Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
25. mar 2012

@chmurkaxy dakujem za moralnu podporu🙂 jooj len nech ciarocky silneju;) ty ides zajtra na krvicku, ze?budem na teba mysliet

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 ano, dufam, ze to bude ok 🙂 odrazu sa vsetci v mojom okoli priznali, ze na teste mali slabe ciarky a vzdy to bolo tehotenstvom. ja som tiez mala slabu ciarku iba raz, bolo to biochemicke tehotenstvo (cize telo si mysli, ze je tehotne, ale babatka nikde), inak vzdy boli cisto biele. tak snad ma neklamu 🙂

brita
25. mar 2012

@bique Jasne, dakujem 😉 Ja sa pytam len zo zvedavosti, lebo ja som mala zamrazene len jedenkrat a to dve embryjka po PK a tie sa nam nerozmrazili, takze KET sa nekonal. 😒 Tak preto sa pytam, lebo je malo takych kociek, co sa im podari zamrazit tak vela embryjok 😉 My teraz z posledneho IVF mame zamrazene jedno 🙂

bella1303
25. mar 2012

@chmurkaxy llen dufam,ze to neni to biochemicke.som sa teraz nalakala☹

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Tak ešte som neskúšala sa naparovať..ale asi skusím..To že si v nočnej košielke je pohoda..a mala by si oddychovať..aby si nebrala energiu bábätku..a som rada, že poslúchaš.. 😀

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 ale coby, co sa plasis. ved ty vies, ze ti tam vkladali drobcekov a navyse dvoch, takze mas byt z coho tehu. biochemicke je podla mna skor v prirodzenom cykle, ze telo aj otehotnie, aj vyhodnoti, ze embryo nie je dobre alebo len zacne produkovat tehu hormony a vsetko prirodzene odide s menstruaciou. takze keby nemeska den-dva a netestujem, ani to nezistim. toto je uplne iny pripad a nestresuj :* a pri dvoch drobcekoch necudo, ze mas pozitivny test uz skoro, mozno sa ti chytili obaja 🙂

mayka
25. mar 2012

ahojte babulky.
NO tak ja som bola vo stvrtok na krvicke a zazrak sa nekona. ☹ O 2 mesiace skusime zasa.
Drzim vam palce. 😉

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 uz som ako tak upratala, tak uz mozem len lezat, kym pridu 🙂 ja mu ju neberiem, ale vobec mi nechuti jest, zjem tak jeden pastekovy chleba denne, takze ju ono berie skor mne :D ale nevadi, podelime sa 🙂 skus tu vodu slanu, ono existuju aj spreje ako Sterimar, co su s morskou vodou a su v poho aj pre tehotne, ale asi uz dnes nepojdes do lekarne, ze? tak slane naparovanie by mohlo byt podobne 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@mayka ach mayi, a ty si cakala len na krv ci si robila aj testy?

chmurkaxy
25. mar 2012

@mayka tak o dva mesiace bude vitazny pokus :*

bella1303
25. mar 2012

@chmurkaxy si ma ukludnila.najradsej by som teraz testovala stale🙂) som asi taka ako ty🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 Belli, posluchaj! 🙂 @jajka1980 asi budete musiet strazit aj Bellu 🙂)))

bella1303
25. mar 2012

@chmurkaxy rozkaz🙂budem testovat o 2-3 dni😉

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Vdaka za rady,,skúsim tú slanú vodu..a lekáreň tu nemáme, kedže 2,5 roka bývame na dedine..
Ale nevadí..aj slaná voda pomôže.. 🙂

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 žiadne testovanie každý deň!!!! Len sa budeš stresovať, čo bábätku / bábätkám nebude prospievať..
Aj @chmurkaxy testovala každý deň a začalo jej z toho hrabať...Tak sme jej to zakázali, lebo začínala myslieť negatívne a veľmi stresovala.. 😀 😀 😀

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 juuuj, na dedine je super, ja mam babku aj krstnu na dedine a raz by som tam tiez chcela byvat 🙂 pre decka to musi byt uzasne!

bella1303
25. mar 2012

@jajka1980
@chmurkaxy slubujem,ze nebudem testovat kazdy den!! 🙂 ale v utorok uz mozem,vsak🙂 ?!

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 Tak som zvedavá, či to vydržíš..no utorok môže byť... 😉 😵 😀

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Na dedine je perfektne..človek nieje zatvorený medzi 4-stenami..teda stále som vonku a hlavne medzi zvieratkami. (.sú to ako moje detičky.. 😀 😀 😀 😀 )
A aj dvor máme obrovský..no nehovorím o záhrade..je maxi veľká..
Takže som spokojná..a človek má aj väčšie súkromie, všetko si vypestujeme..aj zvieratká namnožíme..Takže je to jedným slovom..SUPER. 😵

bella1303
25. mar 2012

@jajka1980 naozaj, pockam do utorka. Aj tak by mi zajtra nic nove neukazalo.HCG sa tusim zvysuje kazdy druhy den,alebo nie?

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 áno..každý druhý deň sa zvyšuje..takže to by si robila zbytočne test..akurát by si bola možno sklamaná, že nieje silnejšie druhá čiarka..
Takže až v pondelok.. 😵

bella1303
25. mar 2012

@jajka1980 dufam ze bude silniet uz ked tam bola;)

lisian
25. mar 2012

@bique ty si treti den po KET? no ja som bola v stredu takze asi tak isto, ci nie? 🙂 sranda...... akurat ze u mna to je prva stimulacia, prvy ET.
ja neviem ci mam testovat....bojim sa toho, myslis ze mam? a to kedy mozem?

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 Tak verím, že áno..musíš veriť, že tam budú riadne tučné koľajnice..a ak tam boli už // budú aj v utorok..len oddychuj ..a mysli pozitívne.. 🙂

jajka1980
25. mar 2012

@lisian Ty si 4 deň, ked si bola v stredu, lebo deň vkladu sa nepočíta..no s testovaním by sa mala radšej počkať..aby si nebola zbytočne predčasne sklamaná.. 🙂

lisian
25. mar 2012

@jajka1980 hej vlastne ano 😀 ked ja som to nepocitala doteraz este 😀 . nemam v plane teraz testovat, v podstate som nemala v plane vobec testovat,,len ako vas tu citam 😅 tak to zacina byt pokusenim 😵 . kedy by som asi mohla, ktory den?

jajka1980
25. mar 2012

@lisian Je to v pohode..a testovať by si mohla tak 8-10 deň od vkladu..pokiaľ si nemala PK.. 🙂

bella1303
25. mar 2012

@jajka1980 teraz citam ze den vkladu sa nepocita, takze ja som este len 5 den. Ja som mala vklad v utorok

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 No áno..deň vkladu sa nepočíta..takže si 5 deň... 😉
A ty si mala PK ? Kedže si mala na teste //..

bella1303
25. mar 2012

Ano mala som PK. Vo stvrtok odber a v utorok vklad. Stale si neviem tie // vysvetlit, kedze je tak skoro.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre