Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja101
9. júl 2012

@bique budu,budu neboj.tento rok je plodny 🙂 🙂 🙂

bella1303
9. júl 2012

@jaja101 vo svajci bohuzial na pn nenechaju, jedine ked zena spini, alebo krvaca. Ja robim v obchode. Zdvihat nic tazke nebudem, ale bojim sa ked budem stat celu smenu za kasou. Asi sa dohodnem so segom, ze budem menej robit. Vysledok budem vediet az o 16. Sice lekar povedal, ze nemusim volat, ze vsetko je ok a vidi na sone, ale pre klud mojej duse si zavolam;)

kuspitka
9. júl 2012

@bique ET bude asi v piatok,alebo v sobotu ešte podla toho čo povedia..

jaja101
9. júl 2012

@bella1303 a to nie je skodlive?tie skenery pri pokladniach?lebo kamoska robi v pokladni v tescu a je od zaciatku koli tomu PN,ze to je nejake ziarenie...daj mi vediet,ako si dopadla,budem sa uz teraz tesit na dobre spravicky 🙂

bique
9. júl 2012

@kuspitka tak drzim palce, nech sa vsetko podari...a davas vlozit 2, ci 1? alebo podla toho, co ti odporucia?

kuspitka
9. júl 2012

@bique neviem,ale som asi rozhonuta dve dat.bojím sa dat len jedno

bique
9. júl 2012

@kuspitka ja som bola tiez rozhodnuta pre 2, ale dnes mi doki odporucil iba 1, lebo ja som uz o dvojicky v 26tt predcasnym porodom prisla 😢 este som sa tesne pred tym rozhodovala, potom, co mi povedal, ale nakoniec rozhodol za mna, ze dame jedno a hotovo...tak mu verim...ked to ma byt, tak bude aj ked sme dali iba jedno 😕 😅

kuspitka
9. júl 2012

@bique tak som 10tt prisla o jedno.ale inak chcem dat dve stale.bojím sa dat len jedno

bella1303
9. júl 2012

@jaja101 neviem ci je to skodlive, mne lekar povedal, ze teraz je to len o prirode. Zevraj aj keby som len lezala sa moze nieco stat. No a vysledky este stale neviem, lebo ze manu problemi s technikou tak si mam zavolat zajtra;( ale nevadi, aj tak doktor povedal, ue ke vsetko ok a videl uz aj na sone;)

deinad
9. júl 2012

Ahojte, mna caka tento tyzden OPU a buduci ET, tak sa k Vam pridavam, je to moje 3.IVF - 3.ET, drzim palce cakatelkam na // a ostatnym vela sil do boja, ci stimulovania 🙂

kuspitka
9. júl 2012

@deinad moja drzim palce nech sa ti to podari..

cora41
9. júl 2012

@kuspitka super!!!! ved to je paradny vysledok 🙂 tes sa 😀 😀 😀

cora41
9. júl 2012

@bique drz sa moja a velmi drzim prsty, len bud v pohode a netestuj dopredu, vsetko bude dobre, VER SI 🙂

cora41
9. júl 2012

ahojte baby 🙂 Tak ja dnes po kontrole, vecer picham pregnyla a v stredu idem na OPU 🙂 Neviem ani ake velke a kolko, lebo to zase z nasho doktora tak skoro nevyjde 🙂, ale povedal, ze by mi mnohe mlade zienky zavideli moju reakciu na stimulku, tak hadam je vsetko OK 🙂 tesim sa - aspon trosku 😀

foryou25
9. júl 2012

@cora41 ahoj, tak to mame skoro na rovnako, ale ja mam opu az vo stvrtok, lebo mi po tom fostimone, malo narastli jajka, tak mi dal den naviac nech este dorastu

kuspitka
9. júl 2012

@cora41 moja len ,aka som ubolena to je horsie..

bique
9. júl 2012

@cora41 jeeej, supeeer, dakujem... 😀 ja tebe tiez gratulujem a prajem co najviac zrelych jajkov v stredu 😀 aj ja som mala OPU v stredu a dnes ET...ze velmi pekne embryjka nam ostali...tak uvidime za 2 tyzdne....jasne, ze nam to vsetkym vyjde, ako inak 😀 😅

cora41
9. júl 2012

@foryou25 super, neboj, oni dorastu 🙂 jeden den je dost na dorast a vsetko bude fajn 🙂

bique
9. júl 2012

@foryou25 ano ano...dorastu, nebud v strese 😉 mne pri poslednom uzv napocital asi 10 kuskov a nakoniec z nich bolo 23 😉 pohoda, klidek, vsetko bude dobre 😉 budem na teba mysliet 🙂

jajka1980
9. júl 2012

@kuspitka Držím moc moc palce..a prajem // -tučné koľajnice. 😉

jajka1980
9. júl 2012

@bique Ahoj moja..Takže tfuj- tfuj,,a čakám krásnu pozitívnu správičku.. A // foto koľajníc.... 😉 😀

foryou25
9. júl 2012

@cora41
@bique dakujem ste zlate 🙂

kuspitka
10. júl 2012

tak 7 sa oplodnilo a idem na transfer v sobotu..

bella1303
10. júl 2012

@jaja101 uz som sa konecne dozvedela vysledok🙂 v stredu(13 den po ket) kvicka vyse 300 a v piatok(15 den po ket) 900 takze sa nam to pekne strojnasobilo 🙂

alex81
10. júl 2012

@bella1303
@jaja101 Nesmierne ma tesia taketo spravicky a dava mi to silu bojovat :* DAKUJEM 😵 😵 😵
Drzte sa koceny ...

bella1303
10. júl 2012

@alex81 ja dufam, ze budem citat taketo spravicky od vas vsetkych. Druim vam kazdej palce😉

alex81
10. júl 2012

@bella1303 Aj ja dufam a veriiim 😵 ...

bella1303
10. júl 2012

@alex81 mozno si povies "jej sa to hovori" ale naozaj pomaha poz. Myslenie. Pri et mi bolo hrozne, vsetko ma bolelo, bola som negativne naladena. Ale pri ket bolo vsetko ok a citila som sa dobre.Drzim palce

alex81
10. júl 2012

@bella1303 Ja mam pred sebou druhe ET. Prve nevyslo, ani KET. Pol roka pauzicka, citim sa skvelo, a aj perfis reagujem na stimulku. Co je super. Lebo pri prvom som mala OHHS zle pecenovky, zle endometrium ... no cele zle ako sa hovori. Ale teraz verim, ze to bude uspesne ... Snad sa po opu znovu neobjavi OHHS a bude vsetko tak ako ma byt. A mimochodom, nikdy som si nepovedala, ze tej alebo onej sa to lahko hovori. Tesim sa s vami babulky a naozaj ma to nesmierne povzbudzuje, ze to ide a su vysledky, pozitivne spravicky 😉 😵

bique
10. júl 2012

@jajka1980 dakujem 😉 a ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre