Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
20. júl 2012

@makovicka53 ahoj,trosku vpadnem do diskusie, tiez som po 2 MA,tak mi tiez predpisali fraxiparin preventivne,aj ked mam z hemato dobre vysledky.po Ket som si mala pichat az na druhy den od vkladu,vtedy nevyslo, teraz som absolvovala uz 3.ivf (posledny pokus hradeny poist.) a som teraz 3.den po ET bez PK lebo sme mali len 1 vajicko a to sa aj oplodnilo, sama som sa rozhodla, ze si budem pichat fraxik 2 dni pred ET,nech to ma malinke lahsie uz od zaciatku,dufam,ze ma intuicia nesklamala 🙂 inak drzim velmi paste

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka ked budes mat chut tak mi napis IP

makovicka53
20. júl 2012

@deinad ...dakujem a velmi ti to prajem je to naozaj tazke ked sa musime aj tak spoliehat same na seba...chceme aby to bolo naozaj tip top a hlavne mat pozitivny vysledok

lubanka
20. júl 2012

Myslíte, že KET majú význam? Neviem sa akosi dopátrať k niekomu, komu to vyšlo. Viem o úspešných IVF (sama som si to prežila, 1xIVF - vklad 2embryjká, obe sa chytili, ale predčasný pôrod 26tt a chlapci do týždňa zomreli) potom som išla po 9mrazáčikov, ale ani jeden sa nechytil. Teraz 2IVF, ale žiaľ neúspešné, mám ešte 11mrazákov, ale som hrozne skeptická... absolútne neverím, že sa chytia... ale určite ich len tak nenechám, samozrejme. Ak to niekomu vyšlo, prosím dajte vedieť. Ďakujem 😉

kuspitka
21. júl 2012

tak dievcata test silnie uz su pekne kolajnice

kuspitka
21. júl 2012

dievcata taka som zufala,predala som gonal a skatula bola len otvorena aona ma teraz obvinuje,že som ju oklamala ,že pero je otvorené...ale keby bolo pero pouzité tak by bolo pod rysku ,ale nieje to pero nebolo ani raz použité už mi je stoho do placu a aby som sa nerozculovala nejde to..

timmka
21. júl 2012

@lubanka ahoj, mne KET vyslo, cakam dvojcatka, prve ket nevyslo ale myslim si, ze preto lebo som bola mesiac predtym na kyretazi a potom som pockala dva mesiace a isla opat a vyslo to trojnasobne, tak treba tomu verit a vobec nie je pravda, ze po kete sa sanca znizuje, ked to niekto napise, tak nevie o com pise, veeela bab vyslo prave ket 😉 , drzim palceky nech ti to vyjde 😉

foryou25
21. júl 2012

@lubanka juuj tak to mas presne taky osud ako @bique, vidim ze si tiez toho dost prezila
inak ja mam na KEtko taky isty nazor, ale skusit treba, drzim silno palce

slavka_2012
21. júl 2012

@kuspitka nerozculuj sa..teraz ti to skodiii 😉 ,,my zeny sme rozne,,,,keby mne niekto pomohol tak by som sa vobec nenervovala pre otvorenu skatulku,,,ved ja stale pootvaram skatulky ci je vsetko dnu co tam ma byt 😉 nechapem jej reakciu ☹

kuspitka
21. júl 2012

@slavka_2012 moja ani ja ,ale ide mi to na nervy.ak nechce nech vrati.dala som uz test..

slavka_2012
21. júl 2012

@kuspitka uz som sa pozrela,,,,je nadhernyyyy 😀 dufam,ze aj ja sa toho dozijem 😔 takze ziadne nervaky a klud,,,,ved teraz mas byt stastna 😀 😀 😀

cora41
21. júl 2012

@kuspitka test je super skvely a drzim ti prsty 🙂

cora41
21. júl 2012

baby ahojte a dobre rano...potichu a s malou dusickou a s pomocou neba vam hlasim, ze dnes na 5 den po ET som si nasla na teste ducha 😀 😀 este som v soku, na kolenach a nemozem tomu uverit, test som dala do albumu a modlim sa, aby sme to nevzdali..Myslite na mna prosim, ako aj ja na Vas 😀 😀 😀

kuspitka
21. júl 2012

@slavka_2012
@cora41 dakujem vam.skoda ,že mam tie nervy,ale bez toho to nejde

foryou25
21. júl 2012

@cora41 @kuspitka jujj baby tak sa s vami neskutocne tesim 😉
na druhej strane aj v dobrom zavidim, mate aj nejake priznaky? ja nie, ani tuk ☹ a ktomu aj snehobiely test na 4 den od ET

kuspitka
21. júl 2012

@foryou25 moja ja som na nervy,hlava boli,krize a ked pracujem aj spodok inak mi je dobre.
neboj moja nic nieje stratene,neskor sa mohlo zahniezdit..

cora41
21. júl 2012

@foryou25 mojko, ziadne priznaky, len podla tej teploty sa mi to nezdalo..Odmeraj si ju zajtra rano a ak bude nad 37,2 a dalsi den tiez, vyskusaj aj ty otestovat 😉

kuspitka
21. júl 2012

@cora41 ja som mala stale 36,9 uz 5dni mám taku..

kuspitka
21. júl 2012

dievcata zacala som krvacat nie silno,ale krvacam..placem,ako mala ...preco ja..

slavka_2012
21. júl 2012

@kuspitka nestresuj a volaj lekarovi,,,,,nemusi to znamenat nic zle

kuspitka
21. júl 2012

@slavka_2012 joj,ked mam doma papiere na nikoho nemam cislo

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka a nemas mat akurat mrchu?mozno aj preto ...hlavne sa ukludni

kuspitka
21. júl 2012

@makovicka53 mám ju mat az 25.7

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka hlavne nestresuj...skus pozret na nete cislo na dr. a zavolaj ...urcite ti poradi

kuspitka
21. júl 2012

@makovicka53 uz volam kazdemu.krvacam,ako na mms a mam bolesti..

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka moja to ma mrzi...uvidis co ti povie doktor

kuspitka
21. júl 2012

@makovicka53 joj naco som to sem pisala mozno,keby som nenapisala nic by sa nestalo...joj tak revem..

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka ak chces mam cislo na koordinatorku ale v heliose p. Mikulová

sheronka
21. júl 2012

@kuspitka Hlavne kľud, neplač, nemusí to znamenať nič zlé. Možno sa drobci ešte zahniezdujú. Poraď sa s lekárom. Pekne lež a mysli pozitívne.

kuspitka
21. júl 2012

@sheronka idem na pohotovost nikomu sa neviem dovolat..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre