Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

moja72
19. nov 2011

@annamary27 držím palce aby tam zostali ďalších 9 mesiacov 😉

deni73
19. nov 2011

@moja72 Tentokrát to vyjde uvidíš, mne to vyšlo tiež na 3x, a sme približne rovnako s vekom 🙂 Držím palce.

moja72
19. nov 2011

@deni73 tie palce budem potrebovať 🙂 včera večer som trošičku špinila a to som bola 1 deň po ET ☹

timmka
19. nov 2011

@moja72 moja to spinenie je normalne, neviem ci ti dali nejaky papier, ale ja mam napisane, ze po ET moze nastat spinenie 😉 , to je dobre 😉

kukucka78
19. nov 2011

halooooo je tu niekto???

lenkalienka01
19. nov 2011

@annamary27 drzim silno, silno prsty, aby sa obom u teba zapacilo 🙂

marylinlu
19. nov 2011

@kukucka78 ahoj! ako sa máš??

marylinlu
19. nov 2011

Blahoželám všetkým čakateľkám!!!!

timmka
19. nov 2011

@marylinlu vsak to cakanie je najhorsie, baby moze byt zle na zaludku tak skoro? som len 4 den, neviem ci si to uz namyslam, mala som pocas stimulky ohss, tak dufam ze sa mi to po transfere navrati 😒

kukucka78
19. nov 2011

@marylinlu ahoj ujde to v pondelok idem na krv len ma trapy že na teste mam stale len slabu druhu čiarku

moja72
19. nov 2011

@timmka ja to tam napísané nemám, tak dúfam že to nie zlé 😉 ty si koľký deň po ET?

timmka
19. nov 2011

@moja72 4 den , po PK na 6 den 😒

marylinlu
19. nov 2011

@kukucka78 nevadi, ale ju tam máš, hcg bude asi ešte nízke. Neboj, určite si tehu. Ja som si ešte test nerobila, mám veľké obavy, že neuvidím ani tú slabučkú čiarku čo máš ty. Už som si kúpila dva testy, ale nemám odvahu....bojím sa, že to bude negat. a budem nešťastná a plakať..... ☹
Ináč, cítim sa zvláštne, prsia ma boleli pár dni, ale už od včera sa bolesť zmiernila a teraz neviem, či nepríde tá hnusná mrcha!!!! ☹

kukucka78
19. nov 2011

@marylinlu dufam že maš pravdu ja som mrchu nedostala mala som ju mať pred tromi dnami mavam presne nikdy mi nemeška ja si myslím že tiež si tehulka

moja72
19. nov 2011

@timmka ja som 2 deň, po PK na 5 den. do ktorého centra chodíš?

timmka
19. nov 2011

@moja72 gyncare a ty? citis nieco? lebo docitala som sa ze ku uhniezdeniu dochadza po PK skor ako 6-7 den, neviem co je na tom pravdy

moja72
19. nov 2011

@timmka Reprofit Brno. pobolieva ma podbruško, ale to ešte od OPU inak nič. ty niečo cítiš?

timmka
19. nov 2011

@moja72 prsia ma bolia, ale uz od stimulky a brusko ma boli ako na mrchu, sice dnes nie, ale vecer 2x tak zabolelo, ze som myslela .... parada prisla mrcha, ale nejako skoro 😒 , tak teraz neviem, booooze to cakanie je hrozne, ja sa do 28 zblaznim, mam ist na krv, ale nevydrzim , urcite v stredu testnem

moja72
19. nov 2011

@timmka mi hovor o čakaní, toto je už moje 3.IVF v priebehu 1/2 roka 😒 kedy máš normálne dostať mrchu?

ursula5
19. nov 2011

@katka1177 ĎAKUJEM MOC, veru už vo štvrtok bude klad a potom dlhých 14 dní, ale beriem dovolenku a budem doma len 10 dní v kuse a potom späť do práce 🙂 nejako bude ak to má byť tak to bude 😀

timmka
19. nov 2011

@moja72 26.11, ale bojim sa, lebo mna stale tak tyzden pred mrchou bolelo bursko ☹

timmka
19. nov 2011

@moja72 ty si musela 3X stimulovat? alebo treti pokus? lebo stimulku by som uz nechcela ☹

silvinnka
19. nov 2011

@timmka blastocysta sa uhnezduje max do 48hodinod transferu 😉

ursula5
19. nov 2011

@annamary27 tak super ..... ja si dám po vklade tiež pauzu od PC 😀 takže strašne moc držím palčeky 😉 a pekne oddychuj a drobčekom prajem krásne zahniezdenie 🙂

moja72
19. nov 2011

@timmka hej 3x som stimulovala 😉

ursula5
19. nov 2011

@silvinnka gratulujem a držím moc palce nech už je všetko v poriadku a užívate si spolu krásne tehu 🙂

moja72
19. nov 2011

@silvinnka to si kde vyčítala, že max. do 48 hodín? mne vkladali 2 blastocysty a 1 kompaktnú morulu

timmka
19. nov 2011

@silvinnka pockaj, to som mala ja??? ja tomu nechapem.... ja som mala blastocystu??? mne nic take nehovoril, len ze ked sa nalejem na cca 7 den tak znamena ze som tehotna, to znamena, ze ked sa mi do 48 hodin neuhniezdilo tak z toho nic nebude?

moja72
19. nov 2011

@timmka silvinnka to myslela asi tak, že keď si mala PK na 6 den tak ti museli vkladať už blastocystu

timmka
19. nov 2011

@moja72 a to je dobre? alebo zle? nevies?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre