Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kristina81
3. apr 2012

@bique drzim palce. 😉 Snad je to dobre znamenie ked si uz 11. den a nic. 🙂

zuzlik7
3. apr 2012

@silvia545 takze toto je tvoje druhe babatko? moje verim, ze prve ;) aj pri prvom si to takto mala, ze ti davali iba jedno? aj ja lenosim aj ked to nie je nic pre mna, ale pre babo urobime vsetko, nie?

vvia
3. apr 2012

@bique dufam ze je to dobre znamenie 🙂 ale ja som mala et este len v nedelu rano

zuzu00
3. apr 2012

@zuzana9285 Ahoj, ja som 8 deň po ET a je mi podobne, naliate prsia, bolia ma bradavky, bruško ma nebolí. Cítim sa dobre, tie bolesti ako pred MS som mala do 6 dňa a prestali.

silvia545
3. apr 2012

@zuzlik7 toto je moje 3 IVF,,dúfam,že teraz sa už dočkáme nášho dieťatka 🙂 😉 pri 2 IVF mi tiež vkladali jedno,ale stalo sa to,čo som nikdy neočakávala,že sa može stať ☹ na konci 33tt mi robili sekciu a náš synček krátko po narodený odišiel do nebíčka 😢 tak sa teraz aj bojím ako to dopadne,ale myslím pozitívne,,tak veľmi chcem,aby sa nám synček vrátil spať 🙂

zuzana9285
3. apr 2012

@zuzu00 Ahoj Ja som tie bolesti mala asi tak do 4, dňa a teraz ustávajú Chystáš sa robiť TT? Ak áno kedy? Vo mne to už cuká, ale viem, že je ešte skoro

zuzlik7
3. apr 2012

@silvia545 ☹ ☹ ☹ to mi je luto...tak o to viac ti drzim prsteky, aby to vyslo a aby bolo vsetko bolo dobre...mas pravdu, mysli pozitivne...vraj je vedecky dokazane, ze to velmi pomaha... 😉

makovicka53
3. apr 2012

@jajka1980 vsak sa nic nestalo 🙂 ...chod si pre lieky a vsetko bude OK...to mas fajn ze brusko neboli...ja dnes total ako na mrchu uvidime zajtra...snazim sa dnes setrit 🙂

makovicka53
3. apr 2012

@jajka1980 ano 31DC....mne to trosku posuval lebo mi nedorasta dobre sliznica 😉

makovicka53
3. apr 2012

@bique ...silno drzim palce....ja nebudem testovat pockam si na krv....inak ja tiez grgam...dnes ma bolel zaludok...dnes ma zaskocili tie bolesti ktore sa nedaju prehliadnut...neviem ale mam pocit ze sme tu asi vsetky cakatelky nachladnute 🙂

silvia545
3. apr 2012

@zuzlik7 dakujem 😉 snažím sa veru myslieť pozitívne a ty sa snaž tiež 🙂 aj ked niekedy mi napadne čo ak ... 😒 ale hned sa otrasiem a myslím na pekné veci 🙂

mabumi
3. apr 2012

@makovicka53 no ja tak hekticky. medzi tym vsetkym som stihla aj operaciu. dnes som 4. den tusim a tentokrat prvy raz nie som doma, normalne fungujem, aj vselico porobim a snazim sa nemysliet 😖
tak drzim silno prsty, brusko boliet môze 😉

zuzu00
3. apr 2012

@zuzana9285 chcela som robiť test, ale bojím sa...

vvia
3. apr 2012

tehu test negativny / et v nedelu. cakam dalej...

jajka1980
3. apr 2012

@makovicka53 Som rada, že sa to urovnalo, lebo ma to štvalo, ako to je napísané. Proste inak to je napísané, ako som to myslela.. 😖
Kedže ťa pobolieva bruško, skús ležať a šetriť sa.
Ja sa šetrím, preto možno nemám bolesti..a vo štvrtok idem pre lieky, takže som sa ukludnila...
No ty sa drž a naozaj sa šetri..verím, že mrška ti nepríde..hladkaj si bruško a dohováraj miminku, aby sa riadne zahryzlo..a mysli pozitívne..žiadne negatívne myšlienky. 😉

st2
3. apr 2012

@vvia ty si uz testila 😔 Ešte skoro tak vôbec neva že bola iba jedna

vvia
3. apr 2012

@st2 ano som nedockava a bojim sa sklamania

st2
3. apr 2012

@vvia podľa mna je ešte veľmi skoro, nebojkaj ona sa ukáže, na nejaké sklamanie je v tejto téme prísne zakázané mysliet

ursula5
4. apr 2012

@kristina81 ja viem, že to nie je jednoduché ale aj ten boj je ťažký a musíš rátať aj s neúspechom, musíš si uvedomiť, že aj páry ktoré nemajú problémy neotehotnejú hneď a vajíčko sa môže oplodniť a nezahniezdi sa, takže hore hlavu a hor sa do ďalšieho boja 🙂

kristina81
4. apr 2012

@ursula5 🙂 No uz dnes to je o nieco lepsie takze uz ta hlava je o nieco vyssie. 🙂 Veru nie je to jednoduche.Mrzi ma ze nemame nic zmrazene.A ked sa aj rozhodneme pre druhy pokus tak neviem kedy to bude lebo momentalne na to teraz nemame. ☹ Takze mesiace a roky zas len budu utekat. 😉

jajka1980
4. apr 2012

Ahojte.. Chcem sa opýtať, : je to normálne, že odo dňa vkladu ma neboli brucho?? (Okrem tej bolesti na 4 deň vkladu )Začínam mať obavy.. 😖 No prsia ma bolia stále, hlavne ráno po prebudení.
Som 9.deň od ET a 30.DC.
Môj cyklus je 28.
Okrem toho mám hrozne nafúknuté brucho, ako keby som bola v 4-5 mesiaci..
Vdaka za každú odpoved..

chmurkaxy
4. apr 2012

ahojte baby, ako sa mate? sledujem vas tu pravidelne, len moc nemam s cim prispiet.. o tyzden v stredu letim do Ameriky za manzelom na dva mesiace a potom by sme chceli ist na dalsie IVF. otazne ale je, ze ked som mala dve ciarky na styroch testoch a potom bolesti a z krvi uz len malo hcg, ci mi nebudu robit kadejake vysetrenia a ci sa to cele nepoposuva. vam robili aj imuno a genetiku a hemo? neviem, ci si to mam vypytat sama alebo ako to funguje..

ursula5
4. apr 2012

@bique tak budem na Teba myslieť vo štvrtok, ja som si robila test na 12deň a čiarka vyšla úplne krásna 🙂 ale to som už vedela že sa to podarilo 😉 takže záleží od Tvojej trpezlivosti 🙂

ursula5
4. apr 2012

@kristina81 neboj aj peniažky nazbierajte, len pevne ver a možno sa to podarí aj normálne. 🙂

ursula5
4. apr 2012

@jajka1980 moja to čo tu!!! čo sa tak sleduješ, pozri prsia bolia menzes zatiaľ neprišiel tak nestresuj že nič necítiš, ja som tiež nič moc necítila, vydžkaj pekne 😀

jajka1980
4. apr 2012

@ursula5 Ja sa ani tak nesledujem, no napadlo ma, že pri prvom IVF ma neustále bolelo brucho a teraz proste vôbec,,,čo ma tak trocha desí...či som neprišla o morulku.. ☹
MS neprišla..a ja neviem čo to sa deje, no dnes mám nejakú depku..alebo čo..No stále myslím pozitívne.. 😕

zuzana9285
4. apr 2012

Ahojte dievčatá Tak som to nevydržala a urobila som TT s citlivosťou 10 Dnes som 7. deň po ET A bola tam slabulilinká druhá čiarka, a objavila sa tak po 1,5 minúte, sa potichúčky teším Ale myslíte, že by to mohol byť ešte Pregnyl? Bol mi pichnutý 22.3., takže som si neni uplne istá, lebo sa bojím, že či to nie je ešte Pregnyl Aké máte skúsenosti???

ursula5
4. apr 2012

@jajka1980 mňa nebolelo tiež bruško po KEt ale pri ET hej a vedela som, že je zle ani prsia ani nič všetko prestalo na 7deň a od 8 dňa som špinila a bruško ma bolelo lebo kvôli tomu utrošu mi to tam všetko sa držalo!
Takže žiadna depka kukni von slniečko svieti, pusti si muziku, čítaj a vegeť 😉 u každej to môže byť ináč!!

ursula5
4. apr 2012

@zuzana9285 potišku sa teším s Tebou, aj keď si myslím, že je skoro na test ale u niekoho sa rýchlejšie zahniezdi 🙂

jajka1980
4. apr 2012

@ursula5 Ja som po ET. Mrazáčikov nemáme..ale verím a myslím pozitívne.
a slniečko u nás nesvieti..asi preto tá menšia depka..inak som v pohode..
Vdaka za povzbudenie..dám na tvoje rady.. 😉
Hned mi je lepšie.. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre