Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

melisska
15. aug 2012

@foryou25 jojjjjjjjjjjjj nie, budeme drzat palceky aby bilo srdieckooooooooo, prosiiiiiiiiiim

melisska
15. aug 2012

@michelitta krasa, drzim palceky, bude dobre hcg 😵

pufa
15. aug 2012

@foryou25 ja to vôbec nevidim tak zle. tiez ta nechcem zbytocne povzbudzovat, ale to, ze hcg rastie kazde dva dni 2 násobne je trosku mýtus.. vacsinou je to tak 2,5 dna a niekedy je obdobie kedy rastie rychlejsie a niekedy pomalsie. velmi na tebe myslim, viem sa vzit do tvojej situacie. To cakanie je na zblaznenie. Vydrz to! Posielam vela sil!

linda81
15. aug 2012

@michelitta ahoj....cakam na pozitivnu spravu tu 🙂...ale 2 testy neklamu isto🙂

annastasia22
15. aug 2012

ahojte akurat mi volali a som tehotnáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂jupi mam OBROVSKU radost a HCG na 4 tyzden je 1 722 dufam ze je to dost🙂 a dakujem vam zienky za podporu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivka3901
15. aug 2012

@deinad inak sa ešte musím poradiť s tou čo to robí a pojdeme na budúci týždeň k nej,lebo to bude stáť aj dosť peňazí,ale já skor to budem brať na prečistenie organizmu ako skor vieru,aby som otehotnela možno sa stane zázrak ako som písala a do toho BRNA už nebudeme museť ísť 🙂

alex81
15. aug 2012

@annastasia22 Gratulujeeeem. Parada 😵

alex81
15. aug 2012

@michelitta A je to taaaaam ... Gratulka velika 😵

michelitta
15. aug 2012

No babule dakujem pekne za gratulace,ale tak mi volala sestricka vysledky z krvi,ze gratulujem ste tehotna!🙂 🙂 🙂 🙂 a ked som si bola po vysledky tak hcg ze 30 U/l..tak to nechapem.. ☹ vsetky tu pisete pomaly cez 10000 a teraz neviem ci sa mam tesit alebo co..doktor z centra povedal,ze o 2 dni znova na krv ci stupa..to bude 14 den..tak ja uz neviem,keby klesalo,tak ho mam predtym vyssie ako teraz a testy by doteraz ukazovali ciarky..ale mne az na 12 den po vklade,tak neviem. je mozne ze sa mi to neskor uchytilo? dakujem za rady babule.. kramy mi meskaju 3 dni,aspon nieco pozitvne,ale citim take tlaky jak keby mali prist..normalne chodia o 3 dni skor..a @krisbar Barbie diki moc za sms,asi fakt nestresovat,ale dalsie cakanie? to je hrozne fakt..uz viem preco sa volaju tehotne v ocakavani...to tie testy potom klamu? moc ti drzim palce,super ze mas tie veci za sebou!!
kocky drzte sa,su to nervy,aj pre ne/tehotne.. 🙂

melisska
15. aug 2012

@annastasia22 wau tak to je supeeeeeeeeeeeeer🙂)) blahozelam 😵 😵 😵

jajka1980
15. aug 2012

@annastasia22 Ahoj..srdečne gratulujem..krásna správička a HCG..no proste paráda..tak prajem len zdravie , HCG nech stúpa a bábätko nech rastie v brušku.. 😉

sheronka
15. aug 2012

@michelitta Ahoj. Hlavu hore. Ja som mala na 9 den od ET 32. Potom to pekne stupalo. Urcite aj u teba to bude ok 😉

bique
15. aug 2012

@foryou25 drzim palce moja...nadej zomiera posledna 😠

bique
15. aug 2012

@michelitta supiiiiis supiiiis.....uz som ti pisala aj do albumu 😀 ja som to vedelaaaa, ze sa to musi tentokrat podarit a vela som na vas myslela 😉 ...mojko...drzkaj sa a hlavne pozitivne mysli...moze byt ze sa uhniezdilo o nejaky dnik neskor a ked je iba jedno, tak hcg je nizsie...hlavne ze je, mna si zavolali na krv az na 14 den po vklade a to mi davali cerstve embryjko po PK na 6ty den po OPU....tak mu len ver, hladkaj brusinko, dohovaraj mu, nech je pekne silne a nech sa pekne u teba zabyva 😉 cakam o 2 dni dalsie spravy od teba 😉

bique
15. aug 2012

@annastasia22 kraaasa kraaasa...drzim palce 😉

bique
15. aug 2012

@jajka1980 joooj moja, tak nech len vsetko dobre dopadne, aby si sa coskoro mohla tesit s // na teste, potom z hcg v krvicke, potom z ultrazvukov a cele tehu a potom uz z balicka v naruci 😠 velmi velmi ti to zelam 😅 drzkaj sa

michelitta
15. aug 2012

@bique paradaa mojha dikes,ze takto naraz to je haluz 🙂) ja som tiez fest na teba myslela 🙂)) mojka ako sa mate,uz bijete co?🙂) a tysi malo ake hcg..vsak musim byt positive do kelu 🙂

krisbar
15. aug 2012

@michelitta inak nechcem strasit ale pri poslednom IVF som to tiez mala tak ze pri prvom testovani krvi som bola "little bit pregnant" a ze opat na krv o par dni a potom uz som nebola. vraj sa tomu hovori biochemicke tehotenstvo - vraj ta cast z ktorej sa vytvara placenta sa uchyti - vytvori vyssie HCG, ale embryo nie. ja som mala aj maleho ducha na teste vtedy
boze velmi dufam aby toto nebol tvoj pripad. ja som to mala na 10 den ,a potom uz na 14 nic. ale ked uz mas take ciarky na tych klasickych testoch tak to verim ze bude. ten moj duch to som ho musela hladat z kazdej strany otacat test.
budem sledovat ako sa ti dari.

michelitta
15. aug 2012

@krisbar mojko beriem na vedomie..tiez sa toho obavam..rano skusim testnut ten isty ci aspon silnie lebo do piatku si vlasy vytrham..ale mas pravdu moze to byt hocico do kelu..

jajka1980
15. aug 2012

@bique Ahoj..vdaka za krásnu odpoved...to bi ma fakt veľmi potešili vidieť //..aj vy sa držte..obaja. Ty a bábätko 😵

katla
15. aug 2012

@michelitta Ja sa musim pridat k @krisbar u mna to bolo rovnake. Ale moc drzim pace aby ty si nepartila medzi nas smoliarky.

michelitta
15. aug 2012

@katla ake rovnake moja?co presne? diik

makovicka53
15. aug 2012

baby musi pregnyl stipat?ja som si pichala do bruska a vobec ma nestipala...

katla
15. aug 2012

@michelitta No tiez som bola 10ty den na krv, mala som HCG 29, tesila som saako mala a na 14ty den, ked mi robili kontrolu, tak bolo 0. Ale nechcem ta tym stresovat. Citala som uz od vela bab, ze mali take HCG a pekne potom rastlo.

katla
15. aug 2012

@makovicka53 Mna nestipal.

michelitta
15. aug 2012

@katla a robila si si aj predtym testy? ja som mala testy biele az do dnesneho rana..takze neviem..je mozne ze by s to neskor uchytilo a rastlo menej,alebo ze to uz klesa ☹ ale keby bolo predtym vyssie tak by bolo aspon nieco na testoch,ci?uz som z toho zmetena,radsej neriesim..

katla
15. aug 2012

@michelitta Nie, ja som sa vtedy netestovala. A presne ako pises, neries to. Viem, ze sa neda nemysliet na to, ale zial musis vydrzat. Ale ja testom verim, takze ak mas // tak sa neboj.

bique
16. aug 2012

@michelitta na moje hcg sa nepytaj, lebo ja som mala strasne vysoke, baby ma tu strasili, ze zasa budu dvojicky, ale nakoniec je iba jedno 😀 vyska hcg nie je dolezita, dolezite je, ze bude rast 😉 nestresikuj, zajtra sa budes vytesovat 😉

bique
16. aug 2012

@makovicka53 ani mna nestipal...dobre si si pichla 😀 mne pichol moj drahy 😀

kuspitka
16. aug 2012

ahojte.nie že by som sa netešila,že som tehotná,ale malá je tak planá,že neviem či som urobila dobre.teraz boli peniaze ak by som teraz nebola tehu tak už nikdy by som nemala druhe dieťa...jednoducho by som už ani ja nechcela..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre