Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
21. júl 2012

@leontinka27 nie doma.idem v pondelok do nemocnici

leontinka27
21. júl 2012

@kuspitka no dali mi askorutin mala som utrogestan a aj duphaston.ale bolo mi to nanic

leontinka27
21. júl 2012

@cora41 tebe blahozelam ani nevies ako by som isla hned aj zajtra do druheho ivf.

kuspitka
21. júl 2012

@leontinka27 ja mam len utrogestan.uvidime.a ako si ti krvacala.ja krvacam tak,ako keby som mala hlien a na tom krv cervena ,ale obcas len spinenie.boli ma spodok ,ako keby sa mi tam nieco vrtalo

leontinka27
21. júl 2012

@kuspitka no ja som zo zaciatku krvacala dost aj so mna vypadol taky kus myslela som ze je to prec.potom som uz spinila len potom zasa krvacala.a tak to islo az do osudneho dna. nebolelo ma nic len troska v pravo a potom uz dost v pravo. sem tam krize.co sa týka priznakov tak absolutne ziadne.

cora41
21. júl 2012

@leontinka27 dakujem velmi pekne, este predo mnou velmi dlha cesta, takze zatial som len potichucky stastna..Uz som ani nedufala, ze v takom veku by som to este zvladla 🙂 a ako je to s Tebou?

leontinka27
21. júl 2012

@cora41 vies to ale si nadejou pre nas a davas nam silu. so mnou este som doma na pn-ke.uz je to lepsie.bolest skoro ziadna sem tam ma pichne.po psychickej stranke v pohode ja nemyslim na to co bolo ale co bude.len neviem kedy by som mohla ist na dalsie ivf. kazdy vravi inak.

xxx111
21. júl 2012

Ahoj@cora41.
Som po 1. IVF. ET som mala 15.07., IVF bolo prirodzenou metódou,mala som aj PK.Mám ešte troch mrazáčikov.
Mám neskutočný strach, snažím sa zamestnávať, no vôbec sa mi nedarí.Som na PN.Ešte týždeň čakania.Krvný test mám 30.07.
Kedy ideš ty na test a na USG?
Keď ležíš sú bolesti v podbrušku a tlak v krížoch miernejšie?
Si po KET, alebo ET, koľké IVF?

xxx111
21. júl 2012

lubanka Ahoj.Možno tomu neuveríš, ale vyšlo to mojej švagrinej.Absolvavala 1.IVF- ET neúspešný, KET 1 embryo a dnes malá má 1,5 roka a je to neskutočne živé dieťa.Neverila by som tomu, ale je to v rodine.
Veľmi T idržím palce, veľa si si toho vytrpela, drž sa!!! Verím tomu, že sa už aj na teba usmeje šťastie Veľmi Ti to prajem.Ahoj.

cora41
21. júl 2012

@xxx111 tak si skoro ako ja 🙂 Ja som mala ET 16.7 okolo obeda.. ( a normalne som tam potom zaspala 🙂)
Je to moje druhe ET a uz som mala jedno ET a jeden KET neuspesny, tak dufam, ze ak nam Boh pomoze, tak by sme to mohli zvladnut teraz... Ked lezim alebo sedim, tak je ta bolest mensia.. Kedy budes testovat? Merala si si bazalnu teplotu rano? Skus to, ak budes mat nad 37.2, vraj je to dobre znamenie. Len sa tak netrap 🙂

bella1303
21. júl 2012

Ahojte, ktora z vas ostala tehu po ked a potom musela postupne vysadit estrimax. Spinili ste kvoli tomu trosicka? Dakujem

timmka
21. júl 2012

@kuspitka ahoj moja, aj ja som krvacala po vklade, bola som napohotovosti a pichli mi len injekciu, nasadila som si ascorutin 3x1 a brala som este aj duphaston 3x1, tiez to nebola uplna krv, len taky hlien , trvalo to asi dva dni 😉 , drzim ti palce, nic sa neboj , bude dobre 😉

timmka
21. júl 2012

@bella1303 estrimax som vysadila v 8tt, nespinila som po nom, spinila som pred nim a tiez som otehotnela po kete 😉

bella1303
21. júl 2012

@timmka myslela som ze to s tym suvisi ze vysadzujem pomaly. Hadam to spinenie nevadi, spinim len sem tam a velmi malo, len ked sa utrem. K dr idem az v pondelok

xxx111
21. júl 2012

@cora41
Ďakujem za podporu.
S tým kľudovým režimom je to u mňa obdobné .Hlavne keď ležím príznaky sú miernejšie.
Bazálnu teplotu som si nemerala. Ďakujem za radu, zajtra ráno si hneď vyskúšam zmerať.
Testovať sa chystám až na 12 deň, teda ak to vydržím s čakaním.Čítala som na českej stránke jedného centra, že na 12 deň po ET alebo KET tehotenský test objektívne ukáže či sa daný zákrok podaril alebo nie . Môj doktor zase tvrdí, že sa neoplatí skôr testovať ako na 14 deň.
Zajtra dám vedieť ako dopadlo meranie BT.
Ahoj a ešte raz ĎAKUJEM.

timmka
21. júl 2012

@bella1303 estrimax sa postupne nevysadzjuje, len utrogestan co viem....ja ho beriem este stale aj utros aj duphaston, ale na druhy tyzden mi ho vysadi....z estrimaxu urcite nespinis, skor ci nemashematon alebo ti praskaju cievky v maternici....vsak uvidis co ti povie dr. 😉

bella1303
21. júl 2012

@timmka mne lakarka kazala, ze ked bude srdiecko tak mam ho brat 3 dni po 2 krat a 3 dni 1 a potom uz nic. Preco ho ty stale beries? Do akeho centra chodis?Utros do 12 tyzdna. Duphaston som nedostala. Spinim velmi malo. Som zvedava co mi dr povie. Dufam, ze je vsetko v poriadku. Nemam ani bolesti tak hadam je vsetko ok

kuspitka
22. júl 2012

Tak este kus krvácam,ale menej.test silnie.ak by som on prišla tak dnes by test slabol nie silnel.pravda

cora41
22. júl 2012

@kuspitka urcite moja, vsetko bude dobre, mozno sa drobcek este viac zahniezdoval, aby mal 9 mesiacov super dom 🙂 len si davaj pozor na ceste domov a zajtra chod k lekarovi u seba...a setri sa 🙂

kuspitka
22. júl 2012

@cora41 hej zajtra idem.doma sa aj pobalim a,keby trebalo ist do nemocnici

foryou25
22. júl 2012

kocky kuk do mojho albumu

kuspitka
22. júl 2012

zacala som viacej spinit

timmka
22. júl 2012

@kuspitka moja nic ti neostava len cakat... 😒 😒 😒 😒 , bud sa to udrzi alebo odide, ake lieky beries, zvys si utrogestan

foryou25
22. júl 2012

@kuspitka moja a duphaston ti nedali? ja beriem estrimax, duphaston a utrogestan

cora41
22. júl 2012

@foryou25 JE TO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM🙂 potichucky gratulujem 🙂 😀 😀 😀 😀

kuspitka
22. júl 2012

@foryou25
@timmka keby sa mi netocila hlava srdce mam 92 a este spinim torsku

foryou25
22. júl 2012

@kuspitka aj mne sa toci hlava a brucho boli striedavo ako na mrchu a akoby som nafuknuta bola

kuspitka
22. júl 2012

@foryou25 robila som si test iny a je slabsi

kikuskina
22. júl 2012

ahojte bola som na dvoch IVF,včera som bola na KET tak dufam,ze tento krat nam to vinde,mali sme len jedneho mraziačika.

foryou25
22. júl 2012

@kuspitka no to nic neznamena, v mojom albume mas testy robene naraz, a vidis ze na jednom je uplne silnejsi dusik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre