Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikuskina
9. aug 2012

baby a viete co mi povedala sestricka ze moje hcg je v norme a uz mali aj hcg s 2,5 a bolo uspesne,tak a teraz verte komu chcete,nemam dobry pocit z centra.

kuspitka
9. aug 2012

@kikuskina moja svagrina stale spinila a krvacala a bolela ju len jedna strana...nezda sa mi to nejako

kuspitka
9. aug 2012

@kikuskina to ti povedali,že mas take HCG?

kikuskina
9. aug 2012

@kuspitka
ano 3,1 to som sa dozvedela dnes pretoze v pondelok mi to vôbec nechcela povedat koordinatorka,ze to je velmi nizke a to si len skontroluje vo stvrtok ci to kleslo.tri krat som jej povedala nech mi povie ake ho mam a ona nie a nie.tak az dnes som sa dozvedela ake som ho mala v pondelok od sestricky.som uplne sklamana z pristupu

kuspitka
9. aug 2012

@kikuskina a do akého centra chodíš?mne tak nechceli povedať 3krát už..a dnes si nebola na HCG?

kikuskina
9. aug 2012

@kuspitka

to chodim do heliosu,myslim ze som tam bola posledny krat,bola som aj na utz a na krvi cakam o 15tej mi maju volat

kuspitka
9. aug 2012

@kikuskina moja ja uz tam nechodím zmenili sa velmi...ja som teraz Iscare

kikuskina
9. aug 2012

@kuspitka

ked si isla od nich prec vzala si si svoju dokumentaciu ,mohla by si mi napisat ako si postupovala
dakujem vopred

kikuskina
9. aug 2012

@kuspitka

a v Martine si v ISCARE

annamary27
9. aug 2012

@bique držte sa aj Vy,budeme pekne spolu tehuľkovať...dnes na hematologii taká doterná vrchná sestra z iného oddelenia si vyslovene sadla ku mne a začala ma spovedať/robím v nemocnici,tak ma pozná/,čo tam robím,kto ma poslal,či nie som tehotná,najväčšia trúba v našej nemocnici a určite jej to zavesím na nos,keď to ešte chcem držať v tajnosti.Manžel má 17.8.narodky a včera som mu objednala tričko s nápisom Budem Tatino 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
9. aug 2012

@kuspitka gratulujem,nech sa krásne držká maminky 😉 ,aj my sme mysleli podla vysokého hcg,že budu dve a furt len jedna bambulka v brušku 😵

kuspitka
9. aug 2012

@kikuskina ano tam som
@annamary27 moja ,ale zevraj sa to moze este zmenit

bique
9. aug 2012

@makovicka53 dakujem 🙂 ja som na PN...vobec by som sa nechcela v praci stresovat a momentalne som nonstop unavena, tak ani neviem, ako by som normalne fungovala, kedze vacsinu dna prespim 😉 v sobotu ideme potvrdit srdiecko, tak uz potom sa budem naplno tesit 🙂

annamary27
9. aug 2012

@makovicka53 ahoj,dakujem 😵 ,ja som PN,mala som predtým problémy s dutinami,tak som už potom ostala a plánujem až do pôrodu,v práci mám stres,lietačky,žiaden kľud a vláčim sem-tam dosť ťažké veci a ked je to už náš tretí pokus a v podstate štvrtý vklad,tak si ho musím postrážiť 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
9. aug 2012

@kikuskina ďakujeme a držím palce ,nech to dopadne aj u Teba dobre.

kikuskina
9. aug 2012

@annamary27

dakujem uz aby boli 3hodiny

annamary27
9. aug 2012

@kikuskina pomaly to odbíja,že?my volávame do centra kvôli krvi po 14tej a v ten deň by sa nás asi nikto krvi nedorezal.

bique
9. aug 2012

@annamary27 no vsak take najvacsie klebetnice su najviac zvedave a este sa drzo ani netvaria, ze by chceli byt diskretne 😀 ja sa uz neviem dockat soboty...dufam, ze to nase vytuzene srdiecko uz bude krasne bit 😉 na poslednom uzv bol pred 10 dnami krasny gestacny vacok s embryonalnimi strukturami, tak dufam, ze je vsetko v poriadku 🙂 nam vkladali iba jedno embryjko, tak nech sa pekne roztahuje, ma teraz vela miesta 😀

bique
9. aug 2012

@kikuskina drzim silno silno palce 😉

kikuskina
9. aug 2012

@annamary27
no to mas pravdu neskutocne dlhy den

annamary27
9. aug 2012

@bique aj maše tam má luxusný apartmán,včera mi moja gyn vraví,že nech sa vážim a kontrolujem váhu,ráno som skočila na váhu,že bohvie čo tam uvidím a od 20.6.čo som bola na predoperačnom som pribrala len 0,6kg...to že som bola dlho jak v piatom mesiaci som mala z vaječníkov,ešte minulý týžden som mala jeden okolo 9cm a druhý 15cm a včera boli oba už 6cm,tak ma teší aj to.

bique
9. aug 2012

@annamary27 tak super super...ja mam od zaciatku stymulky + 3kg, ale zatial to stoji, tak tiez super...tym sa ale teraz predsa nebudem zaoberat 😀 ja sa vazim od vtedy, na brusku nejaky 0,5 cm mi pridalo...myslis, ze pomaly nam uz zacne aj brusko rast? chichi

annamary27
9. aug 2012

@bique tak ja som bruško mala aj predtým,predsalen 76kíl je 76kíl,aj ked mám 173cm,ale na niektorých nohaviciach už cítim,že sú totál natesno a niečo už ani nezapnem,obvod som si ešte nemerala.

bique
9. aug 2012

@annamary27 dobreee, tak uz nam to rastie 😀 ja som stymulku zacala so 68,5 teraz mam 71,5 😉 ked som bola tehu s dvojickami, tak v tomto tyzdni som uz mala 75kg 😅 ale to mi po OPU kazali jest slane oriesky a pit vela vody...teraz som sa uz spolahla iba na tu vodu 😀

bique
9. aug 2012

@annamary27 joooj a brusko som mala predtym aj ja 😀 a uz ho mam vacsie zas o pol cm 😀

bique
9. aug 2012

@annamary27 no, dufam ze to brusko nie je z jedenia a vecneho spania 😀 inak ja mam 168cm, takze sme na tom asi rovnako...moja povodna vaha je 56kg, k tomuto som sa dopracovala po jednom predcasnom porode v 26tt a 2. IVFkach....ale nevadi 😀 po porode to vsetko konecne pekne zhodim dole 😀 😀 😀

kikuskina
9. aug 2012

dievcata hcg nulove,vsetkym tehulkam gratulujem a drzim palce.naberiem silu a hadam buduci rok sa pustime opat do toho.

kuspitka
9. aug 2012

tak mám na 25den HCG 3997 super nie

kuspitka
9. aug 2012

@kikuskina joj moja jemi luto tak sa verila

annastasia22
9. aug 2012

ahojte zienky dnes som musela ist ku krcnemu lebo ma strasne bolelo hrdlo aj usko a bala som sa...tak mi predpisal augmentin a velmi sa bojim ze ublizim malemu ale zevraj je to z rady penicilinu a ten sa moze v tehotenstve.....ale v takom vcasnom?poradte mi prosim....dakuejm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre