Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
10. júl 2012

Ahoj baby uz som po laparke.bolo to mimomaternicove,v piatok rano ma chytili bolesti tak som isla rovno do nemocky.na obed ma uz aj uspali.zobrali mi pravy vajickovod,urobili kyretaz.chcela som aby mi aj s lavym nieco urobili lebo aj ten mam nepriechodný ale nechceli.takze zasa budem pri druhom trpnut aby to nebolo mimomaternicove.som rada ze uz to mam za sebou.co bolo bolo dozadu sa neobzeram lebo by mi to uberalo sil.len teraz dufam ze sa dam coskoro dokopy a na jesen idem do boja.uz teraz si zacnem vsetko vybavovat lebo aj tak to nieco potrva.neviete kedy by som mohla ist na dalsie.ze vraj az po troch mesiacoch.alebo tri cykli ale na ten treti uz mozem ist alebo az na stvrty.a este otazocka neviete kolko by som mala po kyrete este spinit.lebo este spinim tak dufam ze je to ok. bolesti mam ale len take mierne.

bella1303
10. júl 2012

@alex81 ja som mala pri et tiez ohss a 17 vajok. Mozno preto ma vsetko bolelo a tak. Je super, ze sa dobre citis, to urcite pomoze. Beries aj neake vitaminy? Ja som brala pred a aj pocas ket kys. Listovu. Mozno aj to by pomohlo. Kedy mas opu?

jajka1980
10. júl 2012

@bique Nieje zač..a budem naozaj čakať pozitívnu správičku s foto priloženým...
Ja sa mám celkom v pohode. Všetko zatiaľ ok...chodím na gyndu a hľadáme príčinu..Tak snád sa niečo zistí..ved by bolo na čase.
Ale ty teraz mysli len pozitívne a držte sa..
Budem čakať info... 😉 😀

alex81
10. júl 2012

@bella1303 pri prvom som mala tiez 17 vajok, z toho sa nam podarili iba 3 embryjka ... no bohuzial to nevyslo. Teraz to vyzera zatial na 8 krasnych rovnako velkych. V pondelok mali velkost 15, zajtra kontrola a OPU bud v piatok alebo v sobotu. Beriem uz dlhsiu dobu homeopatiu, a prenatalne vitaminy. Zmenila som aj sposob stravovania. Verim, ze robim vsetko preto aby to tentokrat vyslo na jednotku. 😵 😵 😵 juuuuj ...

lucia2505
10. júl 2012

@leontinka27 ahoj, mne tiež vybrali pravý vajcovod pri mimomaternicovom a lavý mám nepriechodný a tiež mi ho nechceli hneď vybrať, ale teraz pred prvým ivf si idem dať vybrať, odporúča sa to a je vačšia šanca na úspech pri ivf, lebo tie nepriechodné vajcovody vo vačšine prípadov produkujú takú patologickú tekutinu čo zabraňuje uhniezdeniu embryjka. Daj si ho určite najprv vybrať.

javi37
10. júl 2012

@leontinka27 Jaj bože, mojka, si si vytrpela...ale presne ako si napísala, neozberať sa späť a hor sa do ďalšieho boja. Budem Ti veľmi silno držať palce a aj na tom zlom musíme vidieť dobré, detičky spolu môžete mať, stimulku zvládaš super, embryjko bolo silné a aj sa uchytilo...takže nabudúce to už bude na tom správnom mieste 😉 .

bella1303
10. júl 2012

@alex81 urcite sa to podari!! Tesim sa ked sem das potom foto testiku s // 🙂

javi37
10. júl 2012

@cora41 Cori, myslím na Teba, aj keď nepíšem 🙂 ...zajtra máš transfer?

alex81
10. júl 2012

@bella1303 juuuuj ... nech je to tak ako pises ... Dakujem za podporu 😵

bella1303
10. júl 2012

@alex81 urcite bude, toto leto je plodne;)

kuspitka
10. júl 2012

@bella1303 ako si vedela,ze máš OHSS mňa bolí spodok hrozne,každý pohyb všetko

kuspitka
10. júl 2012

@alex81 kde chodís do centra?ja mám OPU v sobotu

tamaris
10. júl 2012

Mile dievcata, dnesne USG potvrdilo, ze som tehu od zajtra 7.tt 😉 Myslim na vas vsetky, ktore cakate. Prajem vela vela sil a trpezlivosti a vieru v dobry vysledok. Majte sa krasne. Z.

jaja101
10. júl 2012

@bella1303 jeeeej tesiiiiiiiim tesiiiiiiiiiim 😉 😉 .tak sa drž a davajte na seba pozor 🙂

jaja101
10. júl 2012

@alex81 ver tomu...bude dobre.len musis verit.pozri ja som teraz isla do toho so sliznicou 6,5mm co je hrozne malo a snehuliacik zabojoval.uz nech len to dobre dopadne,a nie ako naposledy.drzim to moc moc palce. 🙂

kuspitka
10. júl 2012

@tamaris gratulujem moja.kolko si lezala po trasfere doma?

alex81
10. júl 2012

@jaja101 skveleeeee ... verim tomuuuuu ... 😵

bella1303
10. júl 2012

@kuspitka lekarka mi povedala, musela som ist aj raz na infuzku. Vsetko ma bolelo a aj brucho sa mi moc nafuklo.

kuspitka
10. júl 2012

@bella1303 ja mam teraz uz aj krče zo spodu

bella1303
10. júl 2012

@jaja101 dakujeeem🙂 aj vy si davajte na seba pozor;)

bella1303
10. júl 2012

@kuspitka ci som mala krce si uz nepamätam. Len viem, ze mi hrozilo ze mi vlozia len jedno. Najstasitesa mi to liekmy zlepsilo. A este som pila veeelmi vela vody

afrika
10. júl 2012

@kuspitka mala som OHSS dva krát a hlavné príznaky boli veľmi zväčšené brucho a bolestivé brucho-celé a bolelo ma veľmi. aj vrch brucha aj spodok.....boli to silné bolesti a aj brucho bolo moc veľké. pri prvom OHSS mi odsávali tekutinu a pri druhom nebolo treba 😉

kuspitka
10. júl 2012

@bella1303 ja som dnes malo pila...

@afrika bojím sa aby som to nedostala...

afrika
10. júl 2012

@kuspitka treba veľa, veľa, veľa piť vodu 🙂

afrika
10. júl 2012

@kuspitka a piť ju aj nasilu

bella1303
10. júl 2012

@kuspitka ja som mala v bruchu tiez tekutinu, ale nie moc. Musis naozaj veelmi vela pit

kuspitka
10. júl 2012

@bella1303
@afrika chcem sa opatať či je to pravda,že keď máš OHSS tak sa embrio uchytí..
len nech sa im dobre darí..

cora41
10. júl 2012

@javi37 ahoj moja🙂 ano mam, zajtra o 8.00, tak len dufam, ze vsetko bude fajn...bolesti nemam ziadne, podbrusko ma neboli, tak hadam... a ty sa ako mas?

bella1303
10. júl 2012

@kuspitka mne to lekarka tiez povedala, ale bohuzial sa neuchytilo po et

afrika
10. júl 2012

@kuspitka mala som dva krát OHSS a obidva vyvolali začínajúce sa tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre