Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jane1
20. jún 2011

@miskab ach, to zial neviem, ja neviem ani ake davali mne 😉 ale mala som kratky protokol

miskab
20. jún 2011

@jane1 dakujeeeem za info ,,,, a mozes sa este spytat mala som predlzenu kultivaciu vcera som bola na vklade,a v utorok som mala odber vajok tak kedy asi tak si mozem spravit testik ?

fibi21
20. jún 2011

@jane1 ahojte babulky ...tak dnes rano som uz nevydrzala a urobila som test ...hned rano ako som oci otvorila cize o 6 rano 🙂 len zial druha ciarka nikde :( ale ako pisu niektore baby moze to tak byt ... tak este nezufam 🙂 ale pravdu povediac na dalsi test uz nemam odvahu..... od soboty to mam dnes desiaty den ak teda dobre ratam .... a nemala som PK ....no ale hadam v piatok ked idem na krv uz bude iny vysledok ....

gazovicka
20. jún 2011

ahojte babulky.... vsetkym vam drzim velke palceky... tiez som takto cakala ako vy..... chcem vas trosku povzbudit, mne sa podarilo IVF na prvy krat .... poctivo som po transfere cakala a testy som si vobec nerobila.... asi som bola strachoprd 😀 .. a test krvi po 10 dnoch bol pozitivny... tak vam vsetkym drzim velke palce...

jane1
20. jún 2011

@miskab no, nemam skusenosti s predlenou kultivaciou, ale vraj su vtedy uz emrijka hned pripravene sa uhniezdovat, co pri kratkom protokole sa este predsalen vyvyjaju. tak podla toho sudim ze asi skorej by bolo vidno ako pri kratkom protokole, aj mne sa napriklad uhniezdilo az 9 den, co je podla mna dost neskoro, uz by som tomu ani neverila, keby mi niekto tvrdil 🙂 a vidis. ale skorej ako na 8 den by som nerobila. pripadne, ak by si mala nejake prejavy, podla ktorych by si si myslela ze sa mohlo jednat o uhniezdenie, tak nasledne o dva dni, ael ten citlivy, najradsej mamatest 10tku.
tymi moznymi priznakmi je napr spinenie, silnejsie krce v podbrusku...
ono kazdemu aj stupa to hcg inak.
DRZIM PSRSTY!
PS: skorej ako na 8 den by som nerobila aj koli riziku, ze by si mohla mat zostatkove hcg z pregnylu, aby vysledok nebol falosny

jane1
20. jún 2011

@gazovicka skor si mala sakra pevnu volu 🙂 povedala by som 🙂 lebo strach som sice mala aj ja a napriek tomu som nevydrzala urobit test.

jane1
20. jún 2011

@fibi21 nezufaj moja, mozes byt tehu, kazdemu inak stupa hcg, ved ja som na 11 den mala len slabulinku ciarku, niekto uz ma v taky cas palice jak hrom. vela bab nemalo pozit. test, ale z krvi sa hcg zistilo. 🙂
drzim prstiky, pridem ta pozriet

miskab
20. jún 2011

@jane1 dakujeeeem si zlata 😉

renka1801
20. jún 2011

ahojte žienky @miskab ja som mala odber ako ty v utorok v stredu sa oplodnili a vklad v nedelu ale v inom mesiaci v marci a test som si robila až na 10 . den od vkladu. Ako piše aj jane 1 skor je to zavadzajúce. tak sa snaž to vydržať a veriť že to vyšlo.

pici
20. jún 2011

ahojte, v sobotu som mala ket, takze o dva tyzdne dufam ze prispejem pozitivnou spravickou... vsetkym vam drzim palce

tina1
20. jún 2011

ahojte, ja som mala ET dnes. Ale už teraz ma svrbia ruky na testovanie 😀

teleranka
20. jún 2011

@pici
ahojky...ket to je transfer zmrazenych vajicok? citala som, ze si mala dve iui...chcem sa opytat, iui prebieha ako?
a drzim silno palce aby to dopadlo uz dobre...ako sa citis?

pici
20. jún 2011

@teleranka ahoj ano ket je transfer rozmrazenych... IUI prebieha tak ze prides s plnym mocovym alebo poloplnym sadnes na kozu, katetrom ti zavedu cez krcok do dutiny maternice spermie , ktore vyseparovali po rannajsom odbere partnera.. predtym uzivas clostylbegyt na podporu vajicok a od inseminacie beries utrogestan... a na 14ty den ides na krv :D

pici
20. jún 2011

@tina1 ak ti moze poradit, vobec to nerob

teleranka
20. jún 2011

@pici
ale pravdepodobnost uspechu je asi velmi mala, ze ano .. :(

fibi21
20. jún 2011

@pici drzim silno palce

fibi21
20. jún 2011

@jane1 dakujem si zlata ... ma to tak trosku zarazilo ....ale uz si test robit nebudem ...pockam do piatku

pici
20. jún 2011

@teleranka velmi zalezi od diagnoz ake mate. odporuca sa len pri mierne zhorsenom spermio... uspesnost je 10%, ale poznam vela bab ktorym IUI vyslo a hned na prvy krat... takze to hlavne netreba vzdavat...

pici
20. jún 2011

@fibi21 dakujem, negativny test nic este neznamena

miskab
20. jún 2011

@renka1801 no ja dufam ze to dovtedy vydrzim a netestovat 🙂 a to sa rata aj PK alebo odo dna vkladu?

fibi21
20. jún 2011

@pici Dakujem🙂

silvinnka
20. jún 2011

@sisulkal ja tento krat si picham gonal,od zajtra mi pribudne orgalutran,potom menopur a posledna inj.pregnyl... 🙂) dnes som mala prve sono pri stimulke,folikulky krasne primerane rastu,tesim sa....dufam,ze teraz nepride u mna uz ziadne OHSS 😠 chodim do Isacre do BA k docentovi 🙂

silvinnka
20. jún 2011

ahojte,prosim Vas tie co ste stimulovali s Gonalom,nemali ste silne bolesti hlavy az migreny? ja sa idem od prvej inj. zblaznit,dnes mam 4inj. azvracala som od ukrutnej migreny....volala som do Caru,ukludnili ma,vraj to mava 1 z 10 bab pri Gonale a to mam davku 112,5 mmg a od zajtra 150 ku,dala som si Ibac,pomalicky to ustupuje,vladzem ist konecne do sprchy....inak dnes som mala prve sono,foliky pekne rovnomerne rastu 😀 , v stredu mam dalsie sono kde sa rozhodne kedy budem mat OPU 🙂)

lienka_1
20. jún 2011

@pici silno drzim palce! 😉

pici
20. jún 2011

@lienka_1 dakujem

lienka_1
20. jún 2011

@tina1 To cakanie bude asi velmi narocne 🙂 Este vydrz chvilocku. Mozem sa opytat, v ktorom centre ste boli?

tina1
20. jún 2011

@lienka_1 určite bude veľmi náročné, no ja sa teraz zamerám na prácu a takto si to trošku uľahčím. Chodím do SPLN-u v KE.

lienka_1
20. jún 2011

@tina1 A ste tam spokojni? Vela som tu toho o kosickych centrach pocitala a vychadza mi to tak 50 na 50. My zijeme mimo Slovenska, ale IVF som radsej zverila do ruk slovenskym doktorom. Inak aj ja som povodom z MI 🙂

sisulkal
20. jún 2011

@silvinnka fiha tak mas toho dost.tak drzim palce at vse ide jak ma jit 🙂 ja idu 27.6.na sono a pak zacnu s menopurem.tak doufam ze i ja budu met vse ok 🙂 tak se budem teda informovat se tesim.

gabinecka_
21. jún 2011

@pici ahoj pici, ako sa cítiš? Myslím na teba a držím ti palčeky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre