Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

balinka
23. nov 2010

@martini brala som estrofem od prveho dna cyklu a od 14 DC som zacala vkladat aj utrogestan a vklad mi robili na 17 dc 😲 nepovedali ti nahodou v brne aka ma byt vyska sliznice maternice pred ket?lebo tu sa odpovede od nich nedockas a ked aj tak ti povedia,ze aj 8 je dobre aj 12 je dobre 😠

martini
23. nov 2010

@balinka Nie, na sliznicu v súvislosti s KET som sa konkrétne nepýtala, ale pred ET som ju mala 10 mm a povedali, že je to pekné.

martini
23. nov 2010

@balinka Som si práve na tvojom blogu prečítala tvoj dnešný zážitok s IVF agentúrou...to ako si môže dať nejaká spoločnosť názov IVF agentúra? aká blbosť....alebo je to možno znamenie do budúcna, že si založíš vlastné CAR a budeme chodiť k tebe 🙂

balinka
23. nov 2010

@martini idem uz do hajan 😉 ranko myslim na teba a prajem ti to velmi 😉 este musim cikuskat,,,je to normalne aby som chodila kazdu chvilu na wc?aj v noci stale 😲 😲 😲 no uvidime.dobru nocku 😉

balinka
23. nov 2010

@martini to bola taka pani a ze agentura ivf,este som sa jej pytala,ze aka a ona zopakovala,tak som ostala zaskocena,ale ze prave mne zazvonila,to je aka nahoda,ale ja by som jej o tom vedela porozpravat 😉 😉 😉 mozno nejake znamenie 😲

lilinka81
24. nov 2010

@balinka ahooj moja 😉 ,...tak som si vcera robila a ani duch ☹ ☹ ☹

balinka
24. nov 2010

@lilinka81 ahoj 😉 prave som na teba myslela 😉 boze preco ☹ ja som si robila tiez na 11-ty den a nic,ale ja este v kutiku duse dufam,ze sa to podari 😉 nebud smutna,drzim ti palceky 😉

lilinka81
24. nov 2010

@balinka vsetko je mozne este 😲 ,...aj ja ti drzim palceky,snad nam to este vyjde 😵

roja310
24. nov 2010

@ihlicka Ahoj moja, bola som na sone 😉 a už som tam aj niečo videla 🙂 . Bol to síce iba vačok, o týždeň idem znova, že by malo byť vidieť aj srdiečko. Na to špinenie mi dali akési lieky, tak dúfam zaberú a bude to všetko ok 😉. Ty sa ako cítiš, nebolieva ťa brucho? 😒

cherryl
24. nov 2010

@roja310 v ktorom tt si ?

roja310
24. nov 2010

@cherryl Ahoj, neviem presne ako sa to počíta, ale KET-ko som mala 2.11. Vychádza mi tretí tt. 😉. A ty?

cherryl
24. nov 2010

@roja310 na som mal ET 7.11 odber uz 4.11 tak ratam asi 3tt a sono az za 3 tyzdne tak dufam ze tam bude aj srdieckocca 6tt 😵

kajusenka
24. nov 2010

ahojte baby vcera som zacala spinit dnes este viac bola som na krv a som tehotna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kaaaty
24. nov 2010

@kajusenka ahoj gratulujem...držte sa... keby každá správa na tomto fóre bola takáto.... 🙂 🙂 🙂 🙂

kajusenka
24. nov 2010

kaaaty vsetko bude ok aj ja som to vcera videla cierne ale je to super

monka88
24. nov 2010

Ahoj babky,chcem sa s vami poradit,dnes som 7D po ET,bola som na KET a straasne ma bolia uz treti den vajecniky a podbrusko...co myslite je to zle alebo dobre? Dakujeeem.

valery08
24. nov 2010

Ahojte kočky, tak aj ja sa pripájam k čakateľkám na výsledok KETKA. Včera som bola na prenos, vložili mi 2 embryjká, tak dúfam, že zabojujú, aby mala naša princeznička čoskoro súrodenca 🙂 🙂 🙂 . @monka 88 viem, že keď som čakala malinkú, tak ma bruško pobolievalo ako na krámy, ale chválabohu nedošli, tak verím, že Ti to výjde. Budeš aj testovať? A na ktorý deň po prenose si objednaná na krvný test?Všetkým držím palčeky, aby ste držali v náručí vytúžené bábätko/á 🙂 🙂 🙂 .

nechsazadari
24. nov 2010

ahojte vospolok, od zajtra sa opäť oficiálne zaraďujem medzi čakateľky po ET. O 9:30 bude tá slávna chvíľa keď sa už oplodnené vajíčka vrátia k mamičke do bruška. A o 10 šialene dlhých dní sa uvidí, či sa udomácnili 😎

monka88
24. nov 2010

@valery08 jee tiez KETkarka,tak drzim palcekyyyyy!! 😉 potom tiez popis svoje pocity 🙂 A kde si bola na KET? Prve babo si mala tiez po IVF? Vies co ja si akosik uz ani nepamatam,ako som sa citila pri cakani drobca,jedine co bolo ine,ze ma pobolievali prsia..tak som hned vedela,ze toto bude cosi ine,ako predtym pri tych neuspesnych...ale teraz zatial nebolia ☹ Objednana som na 14D po KET a Ty?Ale tusim prvykrat testnem na 9-10D po KET,lebo by som chcela mooc vidiet konecne na teste dve ciarocky 😀 Dufam,ze niesom naivka 😀 Predtym som vzdy cakala len na krv.A ked pri poslednom KET bola negativna,tak som si povedala,ze teraz to skusim s tym testom 🙂 A ty budes testovat?
Drzim aj ja vsetkym palcekyyyy 😀

ihlicka
24. nov 2010

@roja310 gratulujem moja 🙂 niekedy ma pobolieva ale to je ze sa maternica roztahuje 🙂

ihlicka
24. nov 2010

@monka88 ja si myslim, ze tam nieco bude 🙂 🙂

monka88
24. nov 2010

@ihlicka jaaaaaaaj kiezby si mala pravduuuuu,lebo uz ma akosik nebavi chodit po KETkach a IVFkaaach!! Asi ako kazdu,ze...A Ty sa hlavne opatruuuj 😀

valery08
24. nov 2010

@monka88 prvé bábo sme mali tiež na IVF, tiež si už presne nepamätám ako som sa cítili vtedy, ale viem, že ma bolelo bruško ako na krámy a krámy neprišli 🙂 . Vtedy som išla na krv až na 12 deň od prenosu a teraz ma objednal už na 10 deň, tak preto sa pýtam, lebo sa mi to zdá dosť skoro 😒 , no uvidíme. Spolu som už absolvovala 5 prenosov a zatiaľ bol úspešný len jeden, tak dúfam, že sa to čoskoro zopakuje 🙂 🙂 🙂 . Minule som testovala na 11 deň od ET a bola tam slabulinká čiaročka, pomaly som ju musela hľadať a len som sa manžela pýtala či ju vidí tiež 🙂 . Teraz budem tiež testovať, ale asi až na ten 10 deň od ET ráno pred krvným testom. Chodím do centra GYNCARE v Košiciach a ty kde chodíš do centra? A na koľkykrát sa Vám podaril Simonko 🙂 🙂 🙂 ?

monka88
24. nov 2010

@valery08 Juj veru mna inak boli brucho uz treti den,kiezby to bolo zahniezdovanie a roztahovanie maternice 😀 Ja chodim do GYNFIVU a tam sa podaril aj Simi.On na 3IVF a ostali nam nejake mrazaciky a ktorych sme uz dve pouzili,ale neuspesne ☹ A ostal nam este jeden mrazacik,ktory bol rozmrazeny spolu z vlozenymi dvoma a kedze bojoval dalej,tak ho zamrazili este raz,co mi je sice divne,este som sa stym nestretla,ale uvidime...
U Teba to je ako? Sranda,ze Ta objednali na krv tak skoro,ale aspon sa nebudes musiet dva tyzdne trapit,ci sa zadarilo ci nie 😉

valery08
24. nov 2010

@monka88 Nám vyšlo 2 IVF a teraz sme boli na 1 KETKO, bohužial nám už neostali žiadne mrazáčiky, aj keď som mala oplodnených 8 vajíčok, pri prvom prenose mi vložil dve, ale zabojovala len naša láska a teraz tiež dve, tak verím, že tiež zabojujú. Ja som mala aj predĺženú kultiváciu čiže vklad bol až na 4 deň od odberu vajok, tak ani neviem koľko sa po tej kultivácii vyselektovalo, ale dr. vravel, že už mrazáčikov nemáme ☹ ☹ ☹ . A ty si po akej dobe od narodenia Simiho bola na 1 KETKO? Juuuj, ak by nám to vyšlo, tak by sme spoločne tehuľkovali, že 🙂 🙂 🙂 ?

monka88
24. nov 2010

@valery08 takze teraz ste si dali PK pri KET?No na to by som nemala odvahu 🙂 Mne ich jeden den rozmrazili a na druhy den dali.Prve KETko sme si dali ked mal drobec 2roky.
Takze vy uz nemate ziadnych mrazacikov? ☹ A planujete IVF,keby sa nahodou nezadarilo? Tajne duufam,ze nebudete musieeet!! 😉 Ja neviem ci sa na to este dame,hradeny cyklus uz nemame ☹ tak uvidime,ale dufam,ze to uz nebudem musiet riesit 😉
Juj veru bolo by to super,keby sme spolu tehulkovali a mohli si vymienat skusenostii 😀

martini
24. nov 2010

Takže ja informujem, že negatívny výsledok mám potvrdený aj z krvi... ☹ Už som dohodnutá na KET, hneď ďalší cyklus, keď už som sa na to dala...tak teraz počkám na MS a ide sa na to. Len dúfam, že príde skoro, aby sme to stihli do dovoleniek v CARe. 🙂

balinka
24. nov 2010

@martini to mi je luto ☹ prajem ti,aby si uz pod vianocnym stromcekom lezala,ako tehulka 😉

martini
24. nov 2010

@balinka Aj ja dúfam 🙂 A tebe zajtra držím palce. V poslednej dobe nás tu bolo dosť neúspešných, tak štatisticky máš šancu 🙂)

henika40
24. nov 2010

@martini to ma velmi mrzi😔
zabudla som, ty si mala narodky, tusim si spominala... dovol, aby som ti dodatocne este zablahozelala a zapriala ti okrem zdravia, stastia, lasky... hlavne to, po com to tvoje srdiecko najviac tuzi 😉 aby sa to podarilo uz pod ten stromcek ako to balinka pise... drzim prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre