Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bukvickaaa
14. apr 2012

@fontana tak to urcite budu 😉

zuzlik7
14. apr 2012

@vvia a bolo to vase prve ivf? mne vkladali iba jedno...lebo iba to sa nam oplodnilo...tiez som mala stavy, ze som si poplakala s pocitom, ze to nevyslo...ale ja verim, kedze ako kazda po babatku tuzim 😉 a ty neboj...uz aj testiky ti ukazuju kolajnicky, takze si myslim, ze je to super...uz len vydrzat...teraz uz ziadne slzicky iba radost... 😉

vvia
14. apr 2012

@zuzlik7 ano prve mala som 18 vajicok 11zrelych ale vydrzali iba tieto 2 co su v brusku 🙂

fontana
14. apr 2012

@linda81 Ahoj,ja som sa od vyberu vajicok citila velmi zle.bolelo ma brucho,bola som na tabletkach od bolesti do et.A potom ma este asi 4 dni bolelo brucho,teraz pre zmenu zas som prechladena,mam aj teplotu,no teraz uz bez liekov,musim to vydrzat.Inak mam velmi citlive bradavky 😀

fontana
14. apr 2012

Ahojte diavcata,velmi vam prajem,aby vam to vyslo.Ja si asi nebudem robit test,nechcem byt sklamana skor,ako to bude nutne....uvidime 😕

linda81
14. apr 2012

@pistaciaa waaaaaaaaaaaaaaaaw...gratulujem...aj ja chcem dvojicky.. 🙂 , ale dufam , ze aspon jedno to zvladne konecne...

klauduska33
15. apr 2012

@vvia no ja som to nevydržala a spravila som si test, 5 den nič, 7 den vidno slabunku druhu ciarku ale je tam.
Pri prvom a druhom ivf bola stale len jedna, tak dúfam že to bude dobre pa pa

dadaba
15. apr 2012

ahoj dievcata...tak som v 6tt a zacala som krvacat...bola som na pohotovosti a videla som mojho cervicka je tam..tak uvidime ci sa udrzi,,mam lezat aspon tyzden...zajtra idem rano do gf,,,som v streseeeeeeeeeee...
@klauduska33 to je dobre znamenie ja som mala na 10 den slabu a na 15 den uplne silnu...bud kludnaaaaa

annamary27
15. apr 2012

@dadaba ahoj,držím palce,aby sa červíček udržal a šetri sa čo najviac ako sa len dá. 😉

vvia
15. apr 2012

@dadaba mozem sa spytat ides do gf na objednavku alebo ako sa to riesi pokial mas problem. lebo mna stale hrozne boli brucho a neviem ci je to ok.

dadaba
15. apr 2012

@vvia idem rano na krv lebo som este nebola..a budem sa pytat aj na sono...ale ak mas bolesti zavolaj do gf oni ti povedia...v kazdom pripade vzdy volaj sestricky 0250102923 najlepsie po 14.00 hod...mne vzdy poradia...
@annamary27 dakujem...mozem ti povedat, je to poriadny sok aj z toho, ze krvacam aj z toho, ze vcera som ho videla prvy krat v zivote!!!!lezim setrim sa...za 2-3 tyzdne sa uvidi ci sa udrzi...ale aj tak je to pre mna pokrok, ze sa uchytilo...v taliansku po potrate hned odporucaju dalsi vklad hovoria, ze maternica je pripravena...tak ak sa to nepodari do konca urcite hned pojdem na dalsi vklad mam este 5 zmrzliniek...myslim cim je viac vkladov a bere sa estrofem a utrogestam maternica je lepsie pripravena...moj manzel to nazval, ze je dobre pohnojena...
vcera doktorka hovorila, ze je vidno len jedno ale je mozne, ze su aj dve...alebo toto krvacanie, znamena aj to , ze co sa nezahniezdilo sa musi vyplavit...tak uvidime..len cakat a cakat...a ze prve tri mesiace sa nesmie lietat..tak asi musim ostat na slovensku este dva mesiace...

vvia
15. apr 2012

@dadaba ja tiez idem na krv zajtra ale na druhy odber tak sa hned spytam... dakujem a drzim prsteky

dadaba
15. apr 2012

@vvia dakujem aj ja tebe...drz sa..!!!!! a daj vediet ako si dopadla...

vvia
15. apr 2012

@dadaba urcite dam ale bojiiim sa ... snad bude vsetko ok

dadaba
15. apr 2012

@vvia viem ako sa citis...ale bud kludna tie bolesti nemusi nic znamenat predsa maternica je citliva aj po hormonoch co berieme....

vvia
15. apr 2012

@dadaba viem len aj hcg som mala nizsie k tomu bolesti. ale tak bojime sa kazda co sme tu. je to pochopitelne... snad bude vsetko v poriadku.

dadaba
15. apr 2012

@vvia ake mas bolesti...inac aj ja po vklade som mala stale pocit ako na mestruaciu a stale som myslela, ze pride...

zuzanka.h
15. apr 2012

@dadaba ahoj ja som po ET začala krvácať v 9tt . potom som do 15 tt špinila . Ležala som aj týždeň v nemocnici a našťastie to dopadlo 🙂 hlavne sa šetri držím päste

fontana
15. apr 2012

cafte baby,aj ja mam dnes cudne bolesti.do rana ma pycha v podbrusku na lavej strane,neviem,co to je,dufam,ze nic vazne.zajtra idem na kontrolu na gyndu,lebo som pn,tak sa budem pytat. 😕

vvia
15. apr 2012

@dadaba ano presne ako ms ale trva to dlho uz. chvilku bolo dobre a zase. niekedy ani sediet nemozem iba lezat. a po vklade som uz 14 dni a v noci ma picha a taha

vvia
15. apr 2012

@fontana no a to pichanie aj ja poznam radsej spis so skrcenymi nohami

zuzanka.h
15. apr 2012

@vvia ja som mala tiež pri Jurkovi - bolesti na ms a pichanie ťahanie... hlavne v ľavom vaječníku vtedy som sa strašne bála, ale môj lekár aj v centre ma ukludnili , že je to ok že to je naťahovanie maternice 🙂

zuzanka.h
15. apr 2012

@vvia i keď u mňa som v tehotenstve mala furt čosi.... hyperstim. syndróm - cysty na ľavom vaječníku, krvácanie, bolesti v podbrušku do 15t t tvrdnutie brucha 27-30tt na infúziách v nemocnici a v 35tt ľadvinová kolika a zase nemocnica ...

vvia
15. apr 2012

@zuzanka.h no vidim ze na tom budeme podobne. oblickove koliky verne poznam uz som mala 4 kamene posledny rozbijany 3dni pred zacatim stimulky na umele. hyperstimulacny tiez pozam :D teraz mam nizsie hcg tak mam aj strach a bat sa budem asi stale az kym sa nenarodi ak pan Boh da. tehu testy nereagovali aj ked mi potvrdili tehu a podobne...

vvia
15. apr 2012

@zuzanka.h ale teraz si ma ukludnila tak sa tesim.

dadaba
15. apr 2012

@vvia tak to neviem...ja som to nemala...skus vitamin B6 to je dobre na ukludnenie...

dadaba
15. apr 2012

@zuzanka.h dakujem za povzbudenie...ale uz sa s tym zmierujem...su len dve moznosti... 🙂 bolo by super keby to dobre dopadlo...

fontana
15. apr 2012

baby dik,trocha ste ma ukludnili,myslím to natahovanie maternice,že by ti mali bojovali? 😎

fontana
15. apr 2012

baby,este k tej maternici,myslite,ze sa moze uz teraz natahovat,som len 10 den po et.

dadaba
15. apr 2012

@fontana nemusi sa natahovat ale sa pripravuje na embryjko a beres hormony tak to z toho... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre