Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gelinka75
13. apr 2012

@dadaba takze stale je nadej aj ked sa hned nezadari, utesujem sa tym dopredu, keby prve ET nevyslo 😀

vvia
13. apr 2012

@bukvickaaa blahozelam 🙂 ja som 10den nemala este nic, len mi vzali krv a oznamili ze som tehu, no mam hcg len 54 tak dufam, ze teraz bude iba rast :D

makovicka53
13. apr 2012

@jajka1980 ahojky snazim sa na to nejak nemysliet... ja som s vyrevala 1. den a uz je ok....idem do dalsieho boja ste mame 1 mrazacika dnes som akurat dostala kramy...tak zacinam s liekmi odznova

makovicka53
13. apr 2012

@mabumi hlavne sa nevzdavaj ....ja dnes zacinam znovu s estrimaxom...dr. mi povedala ze mozem ist hned dotoho i ked sa mi to dao nezda....nemala by byt medzi pauza?

mabumi
13. apr 2012

@makovicka53 nie, nemusi byt pauza. ja som isla na KET aj po IVF hned. este som bola nastimulovana, tak som nemusela brat ani estrimax. prave preto som do toho sla, lebo z neho sa mi zas robia endometriozne cysty 😒
no super, tak teraz ti to uz vyjde, uvidis 😉 . budem drzat palce

fontana
13. apr 2012

😒 Ahojte baby,som tu nová,tiež patrím medzi čakatelky. 🙂 Som 9 den po et,mám vložené dva . To čakanie ma ubíja. Je to náš druhý pokus.Som rada,že v tom nie som sama.... 🙂

jajka1980
13. apr 2012

@makovicka53 Správny prístup...budem ti držať palce...informuj potom.. 😉

bukvickaaa
13. apr 2012

@vvia tak drzim palce!! 🙂

stastenka42
13. apr 2012

@dadaba ahoj moc gratulujem,samozrejme aj ostatnym tehulkam,ale Chcem sa spytat kedy ste isli po vklade na dovolenku,ci letecky a ci si sa aj kupala,lebo aj my sme nad tym premyslali.dik za info

zuzu00
13. apr 2012

@fontana Po ET si bola doma, alebo si chodila do práce?

bique
13. apr 2012

@michelitta tak mne sa palce zidu, lebo zasa sme boli neg ☹ ale ziadost uz tiez poslana, nam to vyslo na prvy krat po ET z cerstvych, tak doki povedal, ze je velka sanca ze sa podari, z KETiek je jednoducho nizsia sanca...takze cakam na schvalenie 😉 asi budeme stymulovat zasa spolu 😀

fontana
13. apr 2012

zuzu00 som na pn od začiatku,dostala som totiz vypoved

makovicka53
13. apr 2012

@mabumi dakujem si zlata kiezby si mala pravdu uz som zacala aj s estrimaxom... 🙂

makovicka53
13. apr 2012

@jajka1980 jasne a dakujem 🙂 drz sa

zuzu00
13. apr 2012

@fontana tak to je smutné ☹

dadaba
13. apr 2012

@stastenka42 dakujem...ja som lezala a bola v klude asi 5 dni...10 dni po vklade som letela domov a na druhy den sme isli na dovolenku...boli sme na juhu talianska a bola zima na kupanie...odporucam vsetkym dovolenku..
ja som aj zabudla, ze som bola na vklade...a na letisku sme si kupili test a vecer hned urobili a bol pozitivny tak dovolenka bola este lepsia....

fontana
13. apr 2012

zuzu 00.. vieš ako sa vraví:všetko zlé je na niečo dobré.Tak som to prijala ateraz dufame,že sa nám babo podarí.Už treti den som dost silno nachladená,tak aj dobre,že som doma,inak by som to nevyležala,lebo by som chodila do práce.Tak sa dam poriadne do kopy.... 😝 Ćo už...

bukvickaaa
13. apr 2012

@fontana tak vitaj medzi nami cakatelkami 🙂 a drzim palce aby boli vysledocky pozitivne!

fontana
13. apr 2012

bukvickaa joj,dakujem.Som rada,že sa môžem vykecať.Už iba týždeň a vysledky budú hotové....dúfam,že pozit. 😀

linda81
13. apr 2012

@fontana Ahoj....ja som 6 den po ET, 2 IVF. 3 transfer ..a psychika v haji z toho cakania😀....ako sa citis? mna okrem prs a pichania praveho vajecnika nic neboli ...ach jo..

vvia
14. apr 2012

moje testiky, posledny je dnesny, skor ako na 11poET mi neukazovalo vobec nic 😅

jajka1980
14. apr 2012

@vvia Gratulujem...krásne fotky... 😉 😵

vvia
14. apr 2012

@jajka1980 Dakujeme 🙂 tesime sa 🙂

jajka1980
14. apr 2012

@vvia 😵 😉

linda81
14. apr 2012

@vvia waaaw aj ja chcem....my sme tiez vkladali drobce na 2 den po OPU....sa tesim,ze to funguje....som bola hrozne depri, ze tak skoro to nemoze vyjst...ale vidi, ze moze... 😎 😎 😎

vvia
14. apr 2012

@linda81 my sme na treti ale myslim ze to taky rozdiel nie je a vidis ja som sla na krv oplakana noci pred tym ze to nevyslo a testy negat a volali mi ze som tehu. dalsi den som si uz nasla aj ciarku 🙂

pistaciaa
14. apr 2012

@linda81 ahoj, mne tiez vkladali na 2 den 2 4bunkove a zatial to vyzera, ze budu dvojicky, takze da sa to aj z takych 🙂. A vraj je vyssia uspesnost pri 2 dnovych ako pri 3 dnovych ;), ale v zasade to asi funguje, ze ak sa ma podarit, tak sa podari....

zuzlik7
14. apr 2012

@vvia ahoj...najskor chcem pogratulovat, lebo je to uzasne citat, ze su tu take pozitivne spravicky... 😉 len sa chcem opytat, ze kolko drobcov ti vkladali? ja sa netestujem, len netrpezlivo cakam na pondelok kedy idem na krv a verim, ze to vyslo....mala si aj nejake pocity, ze to vyslo, ci len potom vysledok z krvi?

vvia
14. apr 2012

@zuzlik7 2 drobcov bez pk a mala som silny pocit ze to nevyslo 😀 aj som sa zopar noci oplakala lebo som si myslela ze nic. testy mi tiez ukazovali negat. vysledok. 🙂 takze ja som potom prestala oddychovat, varila, upratovala, zehlila, nosilla vysoke lodicky a na krv som si isla vypocut ortiel a ked mi povedali , ze som tehu od stastia som sa im rozplakala do telefonu... 🙂 v pondelok idem na druhy odber takze este sa dost bojim a tebe samozrejme drzim prsteky

vvia
14. apr 2012

@zuzlik7 a dakujem za gratulaciu veeeelmi sa tesime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre