Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
11. mar 2016

Este otazocka..je tu neaka ktorej vkladali len jedno a vyslo to?

macicka52
11. mar 2016

@bella1303 Ďakujem 🙂

macicka52
11. mar 2016

@bella1303 Ahoj, mne vkladali len 1 a vyšlo nám to. Nám povedali, že úspešnosť rastie počtom vkladov nie počtom vložených embryí. U nás to platilo tiež.

meli8412
11. mar 2016

@mojpoklad tak to ma obrovsky vplyv na spermiogram. Moze posobit neplodnost, bolest... a uz neviem este co, vygoogli to, urcite to rieste. Moj mm bol u dr. Lepiesa a ten ho poslal uz nepamatam kam, ale mimo BA, lebo tam robia tu operaciu laparoskopicky a po pol roku od operacie mal mm dobry spg. Skorsie sa ani neoplati ist na spg. Mozno po operacii mozte podstupit iui, my sme to tak robili.
Ja chodim k dr. Marsikovi, raz na Mytnu raz na Antolsku, ale to je pravda, ze prvy krat som bola na Antolskej.

meli8412
11. mar 2016

@mojpoklad aj ja mam endometriozu, a iui sa zadarilo.

meli8412
11. mar 2016

@bella1303 mne tiez 1 vkladali, ale uz to bol nas 4ty vklad, predosle neuspesne.

zuzanita444
11. mar 2016

@megan5 Dakujeme 🙂 neboli sme ani jeden na imunologii, takze ano moze byt problem aj niekde inde ako v endometrioze. Drzim ti prsty nech mas april uspesny 🙂

bella1303
11. mar 2016

@macicka52 tak to ste ma potesili.je to sice len moj 3 vklad ale tak hadam ked uz druhy vysiel..len to som si bola neista,ze aj vtedy sa vkladali 2 a chytilo sa len jedno
@meli8412

sfera
11. mar 2016

@bella1303 ano vkladali mi jedno aj po prvy krat aj teraz druhy a vysli oba pokusy..sice este nemam potvrdene srdiecko ale v pondelok 17.den po KET bolo hcg 2010...

megan5
11. mar 2016

@zuzanita444 dakujem..aj u nas nebol partner na imuno..ja ano,ale len zakladnu..musi sa zadarit aspon raaaz..aj tebe sa opat zadari,uvidis za par dni☺

bella1303
11. mar 2016

@sfera waw super gratulujem..si bola len 2 krat na ket a obe vysli?

sfera
12. mar 2016

@bella1303 no jedno ivf som absolvovala v jednom centre, tam nevysiel ani et ani ket, potom sme presli inam a tam nam vysiel hned et a po dvoch rokoch sme si boli vo februari po surodenca a zatial to vyzera ze to vyslo,uvidime v pondelok idem na usg

bella1303
12. mar 2016

@sfera mozem sa spytat v ktorom centre?a ake embryjko ti vkladali?dnes som 2 den ak neratam den ketu myslis,ze mozem ist na prechadzku?pri prvom kete som vylehavala pomaly 4 dni.

sfera
12. mar 2016

Helios MT.... expandovanu blastocystu, po PK, jasne ze mozes...pri prvom som mala uplny kludovy rezim...no teraz to nejde, kedze mam doma 14mesacne sidlo....akurat prve 3 dni som maleho nevzala na ruky, ale po troch dnoch isiel manzel do prace a my musime fungovat sami

bella1303
12. mar 2016

@sfera aj ja som mala expandovanu b takze tie su asi dobre,ci?aj si mala neake pocity,alebo nieco? Ja si to uz vobec nepamatam

sfera
12. mar 2016

@bella1303 no ano,ale tak zalezi aj na inych faktoroch samozrejme...nie ,len brucho mam hrozne nafuknute z Duphastonu ale inak nic

vivien391
12. mar 2016

Ahojte, baby mali ste nejake priznaky alebo mate po ET? ak bol vklad uspesny?

bella1303
12. mar 2016

@sfera mna neako pobolieva😱

sfera
12. mar 2016

@bella1303 co? Brucho ? Ako na mrchu...to je z hormonov...aj mna bolieva

bella1303
12. mar 2016

@sfera hej brucho..takze normalka? Lebo sa mi to nezdalo do mrchy daleko

meli8412
12. mar 2016

@bella1303 niekedy to znamena dobre, ja som po ivf mala iba tento jeden priznak, ked sa maternica roztahuje mozu prist sem tam take bolesti, akl by mala prist ms. Drzkm palce.

bella1303
12. mar 2016

@meli8412 dakujem dufam, ze to tak bude.teraz som bola troska na prechazke..aj som si testy kupila ale tie musia troska pockat.co si ydlis o tych palivkovych pepino?

meli8412
12. mar 2016

@bella1303 ja som kupila na mimibazare za 50centov a potom z lekarne, a este som si objednala dkmaci tehotensky test z krvi, ale pepino zial nepoznam. Kolkat den si po vklade?

bella1303
12. mar 2016

@meli8412 este ldn druhy..este musim par dni pockat

bella1303
12. mar 2016

Baby intimnejsia otazka...mam taky vytok priesvitny tahavy je to normalne?vkladam tabletky dole ale to inak vyzera

kozicka139
12. mar 2016

Ahojte prosim vas nikde som nenasla odpoved na svoju otazku som 5.den po vklade expandovanej blastocysty grade XB1-AA co to znamena prosim vas co to znamena.vkladali mi 2 dakujem za odpoved

mojpoklad
13. mar 2016

@meli8412 No my sme tiež mali IUI, ale nič z toho, manžel má dosť zlý spg....

mojpoklad
13. mar 2016

@meli8412 Čo sa týka toho dr. Maršíka, v cenníku som našla, že za konzultáciu berie 50 eur, preto som troška na váškach, čo robiť, teraz sme všetky peniažky dali do IVF a nejako sa mi nechce platiť za konzultáciu... Tá endometrióza mi nejako narušila plány ☹ S tou varikokelou to nechápem, jeden dr. tak, druhý inak, môžeš mi prosím napísať, čo presne ste mali v spg zlé??? Lebo my máme všetko, rýchlosť, leukocyty, morfola, počet aj DNA je zlá....

meli8412
13. mar 2016

@mojpoklad v iscare nam robili pred 6timi rokmi dna, musim pohladat papiere. Posledne nam robili klasicky spg. Vygoogli to, nam ta operacia pomohla, po pol roku po operacii mal muz dobry spg. A druhy iui sa nam zadaril, mame synceka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre