Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

loriana
26. apr 2012

Ano, ten pregnyl som myslela, no ja som išla na krv na 10.ty deň iba preto, lebo som začala veľmi krvácať, inak som mala ísť až na 14.ty deň. Tak skús kľudne aj zajtra, ja si myslím tiež, že by to malo byť práve tehotenstvo, písala som Ti tip na pregnyl iba preto, aby si potom nebola sklamaná, radšej nadšená 🙂)) Potom napíš!!!

erinka123
26. apr 2012

@miska32 ahoj mne po ET vyšli takto testy tiež najprv slabunka čiarka.

chmurkaxy
27. apr 2012

@boska74 ach, moja, dufam, ze ti to cim skor vyjde. v Amerike su sice dobre kliniky, ale nakolko je to tu neskutocne drahe a to myslim aj bezny zivot, nepredpokladam, ze by sme na to mali :( a kedy ta to caka? ja mam trosku obavy, ci nemam nieco s imunitou, lebo raz sme mali biochemicke tehu pred dvomi rokmi prirodzene, zistila som to vdaka pozitivnemu testu a uz o tyzden to nebola pravda. a pred rokom to neuspesne IVF a teraz zase to iste s pozitivnymi testami a zlym koncom. tebe robili aj taketo testy?

chmurkaxy
27. apr 2012

baby, chcem sa spytat, ako to funguje, ked mame schvalenu ziadost a mozno ju nevyuzijeme, lebo nestihame? da sa to nejak zrusit, predlzit alebo tak? alebo sa to rata tak, ze nevyuzita sanca je tiez pokus a uz nam jeden hradeny cyklus IVF odbudne? manzel asi nakoniec pojde od juna zase na Filipiny a to by bolo prilis komplikovane, aby letel kvoli IVF na par dni spat, no a predtym to nestihame, lebo bude doma tak 7 dni :(((( neviete niekto viac o tom, ako funguju tieto ziadosti? nam aktualna schvalena plati do septembra 2012.

tuzba
27. apr 2012

@miska32 ahoj mne ciarku ukazalo na 6.den po ET. 🙂 ....a bol to prekraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny pocit..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miska32
27. apr 2012

@erinka123 no ti si mala oproti mne silné čiarky a viditeľné ☹ ja som nemala ani takejto intenzity, ja som mala len akoby odtien od tej prvej čiarky a bolo ju vidieť len ozaj pri určitoom uhle pohľadu - teda ak sa nám to s manželom celé ln nezdalo 😒 ale dakujem za obrázok 🙂 a zááááávidííííím 🙂

erinka123
27. apr 2012

@miska32 a dnes si kolky den po ET??? sprav si ešte raz test a kup si mamatest ten je najlepši aspon u mna 😉

miska32
27. apr 2012

@chmurkaxy skúsenosť s tým nemám, ale to že je žiadosť schválená, neznamená, že ked ju nevyužijete, tak vám pokus prepad. akurát to môže znamenať to, že ak ju nevyužijete v čase platnosti schválenia, teda ako si písala do konca septembra 2012, budete sa musieť potom nanovo podávať žiadosť a znova to budú posudzovať podľa aktuálnej diagnózy. pOISťOVňA Má TOTIž PREPLATIť 3 pokusy a teda ak to nevyužijete, nič nebude preplácať a stále vám nevyužité pokusy zostanú, lebo poisťovňa o žiadne peniažky nepríde. Pre istotu by som si skúsila zabehnúť do pobočky a pýtala by som si nejaké t.č. na ktorom mi to potvrdia resp. vysvetlia 🙂 schválenie žiadosti a reálne preplatenie sú totiž dve odlišné veci 😉 takže nemáte sa čoho báť 😉

alzbetapipi
27. apr 2012

dobre ranko vsetkym... Prepacte, ze vstupujem do diskusie...ale som taka zvedava...
Mali ste po ET nejake nove pocity? bolelo Vas nieco? ja som druhy den...a mam len take male tlaky v bruchu a po bokoch..a trochu ma nafukuje, neviem ci to je dobre alebo zle...ale to asi z tych hormonov vsetkych... Uz neviem co si namyslam a co nie... :( na krv mam ist az 7.5...to sa mi zda uplne nekonecny cas...to vsetky poznate... Vkladali mi dve embryjka...tak sa bojim....snazim sa mysliet pozitivne, ale nie vzdy to ide... na zmrazenie nezostali...ostatne sa nedelili dobre...
Vsetkym vam drzim velmi palceky...

bique
27. apr 2012

ahojte...tak ziadost schvalena, caka sa na ms a ide sa do toho 😀

bique
27. apr 2012

@alzbetapipi ahoj...tak budes musiet do tej krvi vydrzat 😀 😝 nic nie je iste....ja som pri tehu nemala absolutne ziadne priznaky a cakala som dvojicky, 2x ket - priznaky vsetky do bolesti hlavy, cez bolest prs, podbruska, nizky tlak, krutila sa mi hlava, dvihal zaludok a hcg 0,1 ☹ takze vsetky priznaky boli z hormonov....mysli iba na to, ze sa to podarilo 😉 🙂 drzim palceky, silno silno...mna to caka tento mesiac od znova 😠

alzbetapipi
27. apr 2012

@bique vydrzim 🙂 ďakujem 🙂 ja tebe silno silno držim pršteky nech to vyjde 🙂

tuzba
27. apr 2012

@alzbetapipi ahoj nemusis sa bat....aj ja som mala po ET bolesti v podbrusku...iba som odpocivala a vsetko dobre dopadlo..... 🙂

alzbetapipi
27. apr 2012

@tuzba blahozelam z celého srdca!!! V koľkom si tt? Praveze ja nemám bolesti, len take tlaky.. Snažím sa to moc neanalyzovat, ale je to náročné... Čo si ešte na sebe pozorovala?

tuzba
27. apr 2012

@alzbetapipi dakujem 🙂 ....praveze ja som nic take na sebe nespozorovala....okrem tehotenskeho testu ktory mi vysiel na 6.den po ET.....som v 3tt....neboj vsetko bude ok a budes aj Ty tehulka..... 😀 😀 😀

alzbetapipi
27. apr 2012

@tuzba no myslím že aj ja si urobím test pred krvou ešte.. Asi to nevydrzim..nech uz to dopadne ako má... 🙂 ty si dávaj pozor na seba aj babatecko, drzkaj sa a ďakujem 😉

tuzba
27. apr 2012

@alzbetapipi dakujem....ja si davam pozor na moje dve babatka.... 😉

miska32
27. apr 2012

@erinka123 no som sa rozhodla vydrzat do pondelka,nech mam este nejaku nadej,ale dik za typ na test,ten som veru nikdy neskusala 🙂

erinka123
27. apr 2012

@miska32 a aky si si robilatest??? lebo pri niektorých ukaže iba duch ččiarka,mne to urobil rapiclear a ked som si dala mamatest tak bola čiarka viditelnejšia on je viac citlivý 😉

alibabaa
27. apr 2012

@chmurkaxy mne uz tak 1 ziadost prepadla. volala som si preto do poistovne a povedali, ze len uskutocnene IVF je pocitany . cize ak mas schvalenu ziadost a neabsolvujesho, tak to oni nepocitaju. presne mi ta teta povedala, ze som si vybrala sice hormony, ale preplatenie IVF tam nevidi, tak sa to este neuskutocnilo, tak mi nemalo ani co prepadnut.

hencidlo
28. apr 2012

ahojte dievcata, vie mi niektora poradit, alebo mal niekto taky pocit ako ja? vcera vecer ma zacalo pichat v podbrusku a ked som isla na WC tak som krvacala na papieri a potom aj slabe spinenie, stale ma picha v podbrusku a mam pocit, ako by mala prist mrcha som 23 dni po ET. Strasne sa bojim, co mam robit? ☹

fontana
28. apr 2012

@hencidlo ahoj len sa nestresuj.to može robit aj meternice.ze sa pripravuje na embrijka.Mna sice tiez pichalo,aleto bolo a si z tych hormonov.Viem,že sa to lahko hovorí,ale skus mysliet pozit. 🙂

stastenka42
28. apr 2012

@hencidlo ahojky,naozaj to môže byť z toho že sa maternica rozťahuje a dochádza k špineniu....ja som tak špinila až do 9tt,normálne že na vložku a v poho 😉 neboj,čo sa má stať sa stane,ty to neovplyvníš,ale hlavne nestresuj lebo to mimi neprospieva 😉 myslí pozitívne a bude dobre 😉 držím palčeky 😉

loriana
28. apr 2012

@hencidlo 23 dní po ET? A to si ešte nebola na krvi? Podľa toho by si už predsa mala vedieť, nerozumiem teda teraz, napíš... Lebo ja som začala krvácať silno nonstop 5 dní už 4 dni po ET! Potom to prešlo a bolo dobre 🙂))

hencidlo
28. apr 2012

@loriana tak. dňa 19.4 som bola na odbere krvi, kde bola hodnota hcg 11,4 to bol 14 deň po ET,
kázali mi ísť znova na krv 24.4 tu bola hodnota hcg 97,6 to bol 19 deň po ET no povedali mi, ze je to mala hodnota a ze si mam zavolat do RF ako mam dalej postupovat, tam mi povedali, ze mam ist este raz na krv teraz v pondelok 30.4, je to hrozne toto cakanie a nevedomost, co a ako ma asi privedie do blazinca 😝

loriana
28. apr 2012

Tak to ti verím, sú to nervy! Mne aj keď to tehu potvrdili už na prvej krvi, tak som tomu ešte dlho neverila, resp. som sa stále bála, že sa niečo môže stať... Veľmi ti držím palce!!!

daska1977
29. apr 2012

takže u mňa je to zrejme pasé... dnes je to 12. deň po ET, mrcha prišla, síce nie taká silná ako normál, špinenie už od 6. dňa po ET, test /mamatest/ negatívny, tak neviem... mrazáčiky žiadne... ☹ v stredu idem na krv...

loriana
29. apr 2012

@daska1977 Vydrž na tú krv! Ja som mala silné krvácanie už po 4.dni od ET a trvalo 5-6 dní vkuse, už to tu píšem síce niekoľký krát, niektoré ma tu už iste podľa tohto poznajú, ale všetkým vám, ktoré si nie ste kvôli nejakému špineniu isté, tak vám chcem iba poradiť, aby ste vydržali do odberu krvi, veď tú vám vezmú ráno a poobede máte výsledok! Ja som si popri tom krvácaní test síce nerobila, ale som tomu rada, lebo tá krv je vždy istejšia! Tak držím palce!

daska1977
29. apr 2012

@loriana to poteší a povzbudí 😉

miska32
29. apr 2012

@erinka123 no jejda, som si robila ten rapiclear 🙂 takže ešte nádej by tu možno bola, podľa toho čo si napísala 😉 no uvidím zajtra, čo mi povedia a příste už aspom budem vedieť, aký test mám robiť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre