Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

slniecko01
8. júl 2009

Katka aj mňa pobolievalo bruško prvé dni, ale všetko je s poriadku

bittka13
8. júl 2009

kellynka - ako si dopadla v nemocnici ??? ja som bola dnes tiez, stale na preskacku spinim... ☹ nenasli ziadnu vyslovenu pricinu, bol tam minimalny naznak slabuckeho zakrvacania pod vackom ale povedal ze je to len tekutina a je jej malicko... a babo ma krasny 1 CM !!! 😀 dokonca je vacsie ako by malo/mohlo byt na tento tt tehu... doki to uzavrel je podla neho je vsetko uplne ok len mi trochu zvysil davku duphastonu z 2x1 na 3x1 ale to je vsetko. samozrejme lezkat a hlavne mi dorazne zakazal sa STRESOVAT !!! povedal ze tym mozem babatku ublizit uplne najviac 😝 . tak som sa hodila do pohodky, lezkam si pri telke a relaxujem, muzicek ma obskakuje ako kralovnu a kazdy den mi znasa domov kvety a vsetko mozne co by ma zabavilo 😀 😀 😀

loginka
8. júl 2009

wau bittka, vy ste ale velky 🙂
som rada, ze je to ok a v podstate si to opodstatnene nicnerobenie teraz mozes uzivat 🙂

loginka
8. júl 2009

tebe vychadza o 4 dni skorsi termin porodu, kedy si mala posledny menzes?
vidim, ze uz mas aj mena 😉

bittka13
8. júl 2009

loginka - predpokladany termin porodu mam stanoveny na 23.2.2010 ... 😀 dokonca som si dnes, ked uz som bola v nemocke, bola pozriet aj porodnu salu 😀 😀 😀 v ramci pozitivneho myslenia !!!

loginka
8. júl 2009

no prezrad, kde budes rodit 😉

bittka13
8. júl 2009

loginka . sorry zabudla som ti napisat, poslednu mrchu som mala 20.5.

loginka
8. júl 2009

ja som mala 21, takze aj takto sme den po dni, asi mas kratsi cyklus

bittka13
8. júl 2009

loginka - no po zvazeni vsetkych moznosti v BA..... 😝 a po poslednych "uspechoch" niektorych radsej nemenovanych BA porodnic som sa rozhodla ze pojdem radsej do Viedne... 😉

bittka13
8. júl 2009

ano, ja mam trochu kratsi cyklus tak na striedacku 26 az 27 dni

loginka
8. júl 2009

asi to aj nieco stoji, ze?
ja nad tym este nerozmyslam, mam dost casu

bittka13
8. júl 2009

loginka - no veru stoji .... ☹ ale kedze sme zrusili svadobnu cestu v dosledku pozitivneho vysledku, tak sme vlastne usetrili a na "dovolenku" pojdem do porodnice 😀 😀 😀

kellynka7
8. júl 2009

bittka vcera som este spinila dnes nie tak tiez len lezkam ale mne dovod nepovedali
furt splietali o tom mimomaternicovom.a to sa moze stat tiez po ET ked to zavedu do maternice?
ti nasi doktori, nic nepovedia

loginka
8. júl 2009

kelly, vraj moze, ja som si tiez myslela, ze nie, ale ono to asi moze putovat

kellynka7
8. júl 2009

a este ma strasne bolia krize

bittka13
8. júl 2009

kellynka no nie som odbornik ale mimomaternicove tehu po ET mi pride trochu ako scifi.... 😖 ?!? co to vajicko z maternice vyskocilo do protismeru ??? no to fakt nechapem, este ked sa stane ze z vajickovodu netrafi do maternice ale vedla... pochopim ! ale toto ???????? ! no fakt neviem, nechces skusit ineho lekara ? ja by som to asi zvazila 😒

bittka13
8. júl 2009

kelly - krize bolia aj mna a brucho k tomu a vlastne vsetko... 😒 ale napriek tom je vsetko ok, takze prosim ta skus sa nestresovat 😉

loginka
8. júl 2009

ja som sa na to pytala v gynfive, kde som bola na IVF minuly rok

bittka13
8. júl 2009

loginka - fiiiiha no toto som este nepocula, samozrejme ked ti to povedali tak asi to mozne je i ked ak mam byt uprimna si to len tazko viem predstavit... 😖 🙄

floskula
8. júl 2009

ahoj baby. ja som len chcela, ze som sa svojho casu aj ja pytala na mimomaternicove po ET, lebo som dost bojko a embryologicka mi povedala, ze maternica kazdej zeny sa samovolne stahuje, teda akoby sa zmsrtovala a zas napravala, nieco akoby´vibrovala, neviem to moc opisat a ze vtedy sa moze stat, ze vlozene embrya jednoducho vytlaci do vajecnikov. ze tie stahy maternice ani nemusi zena citit, moze sa to stat aj v spanku. cize zial napriek vlozeniu do maternice to nakoniec moze skoncit kdekolvek. 😖

loginka
8. júl 2009

tak to mame vysvetlene 🙂

kellynka7
8. júl 2009

pokusam sa nestresovat ale v nemocke som furt plakala manzel uz bol zufaly ako ma ma utesit.
ale dnes mi bolo lepsie ked som vedela ze idem domov.

floskula
8. júl 2009

kelynka a kolky den po transfere si?

julietka
8. júl 2009

babenky asi vas velmi nepotesim, ale podla statistiky co som pozerala na nete je vacsie percento mimomaternicovych tehotenstiev prave po umelom oplodneni, inak aj mne to znie ako sci fi a citala som to niekolkokrat po sebe kym som tomu uverila, ale zial je to tak..a tiez nerozumiem ako je to mozne...

rosienka
8. júl 2009

nika - ja zatial priznaky ziadne...ani prsia, ani brucho, som jak rybicka...inak test mam tiez 14.7. rano, tak budeme mat spolu vysledky 😉

katkapoivf
9. júl 2009

Bittka13, dakujem za povzbudenie, to magnezium vyzera byt velmi dobry napad, dufam, ze zaberie... Nemam zidne ine priznaky, svokra mi rozprava ako jej bolo od prveho dna na vracanie, sestra dtto a mne nic nie je... Utesujem sa tym, ze je este asi skoro... A co domace testy, robili ste si niekto... Na ktory den ba to tak malo byt realne?

bittka13
9. júl 2009

katkapoivf - no ja som mala pozitivny tak na 11 den po ET, a to ze ti nie je zle ?!? na to je este fakt skoro... mne zacalo byt zle az tak tyzden po pozitivnom vysledku mozno este neskor... a su baby ktorym nie je zle vobec, je to velmi individualne...

miska212
9. júl 2009

ahojte dievcata!
bittka13 naozaj ti byva stale zle? ma to trochu upokojilo... vcera vecer mi bolo straasne ako pred mrchou ☹ az ma z toho boleli krize... uz som si myslela, ze ked sa to zhorsi, bezim na pohotovost... dnes je to uz ale trocha lepsie... (klop, klop).. spinenie ani krvacanie nemam, ale tiez sa bojim mimomat. 😖
na utz idem buduci tyzden, tak som zvedava, ci tam dr. nieco uvidi...

katakpoivf ja som testovala 12 den po ET a test vysiel neg... a ked mi brali 14 den kvr, tak to bolo pozit. 🙂 na testy sa neda vzdy spoliehat, najdolezitejsia je krv

bittka13
9. júl 2009

miska - neboj vsetko bude ok, ja keby som sa mala riadit podla pocitov tak som skoro kazdu noc na pohotovosti 😝 , jednoducho som si povedala ze nie je dovod na paniku, vsetk je v poriadku a aj ked mam bolesti tak si len lahnem a predychavam to... uz som si zvykla a ani ma to az tak nestresuje ako na zaciatku, a este k tomu stale spinim sice len trosicku ale predsa... 😠 no co uz... pokial je babo ok tak s tym aj tak nikto nic neurobi... asi len vydrzat do konca 3 mesiaca vsetci svorne tvrdia ze to potom sponntane zmizne, tak dufam a verim im !!! 🙄

miska212
9. júl 2009

bittka13 dakujem za odpoved 🙂 hned som trochu kludnejsia 😉 no najistejsia budem, ked mi bud. tyz. dr. povie, ze na utz nieco vidi... 4 tyzden uz vidno aspon dutinku, vsak?
ak tam nic nebude, tak budem jasna s mimom. 😒 ale na to este nejdem mysliet...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre