Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja102
24. júl 2012

baby,kupila som si farbu na vlasy,bo uz vyzeram sedivá,ako ded vševed,bez amoniaku je,ale s peroxidom vodika(to som si vsimla az doma)mozem zafarbit?bo som citala,ze prve 3 mes.by sa nemalo.....

kikuskina
24. júl 2012

a co nieco povedal co ta sokovalo jaja

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102 aj ja som to tak pocula ze by sa to nemalo,no ved aj ja som taky dedko vsevedko tak sme dve 🙂

nelynka
24. júl 2012

@jaja102 a co sa stalo???

nelynka
24. júl 2012

@jaja102 ked je bez amoniaku tak si myslim ze vpohode mozes dat, akurat ze neviem ci ti chyti 😝

cora41
24. júl 2012

baby, spadla som dnes na schodoch v praci☹ strasne sa bojim a dufam, ze je to vsetko ok...kruci aj s topankami...myslite, ze to moze ovplyvnit nieco? panikarim...

kuspitka
24. júl 2012

@cora41 neviem moja...to je ťažko povedané...čo si mala vysoké topánky?

timmka
24. júl 2012

@jaja102 moja co sa stalo??? nieco vazne? kludne mozes... 😉

cora41
24. júl 2012

@kuspitka aj vysoke topanky a aj som telefonovala☹

cora41
24. júl 2012

nastastie mam suseda gynekologa, tak ma zajtra vezme na HCG a potom aj v piatok a pondelok a uvidime...lebo ten moj je na dovolenke az do 15 augusta☹ Drzte mi prosim palce, nech to nie je zle... bojim..bojim

zuzanka.h
24. júl 2012

@cora41 ja som to tu už spomínala mne malého vkladali 11.marca a v piatok 13. som sa šmykla a strieskala na schodoch pred barákom.... taká šupa rovno na riť.... a malý je tu !!!! Neboj!!!

cora41
24. júl 2012

@zuzanka.h dakujem, si zlata 🙂 akurat sa bojim, ze ja som uz 8 den po ET a som tehotna....aspon vsetkych 7 testov to tvrdi a dnes uz aj ten digitalny to vyludil, ze prvy-druhy tyzden 😉

willywoman
24. júl 2012

Babenky tridku narusim plynulost temy... Ale pijete kavu alebo ste po ET prestali? A nealko pivo co ma aspon trosku alkoholu predsa?

nelynka
24. júl 2012

@cora41 ja si myslim mojko ze na UZV nebude este nic vidiet..
len nohy v teple, klud...vela bab tak spadne, sesterka spadla v 12tt tazko na brucho, tiez zo schodov a maly je vporiadku.. 😉

annamary27
24. júl 2012

@kuspitka aká krv?ja som už mala minulú stredu prvú krv 318hcg a včera druhú 2249hcg.

cora41
24. júl 2012

@nelynka dakujem, si pokladik..nemyslela som, ci bude daco vidno, skor sa bojim, ze to z tej sliznice tym narazom odide...ja super laik...

cora41
24. júl 2012

@willywoman ja som pila obycajne dve kavy, no teraz som to znizila iba na jednu - inac by som zaspala 🙂 a nealko pivo som si dala, ale iba dusok a kedze nie je teplo, ani ma to nelaka 🙂 Ale po OPU a pred ET som si pravidelne vecer davala pohar dobreho cerveneho vinka s manzelinom povinne 🙂

kuspitka
24. júl 2012

@cora41 moja davaj si teraz pozor.ja malej upratujem izbu uz som unavena a poriadne

kuspitka
24. júl 2012

@annamary27 ja idem v piatok tak som zvedaca,lekar povedal,že tam uz nieco bude

zuzanka.h
24. júl 2012

@cora41 tak neboj to sa už bude držať ako kliešť koľko báb ani nevie že sú tehu a skáču napr. na trampolíne 🙂

deinad
24. júl 2012

@willywoman ahoj, no ja mam prave na pivko veru chut ale odolala som 🙂 a po ET som presedlala na bezkofeinovu, mam rada vonu kavy, takze mi kofein nechyba, jedna kocka sa to pytala dokiho v car a povedal jej, ze 1 denne si dat moze, tak skus kompromis daj si slabsiu pol na pol s mlieckom 🙂

annamary27
24. júl 2012

@kuspitka aj ja idem zajtra,lebo moja gyn ma chce vidieť skôr. 😀

deinad
24. júl 2012

@cora41 neboj, vsetko bude v poriadku, presne ako pisu kocky, niektore cvicia skacu a nic, raz ked sa uz zahryzol, uz sa nepusti 🙂

nelynka
24. júl 2012

@cora41 neeebojaj mojko neodide...uz to tam bude az do marca najmenej..pekne spolu pojdeme do porodnice a aj si odnesieme drobcekov z porodnice.. 😀

jaja102
24. júl 2012

@timmka
@nelynka
@kikuskina no babenky,stalo sa mi toto...mam dost silne bolesti vajecnikov,aj citlive podbrusko,ale to som vam uz pisala...moj gyn.mi povedal,ze to je z tych hormonov,a povedal,ze mam od zajtra utros znizit na 2x jednu...ja som mu ale povedala,ze v centre vraveli do konca 3 mes.2x2.povedal,ze to vizera dobre,a aj mi ho odmietol predpisat.tak som volala do centra,ze ci teda mam znizit,a v centre ze v ziadnom pripade,ze mam brat tri mesiace 2x2.co teraz..?????ist do centra len koli liekom,ked tento moj dilino mi to odmieta napisat,ci ozaj znizit davky? centrum mam cca 200km...rozmyslam oslovit este nejakeho ineho gyn.,ale pochybujem... ☹ ☹ ☹

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102
moja zavolaj zajtra znova do centra a povedz.dr.nech ti poslu postou recept ze tvoj dr.ti ho nechce predpisat.vravim ti to lebo chodime do toho isteho centra a mne to tak raz poslali.volala som s dr.a aj s koordinatorkou.nestresuj sa teraz, uvidis dobre to dopadne 😉

jaja102
24. júl 2012

@kikuskina ved nejak to vyriešit musim....ale uz ma tam zabiju,volam tam uz ako na zistenie presneho casu...

jaja102
24. júl 2012

@kikuskina a volala si koordinatorke,ci na recepciu?a krajkovi na mobil?

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102
aj ja som taka nieco sa mi nezda a hned volam. bolo mi to najprv trosku blbe,ale teraz nie clovek tam necha neskutocne peniaze, tak a sam dr.povedal,ked nieco nebudete vediet alebo sa Vam nebude nieco zdat zavolajte mi.ved kolko krat som mu volala aj o deviatej vecer ked sa mi nieco nezdalo.dokonca aj manzel mu volal ked som mala strasne bolesti a nevedel co uz ma so mnou robit.to som mala po druhom ivf neskutocne bolesti nikomu to neprajem a stale som mu volala.on je v pohodke a vyhovie ti . 🙂 🙂 🙂

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102 jo som volala koordinatorke ale hlavne krajkovi.on mi vzdy vyhovel a poslal co som potrebovala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre