Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

monita81
21. apr 2010

maryah nieee,som z toho moc smutná 😢 ☹ ☹ moc som dnes na teba myslela,tiež sme dnes boli v MT.date si teraz pauzičku,či pôjdete hned po dvoch nanučikoch. 🙂

zuuuzana7
21. apr 2010

maryah oh ty nase slniecko ... je mi to velmi luto ☹
ale ta zmrzlinecka co este ostala uz proste musi byt ta prava 🙂 ale isto 🙂
myslim na teba ...

sonulienkas
21. apr 2010

maryah -moja - nemám slov..................... ☹

herriett
21. apr 2010

kocky, je mi to velmi luto ☹ Ale som rada, ze to nevzdate....

maryah
21. apr 2010

ahojte baby, ste veľmi milé a ďakujem vám za povzbudivé slová 😵 😵 😵 všetky vás tu ľúbim 😵 😵 😵
no, teraz si dám pauzu, prečistím si krv od všetkých tých hormónov, idem do seba liať litre alchemilkového čaju a niekedy na jeseň si pôjdeme pre nanučika...
teraz aspoň pomôžem drahému na prerábke, pôjdeme na dovolenku do chorvátska, začneme športovať... predsa nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie 😉 ... no bolí to aj tak 🙂

maryah
21. apr 2010

monita, ty si ako dopadla? kedy sa koná IUI?

maryah
21. apr 2010

baby, za ako dlho ste dostali mrchu od vysadenia utrogestanu?

maryah
21. apr 2010

ono ani to, že sa nešpiní nezaručuje, že sa to podarilo... prsia ma bolia stále 😅

monita81
21. apr 2010

maryah tak ja som bola už dnes na IUI. 🙂 Krajko má fakt zlaté ruky,ani som nevedela a už to bolo.Len aby aj vajko bolo tam kde treba.moc tomu neverím ale aspon sme skúsili.hned sme aj vypísali žiadosť,tak uvidíme. 🙂 Ináč ja som dostala mrchu normálne počas užívania utrogestanu,ale mala by ti prísť do 5 dní. 😉

lucifuk321
21. apr 2010

monita 81, aj ty si brala lieky na stimulaciu vajecnikov?
Nebala si sa komplikacii?

maryah
21. apr 2010

monita, zlatko, tak tfuj, tfuj, tfuj nech ti to výde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
veľmi ti držím palce. mala si pekné vajko? u vás je aký problém? my máme zlé spermie 😅 ... no prečo nám to nevyšlo keď sme mali embryjká tak to neviem 😒

monita81
21. apr 2010

lucifuk321,brala som clostilbegyt,minulý mesiac 2denne ale foliky prestali rásť pri 17mm a tento mesiac 3denne a jeden dozrel.Komplikacií som sa nebala,ked som prežila toľko hormonov pri IVF tak toto bola malina.čo by sme pre prcka nespravili,no nie?len keby sa to podarilo. 😉

lucifuk321
21. apr 2010

mal tu niekto hyperstimulacny syndrom? je to strasne, ci pohoda..?

herriett
21. apr 2010

maryah je super, ze to beries takto- trosku sa pozbierat a ide sa dalej 🙂 Ja som vcera vysadila duphaston a estrimax. Do kolkych dni by som mala dostat ms, neviete? Utrogestan som nebrala uz niekolko dni.

lucifuk321
21. apr 2010

kolkokrat si bola na IVF? velmi Ti drzim palce, nech to vyjde... 😉

luko
21. apr 2010

mne MS dosla a este som utroš brala...no aspon som nemusela byť nervozna po krvnych vysledkoch bo uz som vedela že akože niiiišt

maryah
21. apr 2010

heriet, snažím sa to brať v pohode, srdiečko ma bolí, je mi smutno, stále to mám v hlave, že preco??? ale musím sa povzviechať a ísť ďalej, ešte sme len začali... vieme, že máme problém s otehotnením a sme ešte len na začiatku riešenia a tak nás nesmie odradiť hneď prvý neúspech... keby som nemala tekého manžela, ktorý by ma podržal tak ako ma drží tak by som sa zosypala... pekne sme sa porozprávali a navzájom sa utešili a už mi je lepšie 🙂

maryah
21. apr 2010

monita povedala, že od vysadenia by mala prísť do piatich dní... myslím si, že bude poriadne silná, aspoň u mňa 😅

soni1
21. apr 2010

Ahojte, dnes som bola u gynekol., povedal mi, že sliznicu maternicu mám vysoko 7 mm. Myslíte si, že to to dobré na uhniezdenie vajíčka?

maryah
21. apr 2010

soni, 7 mm je malá... ja som mala 8 mm a nevyšlo to ☹ ... ono minimálna výška sliznice pre otehotnenie je 7 mm...

monita81
21. apr 2010

maryah dakujem moja,my mame tiež problem v spermiach ale aj moje vajka sú akési slabučké,no my sme sa s mm asi našli ale aspon sa moc ľúbime,to zas nemá každý! 😉
lucifuk tiež dakujem.ja som hyperstimul. syndrom nemala,ale určite to nieje nič príjemné,dokonca to môže skončiť aj nemocnicou,treba piť mooooc tekutiny.ja som bola v januári na 1.IVF a ak nám IUI teraz nevíde tak sa teším na 2. 😉 predpokladám že tvoja polovička je po alebo pred OPU a je milé že máš o nu starosť. 😀

bakosko
21. apr 2010

ja som mala 8,5 mm

denda1301
21. apr 2010

maryah ach moja a ja sm tak dúfala,že tebe to víde ☹ tento svet je nespravodlivý 🙄 🙄 🙄
neboj sa moja smutok preide ked pojdeš do roboty len to chvílu potrvá.....
budeme si na jeseň držať päste 😵 😵 😵
aj ja som ináč mala sliznicu dokonca 10 alebo aj viac a ništ 😒

soni1
21. apr 2010

Preto sa pýtam, lebo mi dr. povedal, že je to o.k.

hencidlo
21. apr 2010

caute baby idem sa k vam pridat ak mozem 😀

vidim ze ste tu s podobnym problemom ako ja,
ja som bola v utorok na IUI, doki bol ok ani som nevedela co sa deje, ale az ked som prisla domov,
tak3 hodiny po IUI som dostala krce do brucha a tie pretrvevaju stale, no teraz su uz mensie ako v utorok,
vie mi niekto povedat, ci je to normalne?

dakujem 😉 😉 😉

monita81
21. apr 2010

hencindlo,tak to pôjdeme na krv po sebe.ja mám hrozné bodanie na pravej strane ako by som bežala maraton.troška som aj špinila ale to je OK.ale tie bolesti neviem čo znamenajú,tiež ma to začalo bolieť tak po 3 hodinách. 😝

hencidlo
21. apr 2010

monita, tak to ti prajem, aby si zostala tehu,
viem co asi prezivas a myslim ze tych 14 dni bude asi najdlhsich v mojom zivote ☹ , asi aj v tvojom 😅
a kde si bola na IUI a ak sa smiem opytat a nieje to tajne odkial si?

monita81
21. apr 2010

no tak ako kukám tak by sme mohli kočíkovať spolu 😉 ,ja som tiež z Púchova a chodím do Heliosu v MT.vieš čo teraz tých 14 dní vôbec neriešim,už som z toho večného čakania na niečo taká otupená,že mi to akosi nič nehovorí.čo sa má stať sa stane,nič s tým nespravíme. 😉 ale stále dúfame.Ty si začala teraz 1.krát IUI či máš už niečo za sebou?

hencidlo
21. apr 2010

hej bola som teraz prvy krat a ty? ja tiez chodim do heliku v MT ku dr. Krajkovicovi je v pohode, no dufam ze by nam to kocikovanie teda mohlo podarit, ak to vsetko ok dopadne 😀 😀 😀

hencidlo
21. apr 2010

monita kukni IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre