bublinke v brušku..
Takže tie testy si vyhod z hlavy.. 🙂

bique
23. mar 2012

@jajka1980 @chmurkaxy tak baby, zelam vam pekny vecer, idem ja lezkat na gaucik 😀 ahojteee zatial 😉

chmurkaxy
23. mar 2012

@bique @jajka180 ja viem, som uplne na hlavu 🙂 ach, tak este vydrziiim teda 🙂 hadam 🙂 Bique, pekny vecer a dobre si rasti bublinky 🙂 a ty, Jaji, si tiez poriadne oddychni, potom budes tiez potrebovat energiu na rast bruska 🙂

jajka1980
23. mar 2012

@bique Ahoj a aj tebe krásny večer..pekne oddychuj a nechaj bábätkám, nech sa riadne zahryzkujú...Držím moc moc palce.. 🙂

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Niesi na hlavu..je to normálne, že ťa ťahá testovať..no prečítala som si tvoje predošlé správy a vidím, že si sa zbytočne stresovala..tak len pekne netestuj stále a radšej hladkaj bruško a rozprávaj sa s bábom.. 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 ved rozpravam, rozpravam 🙂 aj tatinkov hlas nahraty v telefone mu pustam 🙂 a tatinko mu obcas nieco odkaze cez skype :D juj, Jaji, ja sa tak tesim, ze budem mat tolko kamosiek s babatkami, len nech sa nam tie nase poklady dobre zahryznu, ze? 🙂

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Je to krásne..čo si napísala..a to s tou nahrávkou je super..
Aspoň bude poznať aj tatinov hlas...
Naše pokladíky sa riadne zahryznú..a tomu verím..Len ty už nerob hlúposti, pri ktorých ubližuješ bábätku.. 😉

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 uz som poucena z minuleho maja, ze radsej vylozit nohy a nerobit nic. odkedy sa to pokazilo, stale som si to vycitala. aj teraz si to vycitam, bavili sme sa s manzelom, ze asi sme to babatko zase az tak nechceli, ked sme neboli zodpovednejsi a nedavala som si pozor.. takze preto mozno pisem o pokojovom rezime viac, ako to baby bavi, ale ja uz viem svoje :/ akosi ma taha do postele, mam pocit, ze len spim.. ty nie si z tych hormonov unavena?

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Tak robíš dobre, že sa šetriš.Aj my sme to v septembri pokazili tým, že som sa nešetrila, ale pracovala v záhrade..
No teraz budeme zodpovednejší a iba ležať..
Ja ani tak niesom unavená..hoci sem tam ma ťahá ľahnúť, no nechcem ležať od teraz..
Až odo dňa vkladu.
Ked si unavená, chod si ľaškať.. 🙂 To je dobré znamenie, že si unavená..tak to má byť.. 🙂

sidlo
24. mar 2012

krasne sobotne ranko babenky🙂 z tim cikanim-necikanim to nemyslite vazne? Nam to vkladali pri plnom mocovom mechure....ze uz pol hodinu predtym som myslela ze sa pocikam a nevydrzim do transferu aby bol mechur plny. Takze hned po cca 20-30tich minutach lezania som skoro boskavala zachodovu misu lebo som bola az spotena co som tak drzala. A pytala som sa aj ci mozem hned po 20 minutach na WC a oni ze jasnte ze v pohode. Tak teraz neviem ako vlastne....

brita
24. mar 2012

@bique Ahoj, prosim ta, preco ti vzdy rozmrazovali az 7 embryjok naraz? Nie je to nejako vela?A keby boli vsetky pekne rozmrazene, tak co by s nimi urobili? Trosku to nechapem. 😉

jajka1980
24. mar 2012

@sidlo Aj tebe krásne sobotné ráno..
Tak asi je to všade iné, lebo ja som pri 1.IVF šla prv na WC,(tak mi prikázala sestrička) a potom na vklad..Takže po vklade mi netrebalo cikať.
No ty sa neboj..nič si určite nepokazila..

jajka1980
24. mar 2012

Mimochodom..aj ja želám všetkým babenkáz z MK krásnu sobotu...A prajem všetkým, ktoré sú po KET, ET..aby sa im pekne zahrýzli embryjka ...a nepustili.. 🙂

pistaciaa
24. mar 2012

@sidlo Ahoj, neboj sa je to v pohode, ja som dokonca vydrzala iba 10 minut horko tazko a prosila som aby som mohla ist na zachod, co mi bolo strasne treba az mi z toho bolo zle a sestricka povedala, ze nech idem, ze hlavne je aby som bola ja v pohode a ze im to neublizi a potom som sa na to pytala doktora a on sa smial a tiez povedal, ze staci 10 minut. Ale mna aj tak nepresvedcil a doma som potom aj revala, ze som nevydrzala a pokaslala to :D, ale o dva tyzdne som zistila, ze mali pravdu a nevadilo to ;), takze 20 minut urcite stacilo, hlavne je netlacit.

sidlo
24. mar 2012

@jajka tak to je mi troska divne lebo pokial viem tak v Gynfive aj v Iscare pred IUI kazali mat plny mechurik a v Iscare aj pred IVF (hovorim z vlastnej skusenosti). Ale zas pred IUI to bolo viac menej koly tomu aby ta to menej bolebo a im sa to lepsie robilo. Neviem ci to ma vplyv aj na ine veci.
@pistaciaa Ci som tlacila alebo nie to fakt neviem lebo ma vsetko tam dolu tak troska bolelo z mierneho OHSS a pocit blazenosti z vyprazdnenia prevysil v tej sekunde vsetky ostatne zmysly🙂

sidlo
24. mar 2012

@pistaciaa tak to je dobra spravicka ked stacilo🙂 Drzkajte sa 😉

jajka1980
24. mar 2012

@sidlo Tak ja chodím do SPLN-u v Košiciach..

lisian
24. mar 2012

ahojte 🙂 mohli by ste mi trosicku poradit? bola som na ET v stredu a trosicku pobolievalo podbrusko...ale vcera uz tak ovela viac a taka pichlava bolest presne v strede dolu a dnes sem tam aj akoby pred menzesom bolest do toho. myslite, ze je to este v pohode, alebo je to zly signal? ☹

silvinnka
24. mar 2012

@sidlo ja osobne aj s ostatnymi kockami co sme boli na transfere,sme isli hned po vklade na wc....necakala ani jedna znas,20,30..... minut 😉

bique
25. mar 2012

@brita ahoj, mali sme zmrazene po 3, 2, 2...vsetky boli zmrazene po 5 dnovej PK...rozhodli sme sa vlozit 2, tak oni postupne rozmrazuju...najprv 2, tie sa nemuseli vyvijat, alebo jedno sa vyvijalo, druhe nie, tak rozmrazili dalsie...zo 7mych sa nam rozmrazilo na prenos iba 2, chapes? pri takej PK sa to stava, ze jednoducho ten proces mrazenia a rozmrazovania bud vobec nepreziju, alebo da jednoducho po rozmrazeni nejaky cas prestanu vyvijat...tak mi to bolo vysvetlene 😖 ja mu doverujem, takze to neriesim...aj tak by som nic neporiesila 😉

bique
25. mar 2012

@lisian to je jeden z najlepsich znakov 😀 nebojaj, nic sa nedeje, bude dobre 😀 maternica sa meni natahuje a pobolieva potom uz asi cele tehu 😉

bique
25. mar 2012

no baby, my sme uz ine pacientky aj s tym wc 😀 😀 😀 ja dnes 3ti den od KET a uz sa zacinam pozorovat 😖 nechcem to robit, ale podvedomie si somnou robi co chce 😠 😠 do soboty este dalekoooooo 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre