Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
2. apr 2012

@elapp tak to z tych hormonov 😖 davaju nam riadne zabrat 😠

jajka1980
2. apr 2012

@katka1177 Vdaka moja... 🙂 😉

jajka1980
2. apr 2012

@makovicka53 Tak hovorí sa, že ak je žena chorá, má oslabenú imunitu, vtedy sa skôr embryjko zahniezdi..
Tak dúfam, že na tom niečo bude..
Lebo aj ja som ešte stále trocha nachladená, no je to už lepšie..
Drž sa..( alebo držte sa ) 😉

jajka1980
2. apr 2012

@zumike1 Vdaka za podporu..a tebe prajem, aby si mala veľa vajíčok..
Ja som mala len 3 a z toho nám po PK prežila len 1 morulka..tú mám v brušku, tak hádam aj ostane.
Ležím stále od vkladu, hoci je pravda, že sa už druhý deň idem prejsť k zvieratkám a na záhradu..inak som non- stop na posteli. 😀 .a samozrejme verím, že sa to podarí.. 😉
Tak držím moc palce aj ja tebe.. 🙂 😵

jajka1980
2. apr 2012

@bique Ahoj moja.. To bolenie žalúdka a bolesť hlavy sú asi príznakom tehu..musíš proste veriť, že sa to podarilo..verím ti, že je to nepríjemné, ked boli žalúdok..no ty to prekonáš..ty si silná osobnosť a ja tomu verim..
Ved čo už nespravíme, aby sme sa dočkali bábätka..nie?
Tak držte sa a netestuj! 😵

ursula5
3. apr 2012

@jajka1980 tak aj palčeky držíme a ešte som zabudla poslať vírusy, tak posielam: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ursula5
3. apr 2012

@bique moja tak takéto príznaky podobné som mala aj ja bolenie hlavy a stále som grgala keď som niečo zjedla a aj vtedy keď mapredol strašný hlad no proste som si pripadala ako divá sviňa a vybehlo to zo mňa hoc kedy aj na ulici 😀 😀 sme sa nasmiali na tom s manželom, tak len si pekne grgni a na hlavu mi pomáhala voda s citrónom vtedy som sa jej dopila strašne dúfam, že malý nebude alergik na citrusy 😀 😀 😀 😀

ursula5
3. apr 2012

@zumike1 tak ty sa pekne drž a ver, že aj ostatné vajka budú dozrievať, zvýšili Ti dávku liekov?
dôležitá je kvalita nie kvantita takže hor sa do boja pozitívne myslieť a pekne sa šetriť 🙂 až sa to tam pekne vyvíja

ursula5
3. apr 2012

@bique
@elapp baby ja som spala furt cez deň po KET ale večer sa mi dalo len do 6 dňa potom som bantušla aj do druhej v noci čo ma bolievala hlava a prehadzovala som sa ako ryba na suchu v posteli a nie a nie zaspať, za to cez deň som to dobiehala statočne a aj do teraz si rada poobede keď prídem z práce podriemem, ale už nie tak často 🙂
takže pekne vegetujte a bábatka budú mať tiež pocit že musia vegetiť a niekde sa pekne usadia 🙂

ursula5
3. apr 2012

@kristina81 @bique tak takéto reči, že nebude niečo dobré pred výsledkom nechcem ani počuť baby!!!! treba veriť a povedať si, že to vyjde a riešiť či sa to nepodarilo ešte stále máte čas až po výsledku takže šup šup preč s takými rečami! 🙂

zuzanka.h
3. apr 2012

@ursula5 presne moje príznaky pri prvomm tehu boli grganie a bývalo mi zle od hladu 🙂

kristina81
3. apr 2012

@ursula5 jaaj si zlata,ze nas podporujes.Bohuzial uz to je dnes riadna ms.Vysledky este nemam ale uz nedufam vobec.Boli so mnou v cakarni dve tehulky no ake to bolo zle.Normalne som sa rozplakala.Ze kedy uz konecne tam budem aj ja tak sediet. 😉

lenkalienka01
3. apr 2012

ahojte kočky,
dlhšie som tu nebola, lebo nejako som nemala čo prispievať, ale pravidelne vás sledujem 🙂
Včera som mala folikometriu a mám jeden dominantný folikul 22 mm. Kázali mi pichnúť pregnyl a zajtra prísť na OPU.
Chcem vás poprosiť, či ste mali nejakú skúsenosť s takým veľkým folikom, pretože mám obavy, že nestihnem odber a pride dovtedy ovulka.
Ďakujem za odpovede.
L.

brita
3. apr 2012

@lenkalienka01 Ahoj, neboj sa, on vydrzi, ten pregnyl ho podrzi a nech pekne dozriet 🙂 Ale odteraz pozor, ziadne prudke pohyby, lebo by mohol mechanicky prasknut.

lenkalienka01
3. apr 2012

@brita dakujem 🙂

lenkalienka01
3. apr 2012

@brita no vieš, pri mojom šťastí sa mi už niekedy nechce ani uveriť, že by to mohlo výjsť 🙂

brita
3. apr 2012

@lenkalienka01 Chapem ta, ale takto si to nehovor, neprivolavaj si zle veci. Pozri, my sme otehotneli az na 9.pokus umeleho, po 10. rokoch manzelstva. Medzitym som raz po IVF potratila. Proste sme to nevzdali 🙂 Tak sa drz 🙂

lenkalienka01
3. apr 2012

@brita fúúúúha, tak tomu sa vravi bojovnicka 🙂 gratulujem 🙂

vvia
3. apr 2012

@brita fiha 9 pokus? mas moj obdiv. kde bol u vas problem?

gelinka75
3. apr 2012

@brita neviem si ani predstavit cim vsetkym ste si presli, ale naozaj uznanie, ved to je vyborna motivacia pre nas ostatne, ze nadej je vzdy 😉

zuzanka.h
3. apr 2012

@brita wau!!! tak to tlieskam a držím päste nech je všetko tak ako má!

brita
3. apr 2012

@vvia
@gelinka75
@zuzanka.h Dakujem kocky. 🙂 Ano, aj mne podobne pribehy vzdy vlievali nadej, ze raz sa to predsa musi podarit. U nas bol problem v mojich slabych vajickach a manzelov spermiogram tiez nebol ukazkovy (astenoteratozoospermia).

brita
3. apr 2012

@lenkalienka01 Dakujem. Neboj, aj ty sa dockas 🙂

ursula5
3. apr 2012

@kristina81 moja musíš tomu veriť určite sa to raz podarí a hlavne nevešať hlavu a bojovať ďalej s pevnou vôľou! Takže teraz to nevyšlo hor sa do boja! 😉

silvia545
3. apr 2012

Ahojte baby 😉 takže pridávam sa k Vám aj ja,,včera sme mali ET 😉 mám vložené jedno slniečko,,verím,že bude bojovať,aby sa nám mohol narodiť 🙂 😉

silvia545
3. apr 2012

@ursula5 tebe blahoželááám k tehu 😉 konečne si sa dočkala 🙂 nech ti všetko dobre dopadne 😵

zuzlik7
3. apr 2012

@silvia545 ...ja som presne tak ako ty...vcera nam tiez vkladali jedno ;) mala si aj PK?

jajka1980
3. apr 2012

@ursula5 Dakujem..snád pomôžu...aj ked veríme., no predsa..Uistiť sa treba.. 🙂

ursula5
3. apr 2012

@silvia545 ďakujem a Vám prajem príjemný boj a šťastný výsledok 😀

kristina81
3. apr 2012

@ursula5 Poplakala som si a ideme dalej. 🙂 Krvicka potvrdila moje obavy.Musim asi prestat na to mysliet a mozno prave vtedy sa to zadari.Len keby to bolo lahke. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre