Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
23. jún 2010

@zuzana_18 my sme mali super decentnú,v centre od nás chceli papier ,že sme druh a družka alebo manželia,tak sme sa pustili do vybavovania svadby a basta.Mne prišli šaty z katalogu OTTO,sadli mi jak uliate,podarilo sa mi k nim kupiť kabátik,topánky,nejaké doplnky,vlasy mám kučeravé jak baranček,takže tam uprava nebola nutná,kabelku som mala,kyticu vybavila svedkyna,manželovi netrebalo kupovať nič,lebo doma mal krásny bledosivý nový oblek aj s košielkou,ktorá ladila k mojej ružovej tulipánovej kytici.Svadbu sme si vybavili v Piešťanoch za účasti 2svedkov,potajme sme sa na nu prezliekli v mojej robote.Mali sme to z krku za 15minút,cvak-cvak pár fotiek,naspäť do roboty prezliecť sa do civilu a pak na večeru so svedkami.Svokre s ktorou bývame sme to povedali v ten den po návrate domov ,obvolával známych od radosti a našim som to povedala na druhý den,tiež to vzali športovo,vždy mi vravel otec ,príd domov a ukáž prsten,že si sa vydala a peniaze za svadbu ti radšej dám,tak som mu to splnila.Mám ešte jednu sestru,tá je väčšia herečka,teraz tancuje v OSB,taká chudulinká čiernovláska ,tá určite chce mať velkú svadbu,tak si to môžu vynahradiť na nej a ja mám peniažky na účte a nemali sme žiadne stresy okolo obradu.hi hi 😀 😝 😀

zuzana_18
23. jún 2010

@annamry27 no ja neverííímKlobúk dole,supeer!Tak tomuto sa povie ako z filmu 😵 .Ale perfektné,presne by som pristala na takéto niečo.Žiadne velikánske svadby s tisíc hosťami 😀 rýchle,stručné a jasnééé.

zuzana_18
23. jún 2010

A segra je tá malinká annamary?Alebo... 😲 ?

annamary27
23. jún 2010

@zuzana_18 ona nie je tá Kamilka,čo s nimi bola aj na tej talent-súťaži v telke,je od nej o niečo vyššia a staršia.Prijali ju do skupiny asi tak pred rokom.

zuzana_18
23. jún 2010

annmary aháá,budem si všímaťony sú inak bohoví,to hej,tí Ti mali trsnúť na svadbe 😉

annamary27
23. jún 2010

@zuzana_18 😀 😀 😀 😀 😀 ,to by potom už nebola tajná svadba.hi hi možno mi raz trsnú pri krštinách. 😵 😵 😵

zuzana_18
23. jún 2010

annamary preeeeeeesne,bude ruka hore 😉

annamary27
23. jún 2010

@annamary27 dnes mi je ale nejak blbo,neviem či je to rým vynechaním utrogestanu,ale točí sa mi hlava,káva normálna mi nechutila,asi ,že som už 3týždne fičala na bezkofeínovej,cítim sa taká nejaká nervózna a trasľavá.Keby aspon vonku tak strašne nefukalo,že by som išla na vzduch.

annamary27
23. jún 2010

@zuzana_18 ,
dnes mi je ale nejak blbo,neviem či je to rým vynechaním utrogestanu,ale točí sa mi hlava,káva normálna mi nechutila,asi ,že som už 3týždne fičala na bezkofeínovej,cítim sa taká nejaká nervózna a trasľavá.Keby aspon vonku tak strašne nefukalo,že by som išla na vzduch.

zuzana_18
23. jún 2010

annamary ty si prestala s kofeínoou kávou?Lebo ja každé ráno pijem,ja si neviem predstaviť byť bez nej,aj bez toho mám nízky tlak.keď som bola na OPU som si nedala,mala som tlak stále 90/60 sa ma dr pýtal,či má taký nízky bežne.
Reku to je kôli tej káve-droga 🙂

annamary27
23. jún 2010

@zuzana_18 ano prestala som s kávou,aj ked som ju pila minimálne 2krát za den.Robila som to pre mimi,najprv som píjavala len ovocný čaj a potom som si kupila bezkofeinovú kávu,možno aj pre to som spávala viac ako inokedy.

mony80
23. jún 2010

@tinka1987 😵 😵 😵 😵 moc moc blahozelam, tak teraz sa pekne setri a hlavne mysli pozitivne 😵

tinka1987
23. jún 2010

@mony80 Ďakujem 🙂

mizuz
23. jún 2010

Tinka1987 srdecne blahozelam, nech sa to vsetko dalej vyvija ako ma!
No ja som dnes bola na krvicku a potvrdila mi to co som si myslela, takze nam to opat raz nevyslo ☹
Teraz si dame cez leto pauzu, mame este mrazacikov tak na jesen sa do toho zase pustime. Teraz na to nemam chut ani mysliet ☹ Uz som si svoje odrevala, esteze bol pri mne nas psik, ktory vycitil ako mi je 🙂 Rozmyslam este ze zavolam bylinkarke a zasli by sme za nou a zaujali ma aj tie tabletky, co tu spominala jedna z Vas. Uz neviem ktora 🙂 No popozeram na nete.
Tak Vam vsetkym drzim palce v dalsich bojoch a posielajte potom tehu bacily 🙂

mony80
23. jún 2010

@mizuz je mi to strasne luto ☹
Babulky musime byt silne, taketo zahravanie sa prirody si veru nezasluzime ani jedna 😒 😒

annamary27
23. jún 2010

@mizuz ajoj,je mi to moc ľúto,že ti to nevyšlo ☹ ☹ ☹ .Ale neboj,užiješ si príjemné letné počasie naberieš sily a vdaka tomu,že máš mrazáčikov môžeš na to hupsnúť skôr ako ja a potom sa to tu bude hemžiť dobrými správami od nás jedna radosť,uvidíš.😵

mizuz
23. jún 2010

Dakujem dievcata za pekne slova. Veru dufam, ze leto pomoze nabrat silu a zase budeme verit ze to vyjde... 🙂

annamary27
23. jún 2010

@mizuz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

zuzana_18
24. jún 2010

Čauteee babule,ktorá je dnes štvrtý deň po ET?-v nedeľu?
Máme nejaké príznaky?Mňa v takých nepravidelných intervaloch pobolieva bruško,raz maternica,potom vaječníky a prsia útočia už druhý deň 🙂 .
Pekný deň všetkým prajem... 🙂

felicita2
24. jún 2010

@tinka1987 gratulujem a drzim palce

@mizuz je mi to luto ☹ ale mrazaciky vyjdu uvidis, budem drzat palce

@annamary27 gratulujem k svadbe. A kedy si to spisala? Mna by nasi asi prerazili keby som im na druhy den oznamila, ze som vydata 😀 , my sme mali taku klasicku svadbu cca 100 ludi no hroza , ale rodicia mali radost a my tiez, ze mame za sebou ten cirkus 😀

annamary27
24. jún 2010

@felicita2kedy sme to spískali? pred vianocami sme boli v centre,tam spomínali,že chcu papier o spolužití alebo musíme byť manželia.Kukla som na matrike ako to chodí,medzi sviatkami mávame s mužom volno,tak sme sa tvárili,že ideme do TT na nákupy,svokru sme vyložili u známych a my sme vybehli do Piešťan potvrdiť papiere,po ceste späť sme v prvom zlatníctve vybrali prstene a v den svadby sme sa tvárili,že ideme pozrieť manželovej kolegyni malú dcérku,ktorá sa jej narodila mesiac predtým.Brali sme sa 23.1.2010. 😀

felicita2
25. jún 2010

@annamary27 tak to je super 😀 take spontanne, ziadne pripravy, stresy - parada 😀

monicka7299
25. jún 2010

annamary - od nás žiadny papier nechceli o spolužití ..... dúfam, že nám dali správne bunky 😎 mená máme odlišné

annamary27
25. jún 2010

@monicka7299 od nás chvalabohu,že chceli aspon nás to po 12 a pol roku nakoplo a konali sme. 😀 😀 😀

nemko
6. júl 2010

Caute, ja som dnes cerstvo po ET , vlozili mi 2 embryjka, jedno 8 bunkove a jedno 6 bunkove.Takze cakame a o 14 dni uvidime 😉

baculiatko40
7. júl 2010

@nemko velmi drzim palce, nech sa zadari... 🙂

nemko
7. júl 2010

dakujem @baculiatko40 - dufam, ze aspon jedno sa udrzi a bude bojovat

paula1234
7. júl 2010

Ahojte dievčence,..)))
Mám k vám jednu prosbičku, nemáte náhodou niektorá z vás k dispozícii predať closilbegyt a duphaston, ak ste to niektorá brala a už nemusíte a nebude vám chýbať? Ďakujem vopred veľmi pekne;)x ! Veľa šťastia všetkým! 😉

nemko
7. júl 2010

kocky prosim vas uzivali ste Anopyrin aj po ET?

kvetinka98
7. júl 2010

ahoj
annamary27 to ktoré centrum chcelo ten papier

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre