Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Ja som bola 2x na IUI a 2x na IVF..žiaľ zatiaľ nám to nevyšlo..ale nevzdávame sa ..len teraz sme si dali pauzu.
Riešime, kde je problém s mojou gyndoškou.

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 to más supúer,ked más taku dobru lekarku.a ja zas uvidím co bude o 14dni a podla toho budem vediet co idem robit ja.
a vlozili ti dve?aj si sa nejako cudne po ET citila?

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Tak pri prvom som mala vložené 2 -nevyšlo. A pri druhom 1.morulu(PK) a žiaľ tiež nevyšlo.
Ale tebe držím moc moc palce a prajem //. Daj vedieť výsledoček a pošli tehu vírusky...budem tu čakať a chytať. 😀 😀
Pri prvom som necítila nič okrem bolesti v podbrušku, mala som brucho ako menší bubon, no pri druhom som mala rôzne pocity: bolesť prs, kovovú chuť v ústach, nechutila mi káva..proste nemala som chuť na jedenie..a pri telefonate výsledku som 2x počula:niečo sa dialo, žiaľ odyšlo..asi tak.
Ale nevzdávame sa..a myslíme pozitívne..inak to ani neide..keby som to mala brať negatívne ako jedná kočka čo písala na predošlej strane, asi by som skončila v blázinci.. 😀 😀 😀 😀
Hlavne musíš myslieť pozitívne, veriť..a nedopúšťať negatívum...Takže držím palce...ved tvoje dieťa potrebuje súrodenca/súrodencov.. 😉 🙂

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 joj moja ja myslim pozitivne,ako sa len da.aj ta nafukovalo?
tesim sa moja,hackujem malej ciapku tak dost lezim,vedi mi aj sedenie za pc

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka áno nafukovalo..a preležala som pri 2.IVF celí čas..Takže všetko je na prírode.
Inak krásne vecičky máš..pozrela som si tvoj fotoblog..To si háčkovala všetko ty???
🙂 🙂 🙂 😝

makovicka53
15. júl 2012

@deinad silno drzim palce...nech vam to vyjde 😉

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 hej Ja moja

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Tak máš zlaté ruky..a dúfam, že sa tým živíš..lebo ak nie, kľudne by si mohla v tom podnikať..háčkovať na zákazky.. 🙂
Nádherné vecičky máš..aj malá dcérka je zlatučká.. 😉

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 ďakujem.hackujem len pre malú.mala Je riadna diablIca

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Krása..aj ja by som chcela diablicu..a tá tvoja je riadna kočka potom v tých vecičkách..
Bud rada, že ju máš..ved je to malý pokladík....a verím, že si na ňu hrdá.. 😉 🙂
No skús dať na bazoš nejaké vecičky a uvidíš, že sa ti vyplatí... 😵

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 moja nechcem,ak budem tehotna budem hackovat pre babo
je zlata velmi

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Chápem ťa..a malá je naozaj veľmi zlatá..
A verím, že bude bábo..a možno aj 2.. 😀 😀
Držím palce.. 😵

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 je velmi zlata.moj by sa zbláznil keby boli dve

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Never tomu, že by sa zbláznil..bol by veľmi šťastný....verím tomu..a mal by ich nadovšetko rád..rovnako ako malú prvorodenú princezničku... 😉

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 joj mala je jeho vsetko,ked nieje teraz doma tak uz smuti.musi byt u mojej mamy ,lebo pri ET by sa na mna vesala

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka Tak tomu verím..ty teraz pekne oddychuj a dohováraj embryjkam, aby sa pekne zahrýzli a ostali až do termínu pôrodu...
Určite sa vám to teraz zasa podarí, len treba veriť. 😉

ursula5
15. júl 2012

@jajka1980 ďakujem moja, že na nás myslíš, máme sa fajn pekne rastieme a veru už sa nám to blíži ale zatiaľ všetko v poriadku zajtra už idem na prvé monitorovanie srdiečka tak uvidíme čo a ako
ešte máme 4 týždne tak hádam vydržíme čo najdlhšie 😉 maličký sa vrtí a už to aj bolí niekedy sa mu zmenšuje priestor, držkaj sa aj ty 🙂

jajka1980
15. júl 2012

@ursula5 Ahoj..Tak to som veľmi rada. Verím, že všetko bude v najlepšom poriadku a maličky to vydrží v brušku až do termínu.. 😉 😀
Prajem veľa zdravia tebe aj maličkému..to je najdôležitejšie..
Veľmi rýchlo to zbehlo..nedávno sme spolu písali, ako dopadol vklad..a už len 4.týždne...paráda.
Tak sa držte ..obaja..myslím na vás skoro každý deň, ako sa máte.. 🙂 Preto som dnes napísala..a správička od teba ma veru veľmi potešila.. 😉

kuspitka
16. júl 2012

@jajka1980 veď aj dohovaram ,že ich v piatok bude čakať sestrička.moja neviem ,ale nejako cítim že to dopadne dobré,alebo chcem aby to tak bolo.chcela som si doniesť pc,ale mala by som ho na bruchu tak sa bojím.

cora41
16. júl 2012

@kuspitka ahoj moja🙂 aky si ty ranny vtacik 🙂 tak ja idem za hodinu, drz mi palce, nech su tam aspon dvaja vytrznici 🙂 ozvem sa po... 😀

kuspitka
16. júl 2012

@cora41 joj moja držím až veľmi...
potom napíš..

foryou25
16. júl 2012

@cora41 aj ja ti velmi drzim prsty, my ideme na ET zajtra, tiez dufam, ze nejaki bojovnickovia prezili 😉
informuj nas

jajka1980
16. júl 2012

@kuspitka Tak to má byť..musíš veriť..A všetko dopadne dobre. Sestrička sa konečne dočká súrodenca/súrodencov.. 😉
A vieš ako sa hovorí:ženská intuícia nesklame! Tak ver a ono to vyjde. Len sa šetri a pc si nedávaj na bruško. 😉

jajka1980
16. júl 2012

@cora41 Držím veľmi palce. 😉

kuspitka
16. júl 2012

@jajka1980 snazim sa stale prist ku pc..nechcem ho mat v obyvacke tak je v pracovni..

kuspitka
16. júl 2012

@foryou25 tak super moja..

jajka1980
16. júl 2012

@kuspitka Správne..
Aj jedna kočka z MK..po vklade nechodila vôbec na pc..a teraz čaká vytúžené miminko...Termín sa jej pekne blíži.
Len sa veľmi nenamáhaj..a vstávaj pekne pomaličky. 😉

javi37
16. júl 2012

@cora41 Cori, aj ja sa pridávam, držím palceeeeeeeeeeeeee 🙂 !!!

kuspitka
16. júl 2012

@jajka1980 snažím sa byť v klude.už musím niečo začať robiť,lebo takto sa u nás nič neuprace.len keby ma neboleli tak krize

jajka1980
16. júl 2012

@kuspitka Ale rob len niečo také ľahšie..žiadne namáhanie..a kríže bolia,,,??? Tak to je dobré znamenie.A okrem tých krížoch máš aj nejaké iné príznaky??Hoci je to ešte možno skoro..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre