Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nelynka
11. júl 2012

@cora41 fuuuuha...supeeer..
ale aj ta cena je teda pecka 😒

lucitas
11. júl 2012

@bique Ahoj, do ktorého centra chodíš? Super si reagovala na stimulku, ja som mala len 3 oocyty.

kuspitka
12. júl 2012

joj dievčatá lepí mi..

melisska
12. júl 2012

@kuspitka preco?

kuspitka
12. júl 2012

@melisska tak máme 5pekných a 2take zaostalejšie..

melisska
12. júl 2012

@kuspitka no ved to je super, nie je dolezite mnozstvo ale kvalita 😉 a staci jedno naaaaaaaaaaaaaj... a je to 😀

kuspitka
12. júl 2012

@melisska ešte musím počkať do soboty či všetko ostane,ale stačia mi dve

melisska
12. júl 2012

@kuspitka no jasne ze zostanu bojovnickovia 😵 😵 😵

kuspitka
12. júl 2012

@melisska joj teším sa ,ako malé dieťa.
ozaj môžem pred transferom kus vina červeného?

melisska
12. júl 2012

@kuspitka ano zienky piju kazdy den pohar vinka do ET 🙂 a papaju chili papricky 😉

cora41
12. júl 2012

@kuspitka ahoj, ved to je super vysledok!!! 😀 😀 Netreba ti ich 20, stacia 2 skvele🙂 A trosku vinka ti nezaskodi..Beries nejake lieky? Lebo mne naordinovat vcera Duphaston, Estrimax a Utros...

kuspitka
12. júl 2012

@cora41 ja mam le utrogestan.
@melisska este neviem ,ako mojmu poviem,že chcem dve embria on stale chce len jedno..

makovicka53
12. júl 2012

@kuspitka a preco ti doktor neodporuca vlozit dve?

kuspitka
12. júl 2012

@makovicka53 lebo ešte nemám 28rokov...
a to,že som už čakala dve

makovicka53
12. júl 2012

@kuspitka ahaa teda to je aj podla veku? lebo ja tiez zvazujem nad vlozenim 2 ....a do akeho CAR chodis?

kuspitka
12. júl 2012

@makovicka53 Iscare...do 289 rokov odporúčaju vložiť jedno,ale zaleži podla teba.ja už som čakala dve tak to znamena ,že môj muž sa bojí dať dve,aby sme zas nemali dve

makovicka53
12. júl 2012

@kuspitka ahaa no jasne ak nemate dobru skusenost....ja mam zas nizku sliznicu cize neviem ci mi to schvalia vlozit dve...ale rada by som ...myslim ze je väcsia sanca...doteraz sme vkladali len po jednom a nevyslo to tak preto by som chcela dve...

bique
12. júl 2012

@lucitas ja do KE-Spln...a nezalezi na kvantite ale na kvalite 😉 su baby, ktorym ostalo jedno embryjko a boli tehu...ja som mala pri prvom IVF 16, dve vlozili, chytili sa, ale v 26tt sme skoncili predcasnym porodom dvojiciek 😢 zostalo nam 14, 2x KET nevysiel a uz sme nemali ziadne....takze teras sme isli do 2 IVF, z dovodu predcasneho porodu mi odporucal vlozit jednoznacne iba jedno, aj ked ja som uz bola psychicky pripravena na 2 😒 dnes sme 3ti den po ET a cakam...to cakanie je najhorsie z celeho ivf 😝 tak dufam, ze ten nas jeden bojovnicek zabojuje..je sam, tak sa moze roztahovat 😀 😀 😀 drzim silno silno palce, aby si na teste nasla vytuzene // 😉 🙂

kuspitka
12. júl 2012

@makovicka53 tak ja este neviem,mne pri 1IVF dali jedno a neujalo sa a potom som mala 4KET a nic.pri 2IVF sme dali dve ujali sa ,ale v 10tt som o jedno prisla

bique
12. júl 2012

@nelynka @foryou25 babulky, myslim na vas silno silno a silno silno drzim horne aj dolne labky 😀 😀 😀 cakam na spravicky 😉 my sme 3ti den po ET a uz ma ide slak trafit, by som testovala, ale viem ze to je somarina, to len tak, ze by som, ale nebudem...ale v nedelu uz neodolam, ja taky zvedavec 😀

nelynka
12. júl 2012

@kuspitka krasna urodicka, len nech preziju pekne aj do soboty.. 😉
a s tym vekom je to hlupost, mne vzdy davali 2 vajka a teraz mam 24rokov..
a neviem, ked zena je pripravena na dve deti tak preco nedat dve vajka, ja by som dvojicky aj uvitala celkom 😀 😀 😀

nelynka
12. júl 2012

@bique len testuj mojaaa testuuuuj...
ja uz dneska mazem po mamatesty do lekarne bo nevydrzim kym mi pridu tie objednane z netu 😀 😀 😀

kuspitka
12. júl 2012

@nelynka moja len my by sme už dve nezvládli

bique
12. júl 2012

@nelynka hahaha...tak potom mozes ty tie testy predavat, lebo tolko ich budes mat 😀 ale pri tvojom tempe testovania sa ti asi nezvysi ani jeden 😀 a ako KET? mas v brusku 2 bojovnickov?

bique
12. júl 2012

@nelynka a kedy testis prvykrat?

nelynka
12. júl 2012

@kuspitka tak si daj vlozit len jedno ale bohuzial aj tam je sanca ze tie dvojicky budu.. 😒
ale keby prisli zvladli by ste..kolko je takych rodin co maju 4-5deti a vpohode to zvladaju mojko 😉

@bique neee, neobjednala som ich vela..len 10mamatestov..to mam na 20x ocurat, co to je 😀 😀
este mi aj malo bude prosim ta 😀 😀 😀
mam dvoch, este nam ostali 3 mrazacky ...takze 6rozmrazili ☹
a testovat zacnem asi od soboty alebo nedela..ale ako sa poznam uz zajtra budem cvrkat na test 😀 😀 😀

bique
12. júl 2012

@nelynka balzniva dora, vsak teraz ti uz nebude pregnyl ukazovat, tak naco by si testovala uz 3ti den po KET? 😀 😀 😀 ma naseres a testnem zajtra rano 😀 ale to budem zbytocne sklamana 😝

bique
12. júl 2012

@nelynka vsak to mas pekne, co chces? mas este na jeden pokus, ked pojdes tym dvom o par rokov pre surodenca 😉

nelynka
12. júl 2012

@bique no ked mi uz po ET po IVF ukazalo 3ti den tehu ciarku tak si myslim ze mi ju ukaze aj po KET nie? 😀 😀 😀

bique
12. júl 2012

@nelynka ta asi ano, co ja viem? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre