Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
22. mar 2013

@fantinka fiha hned zrana kolko humoru....a mozno....nikdy nevies

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 no jedine zázrak zázrakov, potom napíšem pápežovi 😀

leontinka27
22. mar 2013

@fantinka hi hi si ma pobavila.. no ved uvidime kedy mas vysledky

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 o 1 mi majú volať.

fantinka
22. mar 2013

Baby poznáte túto bylinkárku? Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@leontinka27 bože, to je výdrž toto🙂

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@fantinka počula som jej, ale pomôže vtedy, ked nemáš medicínsky problém..pri ylepení vajíčkovodov asi ťažko budeš piť čajiky..aj ked ja som uplne vysadená na bylinky.

fantinka
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ja som zdrava...no asi nie uplne ked sa mi nepodari udrzat 2 blasty :'(:'(:'(

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@fantinka ja si stále myslím, že ked sa to má podarit, tak sa to podarí či zdravje, či menej zdravej...len si prosím ta nič nevyčítaj...pozri, maternica sa už zoznámila s tým, čo má najbližšie už podržať...už si jej to hádam dvakrát ukázala, ne? neboj sa, vyjde to už🙂

leontinka27
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ano ale. ona bola na umelom raz vo ferti dva krat v brne a to druhe brno vyslo.
@fantinka ja som bola u kopacovej ale pre mna bolo obtiazne robit tie obklady ja som si teraz na tie vajcovody objednala tie cinske bylinne gulicky a vitaminy proti toxinom a zapalom ja mam upchaty vajcovod a aj saktosalping v non.druhy nemam

fantinka
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka len ten pocit, ze neviem preco...keby mi povedali, ze mi je to a to som kludna ale takto....neviem co mam spravit, zmenit, aby to vyslo. A tak som si bola ista ze to teraz vyjde ze sa jedno urcite chyti.

leontinka27
22. mar 2013

@fantinka neboj raz sa to podari.....ani ja uz nato nemam nervy ale predstava ze nebudem mat deti ma desi a moj mm hra hrdinu ze sak nevadi ale po case by nas zivot osamote prestal babit a rozdelilo by nas to

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 aaaa to si nemyslim. Ved ste spolu lebo sa lubite a nie kvoli detom. Budete cestovat a uzivat sizivot. Teda mohli by ste ale nebudete lebo bude mimi 😉

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@leontinka27 ja si to nemyslím...poznám páry, koré nemajú deti a zijú užasne...poznám páry, ktorých už len deti pokope držia...a to by som ja osobne nechcela.

miskamimi
22. mar 2013

@katusik33 moj muž to tiež bral tu macu a nič mu to nepomohlo..

miskamimi
22. mar 2013

@hencidlo tak som to dnes bola odovzdať na poistovni a budem čakať,kolko nam vratia 🙂 ako dlho si ty na to cakala?a ýtala som sa aj na to,kolko krat to preplácaju a najskor mi povedala,že 2x a potom to išla pozriať,tak 3x,ale ani ona nevedela..tak super,ešte máme jeden pokus,len dúfm,že ho už nebudeme potrebovať 😉
@fantinka ja som dnes bola v lekárni sa pýtať na tú kašičku a nemajú ju a že ani nikdy nemali..to ju mám kde teraz zohnať?a kolko ťa vyšla tá,čo si ty kupovala?

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka a držím moc palce na dneštné výsledky!!!!!!

miskamimi
22. mar 2013

@cuculik1 tak sú to tri,ale ani ona nevedela,tvrdila mi že 2,ale pozerala to ,tak 3x sa to prepláca 🙂

fantinka
22. mar 2013

@miskamimi cooo to fakt. Normalne do prvej lekarne po ceste som vosla a mali dva druhy. Stala 4.50. Skus aj na nete kuknut.

fantinka
22. mar 2013

@miskamimi myslis ze mi povie nieco ine ako negativne? No neviem.

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka dúfam a hlavne ti to moooc prajem !!!

miskamimi
22. mar 2013

@fantinka tak to si mala ted šťastie,tu o tom asi ani nepočuli.. 😢 a ani to moc nestálo,dobre si kúpila...musím ešte obehať viac lekárni

leontinka27
22. mar 2013

@fantinka
@cucoriedkacucoriedka no ved uvidime co bude....snad sa to raz podari....este mi nevolali.....ale nevadi uz ma boli brucho na mrchu len tabletky to brzdia

leontinka27
22. mar 2013

Vysledok nula :(

miskamimi
22. mar 2013

@leontinka27 tak to ma moc mrzí,vitaj v klube ☹

leontinka27
22. mar 2013

@miskamimi dakujem ale aj to niekomu vyslo

leontinka27
22. mar 2013

Baby ale viete co je sranda kamoska nechcela druhe a caja dvojky.nic nebrala nic neuzivala sex mali v tom mesiaci dva krat a co z toho plynie.psychika je 50 percent

fantinka
22. mar 2013

@miskamimi
@leontinka27 tak ja som menej ako nula, ja som už -0, lebo idem v máji oficiálne na ket 😉

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 presne, všetko je to psychika, kolegyňa mi povedala, že musíme niečo s tou psychikou v máji spraviť 😀

fantinka
22. mar 2013

Volala som aj s embryologičkou, máme ešte 3 zmrazené blasty a 2 niekoľko bunkové, jedno 5 a druhé 6 tuším. Povedala, že mi vkladali dve najlepšie blasty z tých všetkých, tak som zvedavá, čo nám zostalo kvalitatívne zmrazené. Ale hovorila, že je veľmi veľa pacientiek, ktorým to vyšlo až na tretí vklad. Že nevie, prečo to nevyšlo, na pohľad vyzerali najlepšie. Ale môže to byť aj genetika a tú už vyšetriť u zvyšných nevedia, lebo sú už zmrazené. Teda genetiku jedine u nás dvoch, ale na výsledky sa čaká 3 mesiace a to do mája nestíhame a je to aj tak jedno, lebo nám vložia tie, čo máme. A ešte mi povedala, že odporúča vložiť dve, keďže aj teraz boli dve a nechytili sa. A že nevie o tom, že keby jedno bolo chybné, že by stiahlo zdravé so sebou a preto sa neuhniezdili. A že sa nemám vzdávať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre