Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ursula5
3. okt 2011

@lara16 jasné že už ostanú keď sú tam, joj ďakujem Ti trošku si mi dodala nádej, lebo mňa naozaj nič nebolí ani necítim žiadnu bolesť pŕs nič .... 🙂

ursula5
3. okt 2011

@lara16 koľký deň si po vklade? 😉

lara16
3. okt 2011

@ursula5 dnes presne 14. deň , len som sa nevedela dočkať tak som išla skôr na krv 😉 ...a môj lekár ma vystresoval ešte viac pretože som mala nízke HCG...a dnes v centre dr. že všetko je normálne...v pondelok mám ísť na sono...tak uvidím...ale vôbec sa neboj ja som nemala naozaj vôbec žiadne bolesti, pocity vôbec nič... 😀

ursula5
3. okt 2011

@lara16 ja budem mať 14deň až v sobotu tak ak vydržím netestovať budem dobrá 🙂 🙂 dúfam, že sa môj stav upraví a prestane aj to malinké špinenie 😀 tak už som ozaj kľudnejšia ďakujem

renkita
3. okt 2011

@zuzancek22 bodaj by si mala pravdu a nevolnosti nebudu 😉 😉 😉
@lara16 hej mala som PK a vkladali sme 2, ale doktor videl na UZV jednu dutinku. 🙂 🙂 🙂

lara16
3. okt 2011

@renkita mne vkladali tiež 2, ale bez PK...mala som málo vajíčok len tri, aj keď doktor povedal, že s maximálnym využitím...dve vložili...a jedno nechali či prežije a vydržalo až do blastocysty tú zamrazili... 😝 ...mne sono ešte nerobil lebo HCG zatiaľ 480...ale ja som nemala PK tak povedal , že je to absolútne v norme 🙂

renkita
3. okt 2011

@lara16 ja som mala 4 vajicka, vsetky prezili PK, dve tie krajsie vlozili a tie dalsie dve sa im nepozdavali a nakoniec mi volali ze sa dobre nevyvijali, tak ich nakoniec nemrazili. Sono mi robil minuly tyzden to som bola v 5tt+2, uz pekne bola vidiet dutinka a zltkovy vak, tak dufam, ze aj dalej bude vsetko OK. Drzim ti palceky aby ti babatko pekne rastlo. 😉 😉 😉

jajka1980
3. okt 2011

@renkita ...ahoj...som rada, že si napísala,čo si napísala.Mne len bolo divné, že nemám skoro žiadne príznaky a ani pocity...blahoželám ti k úspechu tehulky a prajem len to naj...nech len rastie... 😉 🙂 🙂 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ..ahoj , tak ako...? Už lepšie ? Si kľudnejšia ? Oddychuješ ?Bude dobre...neboj...prajem ti to...Mne sa konečne blíži streda...tak dúfam, že bude všetko OK...Dnes som chcela kúpiť testík, no neodvážila som sa.. ☹

ursula5
3. okt 2011

@jajka1980 je lepšie ale špinenie ešte mám ale som kľudnejšia 😀 polihujem celý deň len občas vybehnem k PC po odpisovať Vám 😀 ta si sa neodvážila testovať?? ale to už do stredy vydržíš zajtrajšok prejde rýchlo neboj, budem na Teba v stredu myslieť 😉

jerry23
3. okt 2011

@ursula5 ajojkaj...tak vidis, je lepsie a podporujes tu aj dalsie kocky...si super...

ursula5
3. okt 2011

@jerry23 😀 musím sa naštartovať veď svet sa nezrúti vydržíme a riešiť to budeme neskôr robím všetko pre to aby sa to podarilo tak ako aj ty 😉

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ...tak chvála bohu, že je ti lepšie...a oddychuj pekne...ja si stále poviem, že budem oddychovať, no stále sa niečo nájde na práci.A testovať som sa neodvážila...nejak som si povedala, že vydržím a čo píšu tu baby, niesu isté...tak počkám si na rozbor krvy...ved hádam do stredy to vydržím,,,aspon sa snažím.. v stredu dám vedieť ,ako som na tom...ale dúfam.....že tp bude tá najkajšia spávička v žívote.. 😉 😉 😉 a tak isto aj ja držím palce tebe, nech sa tiež dopočuješ tú najkrajšiu správičku 😉 😉 😉 😉 😉

ursula5
3. okt 2011

@jajka1980 si zlatá držíme si palce navzájom 😀 ja sa to tiež pokúsim vydržať 😀 ty to už máš za chvíľku a dobrú správičku si hlavne vychutnaj, idem už na gauč zase lebo som tu už 1/2 hoďku a ešte manžel sem chce ísť k PC 😎

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ...dakujem..a držíme si palce... 😉 tak oddychuj....dobrú nôcku a sladké sníčky..tebe aj tomu v brušku,, 😉 🙂 🙂 🙂 a vydrž to ...

ursula5
3. okt 2011

@jajka1980 ďakujem 😀 , aj Tebe sladké sny

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 😉 🙂

jerry23
3. okt 2011

@ursula5 jasne, ze sa nic nedeje...ale ani sa nemoze, lebo ty si mamina a budes mamina opat chvilku len pockas...len 8 mesiacov a nejaky ten tyzden..xixixi

adlerka
4. okt 2011

@nikitka2 Ahoj, to som rada, že som ta pobavila, to bol moj zámer, aby sa holky nestresovali.Viem presne ,čo teraz prežívate, lebo ja som velký stresman 🙂 Moj drahý už bol zo mna zúfalý, chcel to vzdat koli mne,že ma uz nechce vidiet trápit sa , lebo som to všetko zle znášala. ale na podiv tých 14 dni som bola vcelku v poho. Držím vám velmi velmi pršteky, aby to všetko dobre dopadlo 😉 . Ja idem v piatok na sono, tak dufam, že budem mat len dobré správy. 🙂 A baby ,vždy je nejaké riešenie, ked to nevijde teraz ,tak potom -nevzdávajte to ,stojí to zato bojovat 😠 .Posielam vám všetku svoju energiu ,čo mám 🙂 😉 😵 ,lebo viem presne ,čo teraz prežívate 😕

ursula5
5. okt 2011

@jajka1980 čavo ozvi sa ako si dopadla 🙂 držím palce 😉

mojusa
5. okt 2011

ahoj ursula5 este som tu s vami nepisala ale citam vase prispevky a chcela by som sa k vam pridat. som 8 den po et, a vcera som mala dostat mrchu a zacala som trocha spinit, tak som sa strasne zlakla. dnes som mala taky ruzovy vytok tak neviem co to znamena. volala som do caru a zajtra mam prist na sono a krv. a tebe sa ako dari?

ursula5
5. okt 2011

@mojusa ahoj vitaj 🙂 no ja od 8dňa špiním stále volala som do car a odporučili mi ležať a dali mi duphaston inak nič 😉 kde chodíš do caru? tak som zvedavá ako dopadnem krv som mala len ten 8 deň, neviem či by som tam nemala zavolať tiež znova

mojusa
5. okt 2011

@ursula5 ja chodim do iscare martin, vcera som volala a kazali mi zvysit si davku ustrogestanu, do rana som uz nespinila a tak pred hodinou som mala taky ruzovy vytok, krv som zatial nemala ale zlakla som sa tak som zavolala a kazali mi zajtra prist na sono aj krv, ze to bude tak najlepsie. a tebe nekazali prist na kontrolu?

mojusa
5. okt 2011

@ursula5 inak pocity tiez ziadne nemam, ani prsia ma nebolia ani ine priznaky, tak mam strach, vkladali mi 1 blastocystu lebo ostatne sa nam prestali vyvijat, takze nemame ani ziadne mrazaciky ☹

ursula5
5. okt 2011

@mojusa tak mne nekázali prísť na kontrolu vôbec, chodím do Heliosu teraz som sa odhodlala tam zavolať takže to špinenie je normálne ak nekrvácam a mám si zvýšiť dávku utrogestanu aj na obed si mám vložiť 2 ale ak začnem dnes tak mi nevyjde dávka na pondelok tak začnem až zajtra. Hlavne mám mať kľud čo aj mám a polihujem to povedala, že nemusím úplne celý deň ale že mám dodržiavať kľud. aj mne vkladali 1 blascocystu a 2 mám ešte zamrazené tak uvidíme už vydržím kedy si mala ísť inak na kontrolu? ja až 10.10. už sa mi to zdá celkom dho 🙂
tak sa drž hádam bude to dobré znamenie, držím palce

mojusa
5. okt 2011

@ursula5 ja som mala ist na kontrolu 11.10. ale ked som zavolala kazali mi prist radsej zajtra, tak som aj rada, budem kludnejsia, utrogestanu si davam 2-2-2-2 takze ozaj dost. neviem ako to do zajtra vydrzim, som z toho strasne nervozna. do vcera som bola spokojna, ze sa nic zle nedeje a ono sa to do vecera obratilo. ale zatial verim, ze to dopadne dobre. aj mne kazali klud, len postel a WC inak nic, tak lezim s vylozenymi nohami. uvidim ako zajtra dopadne, dufam, ze dobre. drzkaj sa a dufam ze nam to dobre dopadne. a bola si prvykrat alebo uz ste boli viackrat? som rada, že si takto mozem s niekym pokecat, aspon sa navzajom ukludnime a podporime 🙂

ursula5
5. okt 2011

@mojusa ja beriem ešte duphatston ale akosi to špinenie neprestáva ale ozaj nie je vôbec veľké keď ležím tak mám len malú škvrnku ale aj tak sa mi to už nezdá trvá to 4 dni ale možno je to aj následok menzesu presne v tomto termíne som mala mať menzes.
My sme mali prvé IVF tak dúfam, že sa to podarí ak nie idem hneď idem na KET 😉 len už sa mi ten čas zdá nekonečný, takže musíme mať hore hlavu a veriť že je to dobré ale ty budeš vedieť na čom si už zajtra ja musím ešte čakať, toto je najdlhší čas 😀 neboj bude dobré ver tomu ja sa tiaž snažím 🙂

mojusa
5. okt 2011

@ursula5 ja ked lezim tak nemam nic, ked sa postavim tak som tam mala skrvnu, ja som sa tiez zklakla lebo presne vcera ked to zacalo tak som mala dostat menzes. aj my sme mali prve, ak neratam jedno stopnute pre moj zdravotny stav, ale neostali nam ziadne mraziaciky, takze ak to nevyjde budeme si to musiet zopakovat cele od znova, ale nesla by som do toho hned ale az tak za pol roka, lebo si budem chciet fyzicky aj psychicky oddychnut a tiez dosetrit peniazky. ale stale aspon v kutiku duse dufam ze mi zajtra povedia dobru spravu. 🙂
a cakanie je to veru nekonecne, najhorsie na tom vsetkom. pekne oddychuj a mysli ze to sa len malicke ohlasuje, ze uz je tu s nami 😉

ursula5
5. okt 2011

@mojusa tak sme na tm skoro rovnako ja som tiež na 8deň začala špiniť a vtedy som lala oficiálne dostať menzes tak teda tešme sa že hádam ten drobček sa už zakukľuje riadne zajtra mi daj vedieť ako si dopadla a čo Ti povedali budem na Teba myslieť, ja dúfam, že to špinenie prejde mávam menzes tak 5 dní tak hádam to zajtra skočí počítam s tým 😀
tak aj ty pekne oddychuj a nestresuj sa všetko bude OK 😉

mojusa
5. okt 2011

@ursula5 dakujem zajtra ked pridem z caru tak sa hned ozvem, idem si uz lahnut lebo ma bobolieva brucho tak dufam ze to nie je nic zle, drzkaj sa a oddychuj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre