Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvinnka
5. apr 2012

@momo32 ahoj,urcite nie je Et neskoro na 21 DC...mne robili ET na 24 DC pri 28 dnovom cykle....a vysledok...dvojicky 😉

kraskanz1
5. apr 2012

@silvinnka ahoj neviem ci si to ty ale nechodila si aj do teby clostilky alebo neico take s clostylom uz sa nepamatam ako sa to volalo???vidim ze vam s ivf podarilo tak vam gratulujem... 🙂 na kolkaty krat to vyslo?

bique
5. apr 2012

ahojte baby...takze januarovy scenar sa zopakoval, hcg z krvi prudko negativne ☹ ziadne ☹ neudialo sa absolutne nic ☹ takze po sviatkoch ma v splne caka ziadost na druhe ivf 😝 😕 nevadi, takto to urcite malo byt....v maji to asi absovujeme od znova a uz to urcite vyjde 🙂 z cerstvych je u nas asi predsa len vacsia sanca 😉 tak ja vas tu budem kukat, drzat vam silno palceky na dve // a ked to bude u mna aktualne, tak sa k vam zasa pridam 😉

tamburetka
5. apr 2012

Ahojte. pridávam aj ja svoj dnešný zážitok po teste HCG. test mi vyšiel zaujímavo, volali mi z iscaru a sami nevedia ako na tom som. mala som hladinu 9,49, pričom ich maximum na potvrdenie tehotenstva je 10, ale to asi viete.čiže mi povedali že som hraničná a v utorok idem na dalšie testy. akurát čo ma znepokojuje je to, že ráno som si našla taký ružovkastohnedý výtok ako pred spustením krámov a teraz v priebehu dna sa mi ako keby začali spúšťať. začínam viac cítiť podbruško a aj slabo krvácam, doslova stav ako keby sa mi spúštali krámy. tak neviem, oni tvrdia že aj pri krvácaní môže byť žena tehotná. napíšte niečo. a poradte mi, môžem si dať tabletku od bolesti keby som začala mať silné bolesti, lebo ja pri krámoch mávam veľmi silné, len neviem teraz kvôli tomu že neviem na 100% ako na tom som...

bique
5. apr 2012

@tamburetka ahoj, drzim palce, aby to dobre dopadlo 😉 od bolesti, to ti neporadim, ja som ten typ, ze kym neumieram, neberiem ziadne tabletky aj ked necakam, ci som tehu 😉 🙂

silvinnka
5. apr 2012

@kraskanz1 nie ,nechodila som do tej temy a sclostilom som nestimulovala.....nam sa ivf podarilo az na posledny 3x...

bukvickaaa
5. apr 2012

@bique ahoj, to ma mrzi, ze to nevyslo ☹ ale verim, ze ked budes mat cerstvucke, tak sa urcite bojovnik uchyti!! hlavne netreba stracat nadej...ved ty vies 🙂

bukvickaaa
5. apr 2012

Tak a opäť som čakateľka na výsledok, tentokrát však po KET... Dnes som 2 deň po KET, takže veľa oddychujem a nestresujem 🙂 mám vložené 2 krásne blastocysty, tak verím, že teraz sa už určite aspoň jedno chytí...🙂

loriana
5. apr 2012

@bukvickaaa držím palce!!!

loriana
5. apr 2012

@tamburetka Ahoj, ja som jasný prípad - 6 dní po ET som začala silno krvácať, nepretržite 5 dní vkuse a bola som tehotná! Preto radšej vydrž, neber žiadne lieky, preži tie bolesti, ak si tehotná, uškodí to plodu, skús vydržať, veľmi ti držím palce a daj vedieť!!!

zuzanka.h
5. apr 2012

@bukvickaaa držím päste 🙂

zuzanka.h
5. apr 2012

@bique držím päste na máj 🙂

bukvickaaa
6. apr 2012

@loriana
@zuzanka.h Ďakujem pekne! 🙂

zuzana9285
6. apr 2012

Ahojte dievčatá Som dneska 9. deň po ET a druhá čiaročka na teste silnie 🙂 Len ma trápi to, že cítím stále tie bolesti v podbrušku ako pre mrchou, bojím sa aby sa nespustila Stále chodím na wecko a kukám, že či už neprichádza Je to normálne? Necítíim ich stále, len niekedy, ale aj tak sa bojím Aké máte skúsenosti?

loriana
6. apr 2012

@zuzana9285 Ak čiarka silnie, je to super, ak by to bol len pozostatok hcg z pregnylu, tak by slabla a myslím si, že na 9.deň by tam už ani nebola! Ja som bolesti nepociťovala, ale za to som silno krvácala a napriek tomu som tehotná! Tak sa drž, nech ti dobre dopadnú aj krvné testy, kedy na ne ideš?

zuzana9285
6. apr 2012

@loriana dakujem 🙂 Som si istá, že Pregnyl to už určite nie je Tak si ma trošku ukludnila, nekrvácam, ani nešpiním, iba tie bolesti, ale nie sú stále, iba niekedy Na krv idem 11.4., tak už odpočítavam dni, kedy to bude Gratulujem k tehotenstvu 🙂 A v ktorom dni po ET si začala krvácať, ak sa smiem opýtať?

vvia
6. apr 2012

@zuzana9285 aj ja idem 11 teho 🙂 preco ty tak neskoro? ja som po et este len 5 den

zuzana9285
6. apr 2012

neviem, takto mi to povedali v centre, to vycháza 14. dní od et

zuzana9285
6. apr 2012

@vvia neviem, takto mi to povedali v centre, to vycháza 14. dní od et

vvia
6. apr 2012

@zuzana9285 jaj lebo ja idem na 10 ty a 14 den

jajka1980
6. apr 2012

@bique Ahoj moja..Až teraz som sa dostala k pc..Je mi to strašne ľúto, že to nevyšlo..naozaj ma to veľmi mrzí.. ☹ ☹ ☹
No hlavu hore..a po nejakom čase..pusť sa zasa do boja..
Ty to dokážeš..ja to viem..lebo ty si silná žena, silná osobnosť...
A verím, že sen : mať bábätko sa ti čoskoro splní..
Tak prajem veľa síl..a samozrejme krásne sviatky veľkonočné.. 😵

bique
6. apr 2012

@jajka1980 aj tebe vesele Velkonocne 🙂 do splnu sa chystam po sviatkoch pre ziadost a po schvaleni ideme hned na vec 😉 stymulka na OPU bola pred viac ako 1,5 rokom, takze je to ok, po KET nemusi byt dlhsia pauza...z cerstvych sa nam to urcite zasa podari 😀 ty sa mas ako? kedy krvicka? zajtra odchadzam na chatu, vratim sa v stredu, tak si trosku teraz oddychnem, vypnem, zmenim prostredie, bude fajn....drzkaj sa a ozvi, ako sa mas...drzim palce, nech si tehulik 🙂 😉 ahojcek...

jajka1980
6. apr 2012

@bique Ahojky.
Tak ja sa mám fajn..všetko je zatiaľ v poriadku, testovať sa nechystám vôbec, bolesti nemám..(okrem prs..)
Krvička bude v utorok po sviatkoch..tak dúfam, že to bude konečne kladná a veselá odpoved.
Je fajn, ked ideš na chatu..aspoň prídeš na iné myšlienky,oddýchneš si a zabavíš. 🙂
Ja som dnes od 06:00 na nohách , no už mám veget..ale od rána som len piekla a piekla..Zajtra llen všetko povarím, olejem koláče čokoládou a mám veget..
Takže ty si to pekne uži a potom šup šup do dalšieho boja..
No a vdaka za palce..budú potrebné..
Prajem krásne Veľkonočné sviatky..a uži si to.. 😉 😀 😵

jajka1980
6. apr 2012

@bukvickaaa Ahoj. Držím moc moc palce.. 🙂

jajka1980
6. apr 2012

@makovicka53 Ahojky.. Ako sa dnes cítiš? čo bruško? čo nové? 😵

bukvickaaa
6. apr 2012

@jajka1980 Ďakujem 🙂 a ty ako čítam, v utorok ideš na krv? držím tiež silno palčeky, aby bola pozitívna 😉 vydržíš netestovať? tak to závidím... teraz si hovorím, že aj ja vydržím, ale keď príde taký 10-ty deň, tak neviem neviem, či sa premôžem 🙂

loriana
7. apr 2012

@zuzana9285 Bol to nejaký piaty deň po ET. Vlastne v stredu som bola na ET a v nedeľu poobede som už začala krvácať, dostala som hneď depresie, že to nevyšlo, v pondelok som potom volala doktorke, tá ma na stredu objednala na krv a poobede mi volali, že je to tam, skoro som odpadla 🙂)) Dodnes je zatiaľ všetko v poriadku, užívam naplno a želala by som to každej z vás, preto sem inak chodím málo, lebo mi je vždy smutno, keď čítam, ako sa veľa dievčatám nedarí :( Tak daj potom vedieť, budem držať palce!

karkana
7. apr 2012

@zuzana9285 ja som mavala vždy ET 21deň,ale teraz som mala 16 deň,podla sliznice ako je pripravená aj sa to určuje

makovicka53
7. apr 2012

@jajka1980 ahojky celkom sa citim fajn...brusko ma obcas boli potom zas prejde...uz sa neviem dockat utorka...a ty ako?

tuzba
7. apr 2012

ahojte babenky 🙂 dnes som prvy den po ET....aj Vas pobolievalo brucho? 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre