Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lienkalienocka
19. apr 2012

@dorotka_ tak to je skoda, ze ich potom este nesleduju. ale asi sa to tak robi, tak im budeme verit. ved uz kolko bab zostalo tehotnych nie? 😉

dorotka_
19. apr 2012

@lienkalienocka no ved uvidim ako to bude a ak by teda v mojom pripade nebol cas na sledovanie tak budem musiet len verit ze sa budu vyvijat, ale ja som rozhodnuta ze v maji som tehotna 😀

fredinek
19. apr 2012

ahojte som v 5tt po IVF a ones som začala krvacat mala niektora podobny problem?mam velky strach aby to nebolo to najhoršie.

jania023
19. apr 2012

@fredinek ahij ja som mala a neskonilo to dobre ale zase kamoska cakala dvojky a tiez zacala prvacat a nakoniec jedno odislo a jedno ostalo a dnes ma chclapceka..ak mas ascorutin alebo dufaston tak si nasad...kolko krvy vyslo,ked ken taky vytok krvavy tak je to v poriadku to nevadi ale ak je to cira krv a dost tak radsej beu na pohotovost

mirka321
19. apr 2012

@fredinek ahoj, ja som mala podobné problémy, krvácanie každú chvíľku
predpokladám, že vkladáš utrogestan , keď si po IVF, nasaď si duphaston 3x1 a musím mať úplný kľudový režim, ležať a ležať
ak by to nebolo lepšie , určite zabehmi k lekárovi
držkaj sa

lienkalienocka
19. apr 2012

@dorotka_ tak! pozitivny pristup je velmi dolezity 🙂 uz aj ja by som brala august 😒

fontana
19. apr 2012

@jajka ahoj,prave som si zohnala este utrogestan na 3 dni,estrimax este mam,ale uz nemam duphaston,mam si ho ist predpisat?Urcite to nevzdam,ak mi to radite 😉

fredinek
19. apr 2012

@jania023 čakam dvojičky tak neviem zajtra idem k lekarovi

fredinek
19. apr 2012

@mirka321 ano vkladam utrogestan zajtra sa tam chystam

jajka1980
19. apr 2012

@fontana Nevzávaj to..a lieky ber nadalej...Jednoznačne... 😉

chmurkaxy
19. apr 2012

@fontana presne tak, radsej o par dni dlhsie brat lieky, ako potom nechat v sebe strasit otazku, ci si radsej nemala neposluchnut doktora. ono sa to moze skoncit aj tak, ze o dva dni bude ta hladina taka ista, ale v tomto pripade si myslim, ze trochu neposlusnosti bude veci (a brusku) len na uzitok 🙂

fontana
19. apr 2012

baby,co myslite mam si predpisat vsetko,co som brala,alebo staci len ten utrogestan?

jajka1980
19. apr 2012

@fontana Ber nadalej všetko...uvidíš, že neoľutuješ... 😉

caroline123
19. apr 2012

@chmurkaxy ahoj,chcela som sa este spytat,podla vsetkeho vies toho dost,preto sa obraciam na teba. ako som uz pisala,bola som na IVF a na 10 den som isla na test,ktory nebol podla predstav. je pravda ze v tom sklamani som sa ani nespytala ake hodnoty som mala hcg. len mi povedala ze je to negatívne a hotovo. moja chyba ze som sa nepytala viac. ale este stale neprisla MS,iba take spinenie,skor len taky vytok. vraj sa obcas moze prvy test mylit a druhy ukaze viac,ale ze je to malo pravdepodobne.nevies nieco o tom?

bique
19. apr 2012

@chmurkaxy ahoooj...ziadost sme davali pred tyzdnom 😉 za dva tyzdne uz mam volat, ci dosla, mam union, minule to bolo do 2 tyzdnov a vraj sa doteraz nepokazili 😉 ...aj ja som pribrala, nie teraz po ketkach , ale este po stymulke a potom tehotenstvo do 26tt ☹ skoncila som pri porode na 89kg zo 65 😝 to som mala pekne vysportovanu postavu..pribrala som po injekciach z 57 na 65...akurat som pozerala svoje poznamocky z pred roka a pol, v 18tt som mala 78kg 😎 s dvojickami....ale stacionarny bicykel a taebo ma dalo dokopy za 4 mesiace z 89 na 68, samoska aj pekne strava a teraz aj pri ketkach som si tu vahu udrzala...no ale na povodnych 57 este 10 kileciek musi dole 😅 takze kazdy pohyb a snaha sa dat dokopy su plus, ja to zasa praktizujem a pomaha to velmi aj psychicky, super sa citim a myslim na ine ako iba na tehotenstvo a citim sa troska sexi 😀 o chvilu vyjde slniecko a ja som potom taky maly cernosko, lebo sa rychlo do hneda opalim...juuuuj, to budem peknaaa 😀 tak stymulka bude hadam niekedy v polovici maja, dufam, ze niekedy zaciatkom to uz budeme mat schvalene....a kedy sa chystas domov na dalsi pokus ty?

bique
19. apr 2012

@fredinek ahoj, ja som pri dvojickach spinila jeden den, tiez cca 6tt a potom aj 10tt...maternica aj krcek je viac prekrveny, dvojicky sa tam pekne zakukluju...ja som to nechala tak, lebo som nekrvacala normalne, iba pospinila a stislo mi ritku, ale nakoniec bolo vsetko ok...ono do toho 12-13tt si to priroda aj tak zariadi po svojom, hlavne nestresuj, lebo stres je zlyyy 😉 kym nekrvacas silno a ciru krv, je to ok, ale ked mas byt v nervoch, radsej skoc ku dr, lebo aj tak nikdy nevies...kazda sme ina, takze daj na intuiciu a chod radsej 100x zbytocne, ako raz neskoro 😉 drzakam labciaky, vsetkych 20 😉

bique
19. apr 2012

@caroline123 ahoj, ja som mala hodnotu 0,1 co je absolutne nic a ked som vysadila lieky, tak som nekrvacala iba spinila nejaku ciernotu, cisto ako nejake cistenie, nebola to vobec krv, trvalo to 3 dni a potom nic...to bolo v januari po prvom ket, volala som sestricke, ze je to nezvykle, ale nech pockam na dalsi cyklus, lebo ze hcg bolo tak nizke a ze niekedy od hormonov sa to moze diat, hlavne babam, ktore uz rodili alebo potratili...a dalsi cyklus bol presny ako hodinky a uz normalny...kazda sme ina a ta maternica dava zabrat 😖 ja som mala sliznicu dost vysoku, takze mi to bolo divne...no a teraz po druhom neuspenom ket v marci, hodnota hcg zasa ta ista 0,1 ..a ten isty priebeh...takze cakam na dalsi ms cyklus a schvalenie ziadosti na druhe IVF 😒

caroline123
19. apr 2012

@bique ja teraz neviem ci mam vysadit lieky,alebo nie. ale asi to bude presne tak ako si pisala,ze sa to takto stava babam ktore uz rodili ,alebo potratili.ja som o jedno uz prisla v 6m. ked volam do centra si pripadam ako truba,ale ked som volala tak mi povedala,ze ak nezacnem krvacat,aby som prisla este na 14 den na test.

chmurkaxy
19. apr 2012

@caroline123 ahoj Caroline, u nas v centre tiez robia dva testy po IVF, podla mna nic nepokazis, ak budes brat lieky do 14. dna a potom pojdes este raz na krv. Ono dost zalezi, ako komu stupa hcg, kedy sa drobcek uhniezdil a este strasne vela inych faktorov.

chmurkaxy
19. apr 2012

@caroline123 a ja o myliacich sa testoch (alebo zavadzajucich) viem svoje, aj ked z inej strany.. takze mysli pozitivne, oddychuj a uvidis na dalsom teste. strasne drzim paste!

chmurkaxy
19. apr 2012

@bique juj, moja, len nech to cim skor schvalia, nech uz stimulujes a mozes sa tesit na drobcekov 🙂 my prideme v polovici juna, takze podla cyklu to bude IVF bud v juli alebo v auguste, uvidime, ako to vyjde. Musim sa priznat, ze po tych pozitivnych tehu testoch a naslednom zlom konci som bola taka smutna a demotivovana, ani som nevedela, ci to chcem skusat dalej. Ani nevies ako, ale pomohla si mi prave ty tvojimi smutnymi skusenostami a nezlomnym optimizmom, ze chces ten mamickovsky pocit este zazit. Oproti tebe je nasa cesta za babom superlahka, takze som si povedala, ze nesmiem mrncat a vzdavat to, ked ty mas stale dost sil 🙂 Paci sa mi, ako bojujes a nevzdavas sa, si pre mna velkou inspiraciou :* A som si ista, ze v lete budeme obe tehu. A ak by mala byt len jedna z nas, tak vyberam teba, lebo si to zasluzis 🙂

bique
19. apr 2012

@caroline123 takze z toho vyplyva, ze lieky nevysadzuj, kym jednoznacne nebudes vediet, ze je to passe 😉 drzim palce, aby si ich nemusela vysadit este dalsich 6 - 7 tyzdnov 😉 pockaj do tej dalsej krvicky, resp. ultrazvuku 😉 🙂

bique
19. apr 2012

@chmurkaxy joooj mojo... 😅 vsetky si to zasluzime 😉 tak ako ja, aj ty, aj vsetky ostatne, uz len pre ten boj, ktory zvadzame 😉 neboj, ani ja nebojim, ten sen sa nam raz vsetkym splni, lebo snivame nazivo 😀 nikdy to nikto nesmie vzdat, ziaden sen a uz vobec nie ten o malom drobcekovi, ktory bude kuskom z nas 🙂 budem rada, ked budeme v kontakte a budem vam silno silno drzkat palceky 😉 ani ja som nebola taka frajerka kratko po tom vsetkom, ale cas lieci a otvara obzory, clovek to po nejakom case vsetko zacne brat trosku s nadhladom a ma na vsetko taky iny pohlad, takze stale to chce iba cas a nadej...ta nezomiera nikdy 🙂 nezomiera prva,...ale ani posledna...lebo zostava.....staaaale 😵 🤐

caroline123
19. apr 2012

@chmurkaxy
@bique
dakujem vam obom. lieky nevysadim a budem cakat do 14 dna. 🙂

ria191
20. apr 2012

@fontana podľa mňa utrogestan a duphaston, estrimax je tuším na rast sliznice a to už nepotrebujes ale nie som si 100% istá

dadaba
20. apr 2012

ahoj dievcata...mam smutnu spravu v 6tt som potratila,,,
samozrejme nechcem znervoznovat tehulky alebo cakatelky na vysledok!!!!!!
urcite by som vsetkym poradila davat si na seba pozor a bud v klude!!!!!
tesim sa na dalsie KET snad s lepsim koncom!!!

boska74
20. apr 2012

@chmurkaxy ahoj, mas taky podobny osud ako ja🙂)) ty ides znova na stimulaciu? Dufam, ze ti nevadi moja zvedavost dakujem

fontana
20. apr 2012

baby sre zlaté,dakujem,o chvilu si idem po lieky,volala som na gyndu,sestricka je strasne zlatá..... 🙂 tak uvidíme,čo bude dalej...

ria191
20. apr 2012

@fontana tak veľa šťastia nádej tam určite je

dadaba
20. apr 2012

@fontana co sa deje???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre