Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gombicka
28. mar 2013

@mistisa super, tes sa...ja stimulujem uz 14ty den...a este neviem, do kedy budem...s mojimi vajickami je to ako s jarou na tuto Velku Noc..

gombicka
28. mar 2013

Baby, ako dlho ste stimulovali pokial doslo k odberu? Ja to mam zajtra 15ty den, idem na ultrazvuk, a povedia mi, ci ideme do toho v pondelok, alebo este nie. Aj keby to bolo v pondelok, to budem stimulovat 17 dni. NIe je to dlho? Ovulku som zvykla mavat stale na 13-14ty den.

cuculik1
29. mar 2013

@gombicka fiha. To je dost. Ja som prvy krat 10 dni a druhy 13. V odbornej literature sa uvadza ze ideal je 11 poyom sa to vraj uz podpisuje na kvalite vajok. Neviem ci je to pravda ale prvy krat hoci som mala menej vajok viac ich to dotiahlo do bladtocysty ako teraz druhy krat ked som stimulovala 13 dni.

annamary27
29. mar 2013

@gombicka ja som naposledy stimulovala 19dní.

cuculik1
29. mar 2013

Je niekto po transfere? Uz to zazivam treti krat, prve dva pokusy neuspesne....este som len 2dpo 5 t. Ziadne priznaky....tak ako predosle transfery....snazim sa pozerat tv, citat ale aj tak mi stale myslienky ulietaju a to som si vravela, ze tento krat to tak nebude....

mistisa
29. mar 2013

@gombicka ahojko no pekne pekne teda to az 14 den? ja som zacala v nedelu cize dnes je to 6 den. hm a uz mi povedal ze su krasne narastene hm. a kedy mas kontrolu?

annamary27
29. mar 2013

@cuculik1 držím palce,aby to tentokrát vyšlo 😉 ,nám sa zadarilo tiež do tretice.

gombicka
29. mar 2013

@cuculik1
@annamary27
@mistisa
Ja to vobec nechapem, preco mi tak telo reaguje. Pri prvej stimulke to bolo ovela kratsie. zajtra bude 16ty den :(

gombicka
29. mar 2013

@annamary27 takze tych 19 dni zabralo? a cim si stimulovala? a kolko si mala folikulov a potom vajicok?

mistisa
29. mar 2013

@gombicka joj moja boze.hm to ma mrzi ze ta to tak natahuje.hm a kedy mas dalsiu kontrolu? Ja idem zajtra to budem 7 den.nervna uz zacinam byt 😉

cuculik1
29. mar 2013

@gombicka kazda stimulka je ina...aj ja som mala teraz o tri dni dlhsiu ale je pravda ze som stimulovala s nizsimi davkami. Vydrz 😖

annamary27
30. mar 2013

@gombicka stimulovala som fostimonom a menopurom. folikulov bolo 13 a vzniklo nám 7embryjok,dve vložili a dve sa dali zmraziť.

annamary27
30. mar 2013

@gombicka v prvých dvoch pokusoch som mala puregon,menopur a diphereline a výber folikov bol na 15ti až 17ti den a teraz to bolo neskor,to nevadí,ktorý den budeš mať výber, ani ktorý den vklad,hlavne,aby boli vajká kvalitné a embryjká sa u teba v brušku zahryzli a nepustili 😀

sudabe
30. mar 2013

@gombicka Ahoj ja som si pichala 12 dni menopur 13 ty den som si dala pichnut pregnyl a 15 ty den bol odber mala som 6 vajicok å oplodnilo sa 5, 2 som si dala vlozit a 3 som zmrazila a som tehu vislo to len sa uhniezdilo asi len jedno cakam este led pojdem nå ultrazvuk å budem to mat potvrdene nå 100 percent zr je všetko ok. Vsetkym van drzim palce nech to vijde.

cuculik1
31. mar 2013

citim sa down. viem je to sialene, vcera som si robila dva testiky, vlastne kazdy den od transferu aby som vedela kedy vyprcha pregnal a nakolko som mala len 5000 jednotiek... tie drzali asi 7-8 dni. no a vcera som sa uz vytesovala lebo sice bolo len 3 dni po transfer 5 d. e,b. ale poobede som na testiku oproti svetlu mala velmi velmi jedmneho ducha, samozrejme ze som pre istotu ocikala hned dva a na oboch bol, aj moj "nevidiaci" manzel ich tam videl a uz som sa tesila ze dnes rano bude lepsie a bum ani naznak ☹ ☹ ☹ . je mi na nic toto sa opakuje, uz ani neratam tie svoje chemicke tehu ☹

fantinka
31. mar 2013

Baby posielam v(n)ám pre šťastie...nestrácajme nádej, raz k nám doletí...len možno kvôli tomu počasiu sa mu nechce 😉

sudabe
31. mar 2013

@cuculik1 Ahoj ty to velmi prezivas daj si pauzu nemysli na to ståle å nerob si testy zbytocne sa znervoznujes pockaj ns krv a to bude na 100 percent potom sa bidra tesit. drzim palce
@fantinka krasny prispevok diky

cuculik1
31. mar 2013

@sudabe no, po 4 potratoch, nevydarenom IVF a KET.... rada by som v sebe nasla tu silu, nadej a energiu ako niekedy.... nejako ma opusta, ale dik za povzbudive slova

sudabe
31. mar 2013

@cuculik1 je mi luto co si si musela vsetko vytrpiet velmi drzim palce uz aby si si to zasluzila a konecne by sa n teba mohlo prilepit stastie, å mat krasne 9 mesacne obdobie. nestracaj nadej ver ze to vijde.

lafia
31. mar 2013

@cuculik1 chápem ako sa cítiš. Ja som po 4. pokuse, v utorok mám ísť na krv a dnes som začala špiniť a bolia ma kríže. Test som si tentoraz nekúpila a už dúfam ani nekúpim. Ale nemyslíš, že je ešte skoro na testovanie? Podľa to nemá zmysel skúšať skôr, ako na deviaty, desiaty deň. Určite Ti to ešte môže vyjsť, držím palce 🙂

cuculik1
31. mar 2013

@lafia mozno je skoro, ale skor ma trapi ze uz som mala duchov a dness uz nic....ani implantacne som nemala a pri predoslych tehu ano....este niekde v kutiku verim, dufam no uprimne uz v hlave preberam aj negativne scenare...

lafia
31. mar 2013

@cuculik1 a nemala si tých duchov ešte z pregnylu? Podľa mňa hej, lebo na to aby si Ti Tvoje vlastné hcg prejavilo už aj v moči je podľa mňa veľmi skoro. Určite to nevzdávaj. A nestresuj sa zbytočne. Ja som si povedala, že nech už bude ako bude ale testovať sa nebudem, lebo mi je to nanič. Minule som tak 4 dni len obzerala svoj snehobiely test. Keď už, tak skús neskôr.

cuculik1
31. mar 2013

@lafia pregnyl isto nie lebo to som testovala a vyprsal cca pred tromi dnami....tak to dopadne ked si nakupim hrbu testov z netu a potom sa zo mna stava maniak...ty si ktory den po vklade? Fresh ci ket?

lafia
31. mar 2013

@cuculik1 10. deň, fresh. Chcem byť ešte optimista a dúfať, že to vyjde. Minule ma to dosť zobralo, ale dokopala som sa k "pozitívnemu" mysleniu.A Ty sa testuješ každý deň? Kašli na to, čo má byť bude...a verím, že bude dobre 😉

cuculik1
31. mar 2013

@lafia a citis sa inak? Ja nie, akurat ma teraz rozboleli vajecniky....este mame troch mrazacikov aj ked dva nizsej kvality...
Ja sa po neuspechu tak skoro do dalsieho ani nezeniem, ketko asi az v juli skor sa kvoli praci k tomu nedostanem a roky bezia...

lafia
31. mar 2013

@cuculik1 absolútne nie. Prsia ma prestali bolieť pred týždňom, akurát ma tie kríže bolia a už aj brucho ako pred mrchou. Tak už len veriť mi ostáva...Ja by som sa tiež nehrnula a dala si rada oddych aj od hormónov aj od všetkého, ale mňa tlačí vek ☹ Verím, že žiadne KET už nebudeš potrebovať 😉 (tentokrát)

cuculik1
31. mar 2013

@lafia mna prsia bolia poriadne , ale to mna vzdy pred ms a este viac ked uzivam progesteron. Vekovo nie som ani ja najmladsia 😒 . Tiez by som sla na ket skor ale praca nepusti... drzim palce !

annamary27
1. apr 2013

@cuculik1 ja na testy neverím od kedy mi ukazovali negat výsledok a krv bola pozitívna,takže pri pokusoch ivf som si ich vôbec nerobila,lebo môžu zavádzať a len ťa zbytočne stresujú.

cuculik1
1. apr 2013

@annamary27 mas pravdu, stresuju....mne sa s testami nestalo, ze ked mi ukazali, ze by som nebola tehu, aj ked posledne tri tehu boli len chcemicke o hcg bolo po odbere krvi nizke.... inak aj dnes nic, uplne biele, ale nejaku duchovnu krizu som zazivala vcera, dnes uz je lepsie 😉

gombicka
1. apr 2013

@sudabe drzim palce nech je vsetko ako ma byt!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre