Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
26. mar 2012

@chmurkaxy som myslela ze ked mi ukazalo ducha vcera tak mi ukaze aj dnes poobede☹

chmurkaxy
26. mar 2012

@bella1303 mojko, ale ved vcera si skusala rano, nie? no a ked je este len duch, tak to znamena, ze ta hladina nie je az taka vysoka, aby sa ukazala aj poobede, ked uz medzitym pijes tekutiny a koncentracia hormonu sa riedi.. preto odporucaju testovat rano. no a v nejakej diskusii k testu som citala, ze spolahlive vysledky ukazuju urcite medzi 6. az 9. tyzdnom :D a to sme my este dalekooooo od toho, tak nebudme trubky a prestanme stresovat 🙂 tri, dva, jednaaaa.... start! od teraz 🙂

bella1303
26. mar 2012

@chmurkaxy hej rano🙂 ale ked to je tazko tak dlho cakat, sak sama vies🙂 tak vyskusam az stredu rano. Len sa bojim ze uz mi // neukaze☹

zuzlik7
26. mar 2012

@bique ahoj ;) ja sa sice do toho nerozumiem...neviem kedy a ako volaju na krv, ale tiez som vela pocula, ze na krv volaju na 14sty den a to ET alebo KET nepocitaju...no a teba volali 5.4. preto, lebo 6. je sviatok...aspon si myslim, ze preto 😉 a sice mne sa uz i teraz dlho caka a neviem ako to bude po ET, ale +- jeden den vydrzi kazda z nas, ved sme silne, nie? 😉 😎

bique
26. mar 2012

@zuzlik7 ta nie? 😀 a ja stale pocitam aj den ET,KET...ale vsak koniec koncov to je jedno 😀 😀 hlavny je vysledok...a lepsie sa mi rozmysla dnes nad tym, ze som 4ty den po KET ako 3ti 😀 😀 😀 😕 😨 😅

bique
26. mar 2012

@bella1303 ty sa len nicoho neboj a nerob stres 😉

bella1303
26. mar 2012

@bique ja som taky stresak😉 musim si najst neaku cinnost lebo len nad hlupostami rozmyslam

sidlo
26. mar 2012

@pistaciaa dakujem veeelmi pekne za podporu...fak to pomohlo🙂 a drzim palce🙂
@bella daj babke varechu a snad to pomoze ta drzat dalej od testou🙂 ...lebo takto si fakt k pohode nepomahas. Alebo pod na navsevu ku mne na dedinu a tu ziaden nezozenies ani keby si ako velmi chcela🙂
@chmurkaxy mas pravdu...ked to sem tam pichne tak ma clovek pocit ze su tam🙂 Alebo ked bolo velke brusko od OHSS tak to bolo uz ako keby🙂 Navyse ked to neboli tak sa obavam ze sa zabudnem a nieco tazke zdvihnem alebo tak. Ale keby som ja bola nastavena psychycky na test v pondelok...tak ma ani stado koni neudrzi uz🙂 Podla mna jeden den hore dolu.
baby asi si zmiesam fazulu zo sosovicou a idem triedit aby som udrzala svoje psychycke zdravie v pohode🙂

chmurkaxy
26. mar 2012

@bella1303 ak by aj neukazalo, co ukaze, stale to nic neznamena. citala som tu aj o babach, co boli uz davno tehotne, potvrdene aj ultrazvukom a test nic 🙂

chmurkaxy
26. mar 2012

@sidlo ty popoluska, len aby si potom nevyhanala holuby metlou 🙂) a co rada robis vo volnom case? mne napadlo, ze ved z Filipin som si doniesla akvarelove farby, mozem si dnes namalovat tie dve ciarky, co mi tak chybaju ku stastiu 🙂 odkial vlastne si?

chmurkaxy
26. mar 2012

baby, mam pocit, ze sa zacina to iste, co pred rokom.. Zacinam spinit :(( mam ist na pohotovost ci pockat?

makovicka53
26. mar 2012

@jajka1980 ahoj no mozno sme sa aj stretli...vklad bol v pohode?o kolkej si bola?

sidlo
26. mar 2012

@chmurkaxy nestras. To tiez nic nemusi znamenat. Ja by som inac tiez mala dostat mrchu skor ako je planovany test z krvi ale neboj nic. Raz sa stastie uz musi usmiat aj na nas nie?
Holuby nee...ja sa bojim vsetkeho co ma kridla🙂 Chore mozno ale realita. Ked chodim do prace tak volny cas nemam ziaden....takze neviem ani co rada robim. No sla by som von sa prejst alebo si zacvicit, to vsak ale asi nemusi byt naj napad. Tie ciarky by bol super napad🙂 tak na motivaciu. Odkial som? hmm...ani sama neviem🙂 Momentalne tak okres DS

zuzanka.h
26. mar 2012

@chmurkaxy neboj . ja som taký bojka a ja som pri každom špinení utekala na pohotovosť. radšej poplach ako potom ľutovať. Inak ja som pri Jurkovi špinila až do 15 týždňa

zuzanka.h
26. mar 2012

@bella1303 ja som mala ducha až na 8 deň a bolo jedno.

bique
26. mar 2012

@chmurkaxy spinit mozes a tehu moze normalne pokracovat....ak mas obavy chod na pohotovost, mozno ti daju nieco na zastavenie.....ale v takom skorom stadiu vacsinou nie je mozne robit nic ak sa deje, co sa nema diat ☹ to ta samozrejme nechcem strasit, osobne poznam vela bab, ktore dokonca silno krvacali a tehu pokracovalo, jedna uz ma dokonca dve deticky a pri oboch mala takyto rovnaky priebeh...tak, musis sa rozhodnut sama 😒 drzim palce moja 😕 😅 hlavne nestresuj, lebo vobec nic to nemusi znamenat, iba to, ze by si v tomto termine mala normalny ms a telo nejak takto reaguje 😉 😉 😉

bella1303
26. mar 2012

@chmurkaxy baby maju pravdu, to ze spinis nemusi znamenat nic zle. Hlavne ziadny stres... Ja viem ze mne da to povie.. Pekne hladkaj brusko a relaxuj. Drz palce🙂

bella1303
26. mar 2012

@zuzanka.h povodne som chcela testnut zasa zajtra, ale pockam do stredy to bude 8 den po. Ak den vkladu nepocitam.

bella1303
26. mar 2012

@sidlo babka mi testy uz schovala🙂 to vies ono je to tazko, ja uz mam vsetly kamosky v CH a kedze som na sk tak tu len doma sedim a stresujem🙂 inak aj ja mam kamosa co sa strach zo vsetkeho co ma kridla😉

ursula5
26. mar 2012

@chmurkaxy hlavne sa ukludni všetko bude dobre 😀 žiaden strach treba tomu veriť 🙂

bella1303
26. mar 2012

@chmurkaxy to malo byt drzim palce🙂

chmurkaxy
26. mar 2012

@bella1303 @ursula5 @bique @zuzanka.h @sidlo baby, vy ste super, vy mi normalne zachranujete zivot.. rano idem na krv, tak uz vydrzim. a mam ich v centre poprosit, nech sa na mna kuknu pre istotu? okolo tretej poobede budem mat vysledky, tak sa ozvem.

bella1303
26. mar 2012

@chmurkaxy neboj,vsetko bude super. Budem na teba mysliet. A teraz tu uz nestras, chod si pekne lazkat.

ursula5
26. mar 2012

@chmurkaxy no v Heliose robia aj sono keď berú krv tak možno ťa aj kuknú ale ešte nebýva nič moc vidieť, takže pekne sa vyspinkaj, teš sa na zajtra a uvdíš, že sa netreba stresovať 🙂

chmurkaxy
27. mar 2012

dobre rano. nemohla som spat, som uz chvilku hore, tak som si spravila test, nech viem, na com som. a nase ciarky zmizli. uz je iba biely ziarivo biely test. takze asi uz nemusim dufat, ze mi povedia nieco ine. ach :( a presne toto bolo aj pred rokom :(

zuzanka.h
27. mar 2012

@chmurkaxy uvidíš čo ti povedia v centre.
ja dnes volám do Martina o pol deviatej či je Snehulienka pripravená na vklad. dúfam, že pôjdeme pre ňu 🙂

jajka1980
27. mar 2012

@bique Ahojky..tak po PK nám zostala len 1 morula a tú mi vložili..Hádam sa to podarí..a ty teda vy ako?
🙂

jajka1980
27. mar 2012

@ursula5 Ahoj moja..Vdaka za podporu..v brušku máme 1 morulu..len to nám zostalo..takže sme aj tak spokojnýý..a šetrím sa, no prišla som nakuknuť, či je nejaká nová tehulka.. 🙂

jajka1980
27. mar 2012

@chmurkaxy Nestresuj moja..musíš byť kludná a veriť pozitívne...Tak nezlosť..Budeš tehulka..ved si mala už //, takže mysli len pozitívne a žiaden stres.. 🙂

jajka1980
27. mar 2012

@makovicka53 Ahoj..tak vklad bolel..ako pri prvom..a boli sme o 11:30.. 🙂
A ty si o ktorj bola?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre