Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
23. feb 2016

@linaya nebud smutna 🙂 musis verit ze sa to podari, ja viem ze to je tazke, ale nezahadzuj to hned na zaciatku

linaya
23. feb 2016

@mojpoklad Helios Martin

mojpoklad
23. feb 2016

@linaya my do ISCARE a zvažujeme presun do Helios MT, pretože som sa na stránkach Heliosu Brno dosť dočítala o tom, že veľmi dôležité pre úspešnosť ET, KET je aj dlžka stimulácie, podľa Textla by sa malo stimulovať aspoň 11 dní a ja som stimulovala 8 dní !!!!

linaya
23. feb 2016

@mojpoklad len 8??? Ufff tak to je fakt malo. Ja osobne som s Heliosom spokojna az na tu dialku.

mojpoklad
23. feb 2016

@linaya Hej len osem!!! a teraz všade čítam, že je to zléé. Veď to, aj od nás je Helios ďaleko, ale som viac-menej rozhodnutá, že druhý pokus bude asi tam. Zvažovala som aj Brno, ale tam nám nič neprepláca poisťovňa...Koľko to máš km?

linaya
23. feb 2016

@mojpoklad necele 3 hodiny cesty,ale teraz vdaka dialnici kratsie ale aj tak...

mojpoklad
23. feb 2016

@linaya Presne aj my. No nič, nevzdávaj to, máš ešte jedného mrazáčika, treba mu veriť, aj keď je to strašne ťažké... prípadne pred vkladom odkonzultovať v nejakom inom centre, viem, že niektoré baby zmenili štandardý postup pri KET a podarilo sa. Pozri si dobre stránku Heliose v Brne, dá sa tam veľa pohľadať, a možno ti niečo z toho pomôže...

linaya
23. feb 2016

@mojpoklad dakujem pekne. Aj ty sa drz! Snad sa raz aj my dockame //...

meli8412
23. feb 2016

@mojpoklad Standard moze byt 11 dni, ale, ked dobre reagujes na lieky, moze byt aj menej.

mojpoklad
23. feb 2016

@meli8412 Veď toto, jeden doktor tvrdí to, iný iné a vyber si....

stanulka30
23. feb 2016

@mojpoklad ja som mala 9 dni a punkciu na 11 den a vyšlo to. Tiez som si myslela, ze je to malo a stresovala som, ze nabudúce zmením doktora 🙂. ..pravdepodobne netreba stimulovať tak dlho vzdy...
Ver, ze to vyjde 🙂 držím palce

mojpoklad
23. feb 2016

@stanulka30 Ďakujem pekne, gratulujem k tehulkoaniu 🙂 však to veriť je najhoršie, najhorší je pre mňa ten zlý vnútorný pocit, ktorý stále mám ☹

hennka2
23. feb 2016

@1veverica @mojpoklad @oslo1 .. dievcata, kedy idete na krv ? ja na bud. stredu, ale ja osobne mam uz pocit, ze to nevyslo :( ... ako ste na tom vy ? nejake pozitivnejsie spravy ? budete testovat ?

1veverica
24. feb 2016

@hennka2 ahojky, tak ja mam ist zajtra, osobne nemam vobec ziadne pocity, ziadne priznaky, vsetko ide ako predtym. Takze tiez zacinam mat obavy, ja som este netestovala, ani neviem ci sa mam do toho pustit, je to dost skoro si myslim, nie vsetky testy su take citlive. ty si uz testovala?

oslo1
24. feb 2016

@hennka2 Ja tiez nemam ziadne priznaky. U nas sa nechodi na krv. V acu mi dali pregnancy kit, ktory mam v nedelu ocikat.
Nevesaj hlavu, velmi drzim palceky x

alison758
24. feb 2016

@hennka2 vtriem sa aj ja tiez nemam nijake pocity som dnes 5 den po ket testu ale asi uz dlho neodolam :D

mojpoklad
24. feb 2016

@hennka2 môj test negatívny 🙂

sfera
24. feb 2016

@alison758 tak sa votriem aj ja, tiez som 5den po KET a rano samozrejme na mna vo Wecku vyskocil test, tak som si ho spravila, no neviem, ci dobre vidim,mm tvrdi,ze skoro a ze tam nic nie je, no mne sa mari dusik

gwendolyn
24. feb 2016

@sfera skus si na tej foto invertovat farby a uvidiš 🙂 alebo rovno fotakom v takom mode odfotiť (ako negativ)

sfera
24. feb 2016

@gwendolyn skusala som no je to slabunke...je to estelen 5.den takze ja beriem,ze to je skoro...uvidime skusim o 2-3dni

alison758
24. feb 2016

@sfera mne sa tak cosi ruzovie,podla mna to je dusik tak nech silnie,ja som tiez 5den :D testy doma nemam ale v piatok pojdem kupit lebo uz mi zacina sibat...v pondelok v praci som vsetko robila na 2krat dnes opravujem niektore veci na 4krat :D

bella1303
24. feb 2016

@sfera mne sa tam toez nieco mari.ja som po prvom kete mala taky ze som hladala lupou😂na 6 den.mam ho aj v albume tak mrkni.a teraz oslavil ten dusik 3 roky.drzim palce!! Ja uz druhy den beriem lieky na ket.maly by chcel surodenca😉

hennka2
24. feb 2016

@1veverica .. este som netestovala, chystam sa v piatok, to bude 9 den po KET, ale ja som dost negativna, necitim nic, ziadne zmeny, skor, ze pridu kramy, takze na ten negativ sa uz pomaly psychicky pripravujem a snazim sa i vyrovnavat ... @oslo1 @mojpoklad @alison758 @sfera

alison758
24. feb 2016

@hennka2 ja sa snazim byt pozitvna ale moc mi to pri tomto nejde :D kedze to uz mam 5 vklad :D takze sa citim podobne ako ty ale pocit na mrchu nemam lenze prave ten pocit na mrchu mozet byt znak tehu...

1veverica
24. feb 2016

@hennka2 joj fakt prestan, hlavu hore, raz to predsa musi vyjst, ja tiez nemam ziadne ine pocity ako som mala doteraz, a aj tak verim ze to vyslo, pozri moja segra mala kramy do 6mesiaca, a tiez vsade pise, zeby nemala, takze neber to tak, a priznaky mozu dojst az o mesiac, a mozno ani ziadne tazkosti mat nebudes, kamoska pri chalanovi grcala jak diva, a pri dcere, jej vraj vobec nebolo tak, iba sa jej tocila hlava. Takze usmev na tvar a nechajme to na to nase testikovanie, pripadne odber krvy 😉

hennka2
24. feb 2016

@alison758 @1veverica .. jasne dievcata, samozrejme, ze aj sa snazim byt pozitivna, ale po tolkych neuspechoch, ked ma clovek kazducky mesiac negativ je to velmi tazke, vsak @alison758 ? A Ty k tomu az 5 vkladov, uff ! Jasne, myslime pozitivne dievcata, aspon to potrebujeme skusat 🙂 , ked ja uz tiez niekedy nevladzem ... ale ano, myslime pozitivne ! ;)
... vies @alison758 , pocit na mrchu moze byt, aj nemusi tehu, je to tak, no v mojom pripade to bola vzdy mrcha a kazda si aspon trosku pozname svoje telo ...

alison758
24. feb 2016

@hennka2 aj v mojom to bola vždy mrcha, toto je 5 vklad a 6 embrijko, skúšali sme aj 2 teraz pichám aj fraxík..aj vkjad pretým som pichala, po poslednom som mala pauzu asi 6 mesiacov aby som sa z toho dostala bola som veľmi sklamaná vkladala som do toho fraxíku veľa nádejí, zatiaľ sa ešte usmievam a snažím sa to brať pozitívne a tajne dúfam, že aj keď nič necítim tak bublinka tam je 🙂

hennka2
24. feb 2016

@mojpoklad .. skus testnut zajtra, to bude u Teba 9 den ;)

mojpoklad
24. feb 2016

@hennka2 skúsim, ale už mám pocity na mrchu, viem, že niekedy to znamená aj tehu príznak, ale dnes bol 8 deň po ET a teda 13 DPO, takže na teste by už určite niečo bolo :( a ako píšeš, každá poznáme svoje telo, a po rokoch sledovania sa, viem, presne čo príde ☹ ☹ každopádne tebe držím palce + všetkým kočkám, ktoré čakajú na krásne //

sfera
24. feb 2016

@alison758
@bella1303 my uz mame doma 14mesacne sidlo, vtedy som testovala prvy krat na 8.den, no tym ze mi maly nechodi a treba ho stale nosit,mi to uz dnes nedalo, plus mala som doma zvysny test,tak reku skusim...maly sa podaril na prvy pokus,ale po 2.IVF,ked sme zmenili centrum

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre