Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mominko
3. jún 2013

@ludi123 neviem mne nepichali a ani nič také nehovorili...možno keď máš PK tak nepichajú neviem... 😕

ludi123
3. jún 2013

@mominko no neviem ani ja .. v kazdom pripade testovat je asi zbytocne .. dnes verim, ze sa podarilo a zajtra zas verit nebudem a tak sa to bude striedat az do krvi 🙂

mominko
3. jún 2013

@ludi123 asi tak 😉 hovoria, že máš ostať v kľude ale akosi to nefunguje 😝 nech je to tak či onak na budúci týždeň tam budú // 😉 som sa rozhodla 😀

maxilienka
3. jún 2013

@mominko a @ludi123 viem ze sa to lahko hovori, ale skuste to vydrzat! Zamestnajte mysel niecim inym, potom vam snad cas rychlejsie ubehne. Ja si hovorim, ze ked uz budem v stadiu ako vy (po ET) tak nebudem robit testiky (dufam teda), nezostava nic ine ako cakat na tu krvicku. Drzim MOC MOC pesticky! 🙂

mominko
3. jún 2013

@maxilienka ďakujeme aj ja som si to hovorila a viem že je zbytočné robiť test skôr...ale človek je tvor nedočkavý a zvedavý... 😝

adriana89
5. jún 2013

@mominko
@maxilienka
@ludi123 mne nepichali nic po ET 13.4 som pichla gonasi 10 000.... 15.4 OPU 17.4 ET a na 9,10,11 den som mala pozitivne testy ale bolo to zbytkove HCG z gonasi....bohuzial takze vazne je lepsie netestovat alebo testovat kazdy den aby ste vedeli kedy sa gonasi,pregnyl vytraca z tela.....a potom ked bude silniet ciarka znamena to tehu 🙂

mominko
6. jún 2013

@adriana89 to je jasné ale mne pichali pregnyl 25.5. 5000j a dnes je 13dní takže nehrozí... a vždy som ho mala rýchlo preč...

adriana89
6. jún 2013

@mominko zajtra ides aj tak na krv nieee.....uz mozes skusit ak tam bude slabulinka je to pregnyl ak bude silnejsia tak si tehu....na 13 den uz ti nezachyti pregnyl.....pichli ti 5000 kazdy den daj deleno 2 dole a spocitaj kolko cca mas este...ale to zalezi aj kolko vazis a taaak.....

mominko
6. jún 2013

@adriana89 na krv idem až na budúci týždeň, pregnyl mi pichli len pred OPU pri ET už nie a mali sme PK...

adriana89
6. jún 2013

@mominko to na ktory den ides az na krv 🙂🙂 ja by som sa zblaznila...ja som mala 15 dni po OPU krv...

mominko
6. jún 2013

@adriana89 no ja mám 14 po ET...

adriana89
6. jún 2013

@mominko si hore pisala ze dnes je 13 den taak som to blbo pochopila...13 den od pregnylu si myslela zeee 🙂

mominko
6. jún 2013

@adriana89 ano od pregnylu 🙂 a dušík na teste 😉

liveka
6. jún 2013

@mominko a prečo ideš na krv až budúci týždeň? mne tiež kázal na 14 deň.. ak by sa nebodaj HCG v krvi neukázalo, zbytočne budeš do seba pchať lieky ďalšie dni.. vtedy sa hneď vysadia..

mominko
6. jún 2013

@liveka no veď ja mám na budúci piatok 14dní po ET

liveka
6. jún 2013

@mominko 😀 ja že zajtra 🙂))) tak potom oki..

mominko
6. jún 2013

@liveka ee zajtra mám 14dní po pregnyle... 🙂

lubanka
8. jún 2013

@dagmar28 ahoj, stále pozerám, či nenapíšeš, že sa zadarilo... ako si dopadla? dúfam, že lepšie ako ja, mne to nevyšlo, snáď o mesiac budem úspešnejšia... tak ako? môžem gratulovať? 😵 myslela som na teba, keď že sme mali vklad skoro rovnako 🙂

mistisa
11. jún 2013

@adriana89 ty si vsade 😀

adriana89
11. jún 2013

@mistisa alebo tyy zee moojaaa 😀😀😀

mistisa
11. jún 2013

@adriana89 chacha no asi obidve 😀

adriana89
11. jún 2013

@mistisa vsade musis cumakovat zeeee taak ako aj jaaa 😀😀😀😀

mistisa
11. jún 2013

@adriana89 no a teda ved musime byt mudre 😀

ofrah
12. jún 2013

dobré ráno všetkým, tak hlásim dnes 5.deň po ET brucho nebolí zato bradavky strašnééé, minulý pokus ma neboleli a ani MS som nedostala a ani tehu nebolo MS prišla až po vysadení utroša, tak teraz buď príde mrcha (som 20.deň cyklu) alebo neviem čo...

mistisa
12. jún 2013

Krasne ranicko vsetkym 🙂 pridavam sa k vam dievky lebo som netrpezliva cakatelka 😀 😀 som 2 den po KET , podbrusko ma pobolieva mrchovsky sem tam aj krize a prsia tiez pobolievaju tak uvidime 🙂 🙂 je to naše prvé KET tak verím že to víde. všetkým čkaatelkám držím palčeky aby im to rýchlo ubehlo a aby sme všetky boli tehu 🙂 🙂 🙂

mistisa
12. jún 2013

@ofrah ahojko drzkam palcekyyy silno 🙂 a beries utroš? ja som 2 den po KET a mam mrchovske bolesti aj prsia ma pobolievaju a sem tam aj krize. ci to je z utrošu alebo čo ale skor si myslim ze utroš 🙂

ofrah
12. jún 2013

@mistisa ahoj tiež ti držím palčeky....veľa báb má po transfere bolesti brucha a je jedno či je to et alebo ket. Aj ja som mala miestami až kŕče a stále som behala na wc že už už mám mrchu a nič...Bohužial ani tehu...môže za to utroš lebo práve krátko po podaní som mala bolesti silnejšie. ja beriem utroš 4-0-4 a som z neho odbachnutá, teraz ma brucho nebolí ale od včera bradavky a fest..tiež ako pred mrchou ale utešujem sa že je to z kamoša utroša 🙂

mistisa
12. jún 2013

@ofrah dakujeeeem aj tebe prajem nech to vide a kolko si po vklade? no ja ked ho dam tak mam silnejsie bolesti ale ked je uz hodka dve po nom tak mierne a cely den. a prsia trocha 🙂 no uvidime snad to vsetkym vide verim tomu 🙂 🙂 ja beriem 2-2-2 utroš a 1-1-1 estrofem 🙂

ofrah
12. jún 2013

@mistisa som 5. deň po et

mistisa
12. jún 2013

@ofrah tak to drzkam palcekyyyy silnooo 🙂 🙂 aj testnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre