Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alibabaa
13. dec 2011

@linda81 musis mysliet pozitivne. a citala si aj ten zoznam co by si nemala robit po ET a KET? a vraj aj cierne oblecenie je negativne.... a za "babske" rady nic nedas, a ked skusis nic sa ti nestane 🙂 no ja som sa otrepala... a ideme dalej neviem ci v januari alebo neskor.. ja mam totiz trosku tazsie pracovne obdobie.robim ucto a od januara do konca marca teda aprila sa nezastavim, tak rozmyslam ze najskor stimulka na KET v aprili aby bol ked v maji.. ale este stale sa pohravam s myslienkou ze pojdem v januari 🙂

alibabaa
13. dec 2011

@linda81 dnes mas KET? dobre som to citala? drzim palceeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ela304
13. dec 2011

ahojte baby, tak ja som dnes už po sone a krvi. Sliznicu mam 11mm tak uvidime co povie krv. Dnes som 14 den po KET. Minule po IVF som mala sliznicu 7mm vtedy mi hned povedal ze negatívne a dnes ma aj trochu povzbudil, že to je dost rozdiel. Tak uz len cakat do 15.00 🙂 🙂

jajka1980
13. dec 2011

@ela304 ahoj..tak držím palce, aby to bolo pozitívne ..Snád bude krásny darček pod stromček..Daj vedieť..ale verím, že to bude pozitíva správička... 😉

moncici
13. dec 2011

@ela304 držíme palce mna objednali o jeden deň skôr na krv ,lebo mi došli lieky som zvedavá či tam bude niečo 🙂

ma77
13. dec 2011

@ela304 ahoj držim palce na 15hodinu 😲 😲 😲 ja som mala pri Et 11mm sliznicu a nevyšlo a pri Ket 14mm a tiež nevyšlo 😢 😢 😢

minniy
13. dec 2011

Ahojte, môžem sa k Vám po dlhšej dobe pridať?
05/2011 1. IVF potom OHSS , 06/2011 1. KET – negatívne, 07/2011 2. KET – negatívne. Chodím do Gyncare.
Teraz som 7. deň po KET mám slabé špinenie (zatiaľ jednorazovo). Máte s tým niektorá skúsenosť? Beriem estrimax 3x1 a duphaston 3x1. Môžem byť ešte tehu? Prosím, napíšte mi.
Ďakujem

84matulik
13. dec 2011

Dievčatá pozrite môj album...Všetko je OK🙂))))))))) krásne to bolo...

84matulik
13. dec 2011

kuk🙂))

ela304
13. dec 2011

@minniy ja som 2 krát bola tehotná a špinila som. Lepsie povedané, raz som krvácala a nakoniec to nevyslo dobre, ale to uz bolo velmi silné krvácanie a druhý krát to bolo skôr hnedé špinenie asi tak 2 dni a to už tam bol náš drobec Samko. Takže absolutne sa netreba bát. 🙂 🙂 🙂

dorotka_
13. dec 2011

@alibabaa
ahoj, neposlala by si aj mne ten zoznam comu sa vyvarovat po et a ket, dakujem, ja na novy pokus idem az vo februari, lebo mne Dr. povedal, ze si musim dat dva cykly pauzu co je december a januar 😉 a verim, ze to bude uz uspesne

minniy
13. dec 2011

@ela304 ďakujem za odpoveď. Veľmi sa bojím.
Stále ma pobolieva v podbrušku. Je to taká zvláštna bolesť. Chvíľu ako keby som mala dostať menšt. a chvíľu cítim len taký tlak – také teplo. Neviem to ani opísať. uf – už to musí vyjsť.
A špinila si aj ty tak krátko po KET?

dorotka_
13. dec 2011

tak uz som nasla ten zoznam na dalsej strane si ho dala 🙂

ela304
13. dec 2011

@minniy na KET sme boli teraz prvý krát a nespinila som. Len asi 6 den som mala na intimke hnedé slabé špinenie, ale to neriešim. To može byť aj utrogestan 🙂 🙂 Pocity mam aj ja kadejaké tak som zvedavá. 🙂

ela304
13. dec 2011

som tehotnááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 hCG 1700 🙂 🙂 🙂

minniy
13. dec 2011

@ela304 Blahoželám ti - dúfam, že o pár dni sa budem aj ja takto tešiť.

moncici
13. dec 2011

@ela304 gratulujem,vidíš vyšlo to drž sa 🙂

linda81
13. dec 2011

@ela304 gratulujem🙂

linda81
13. dec 2011

@alibabaa Ahoj...jj dnes som bola na KET, jeden bunkovy drobec a druhy len 1 bunkovy..ale ze to nic neznamena, ze to moze dobehnut.Asi mi dost pomohlo, ze som sla teraz, a necakala. V robote mam sice zmluvu len do februara a ked by som bola tehotna, neviem , ci mi predlzia, ale je mi to uz jedno.Najprv ja amoja rodina🙂.Zelam ti krasne sviatky a vela odvahy do dalsieho kola🙂.

porinka
13. dec 2011

@ela304
až tak veľa??? mne včera oznámili to isté, len hcg 124 😉, na 11. deň
a gratulujem

katka1177
13. dec 2011

@ela304 Supeeeeeeeeeeeeeer! Tesim s Tebou!!!!!!! 🙂 ..jupi

alibabaa
13. dec 2011

@ela304 gratulujem to budu isto dvojicky 😉

alibabaa
13. dec 2011

@ursula5 dievcatko.. o tebe nemam ziadne spravy... ako sa citis? kedy mas ist na krv??? myslim na teba a drzim palceky

dorotka_
14. dec 2011

ahojte baby,
kedze 1. IVF bolo neuspesne tak dasli pokus KET bude vo ferbuari, mne Dr. povedal, ze je potrebne si dat pauzu dva cykly, takze to je akurat december a januar, a zas ma caka cakanie kym bude februar, ale nevadi vyplnim si ho nejakymi zimnymi sportami xixi 😀
vsetkym babiznam, ktorym to vyslo a su tehu velmi velmi blahozelam 🙂 a nam ostatnym vela trpezlivosti a rok 2012 bude uspesny 😉

deinad
14. dec 2011

@staga ahoj, no ja na tom tiez nie som nejako dobre, oproti minulej stimulacii. Mala som 4 vajicka, z toho sa ale spravne oplodnili a dalej sa vyvijaju len 3. Tak do nich vkladam kopec nadeje, v piatok sa dozviem dalsie novinky a v nedelu by mal byt vklad, tak sa aj trosku bojim, drzim Ti palce, nech vsetko dobre dopadne, kedy mas odber?Mne sa o jeden den posunul, cize bol vcera...

bobi3
14. dec 2011

holky, chcem vás všetky len povzbudiť, my sme po dvoch neúspešných IVFkach a dnes sa trápime tehotenskými nevoľnosťami... otehotneli sme úplne prirodzene!!! A hlavne nečakane, hotový zázrak. Ešte sme opatrní, sme len na začiatku, no tešíme sa. Držím vám všetkým moc palčeky.

jajka1980
14. dec 2011

@bobi3 Ahoj..gratulujem..a drž sa..nech to úspešne dotiahneš až do konca.. 🙂

moncibubu
14. dec 2011

@ela304 gratulujem ti, pekne sa drzkajte 😀 😀 😀

84matulik
15. dec 2011

@ela304 vau!!!!!!!!!!!!!!!!! môžu to byť dvojičky????? fúúúúú krásne.....to budú vianoce, čo???? gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 držkaj sa...

jajka1980
15. dec 2011

@bobi3 ahoj Bobi3.Chcela by som sa ťa opýtať, aké si mala prvé príznaky tehotenstva.čo si cítila a tak..
Ešte raz ..gratulujem a som rada, že si napísala tu skvelú správu. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre