Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kajusenka
29. nov 2010

@nechsazadari to dufam ale uz moc tomu neverim myslim ze to bola od osudu rana pod pas

nechsazadari
29. nov 2010

@kajusenka - ak sa ti len trošku dá, tak si zamestnaj hlavu niečím iným. Ak sa v tebe predsa len skrýva života schopné stvoreniatko, nech mu dáš čo najväčšie šance. V každom prípade hlávke teraz dobre padne, ak si aspoň trošku oddýchne.Drž sa!

lilly77
29. nov 2010

@depa Prechádzky su super u nás v Košiciach je hrozné počasie.Tak prechádzky mi nehrozia 😠 . Ale čas mi celkom uteká 😉 .

lilly77
29. nov 2010

@kajusenka Držím Ti palce aby to dobre dopadlo

goralenka
29. nov 2010

@kajusenka pridavam sa, hrozne moc drzim palce! Ked to to potesi, kamaratka pred dvomi mesiacmi uz mala termin!!! co jej mali ukoncit mimomaternicove tehotenstvo... nakoniec to dobre dopadlo!!!!! takze sa nevzdavaj!!!

baby mna to odvcera boli jak slak, nemozem dokopy nic urobit, krize, podbrusko, vsetko.. snad sa zakusuju a nielen bojuju o zivot ☹

valery08
29. nov 2010

@lilly77 a nevieš o ktorej ráno začínajú v centre, lebo som sa zabudla popýtať a už si to nepamätám. Chcela by som prísť čím skôr, lebo idem s manželom na aute a on sa dosť ponáhľa do práce, tak aby sme sa čím skôr vrátili 😉 .

kajusenka
29. nov 2010

@nechsazadari dik dam vediet ako to dopadne ak hned vo stvrtok nepoputujem do nemocnice

kajusenka
29. nov 2010

@goralenka dufam ze aj v mojom pripade tak bude

kajusenka
29. nov 2010

@lilly77 dakujem budem ich potrebovat

lilly77
29. nov 2010

@valery08 lekár tak na tu osmu chodí sestrička je tam aj trošku skôr 😉

goralenka
29. nov 2010

inak, mimo temu.. ako je mozne ze ET alebo KET moze skoncit nakoniec mimomaternicovym tehotenstvom? Ved mne ked kontrolovali boli krasne v dutine maternice, to moze to malicke "odmigrovat" az do vajecnika? Alebo chyba pri samotnom transfere? Toto ja nikdy nepochopim...

matiasko
30. nov 2010

@goralenka ahojky 😵
lebo ak mas funkcne vajickovody tak sa proste moze stat ,ze sa to tam uhniezdi 😒
lebo embryjka volne plavaju v maternici pokial sa uhniezdia to trva niekolko dni. ( napisala som to tak laicky)
a preto moze vzniknut mimomat. tehu 😠
ale ak mas nefunkcne vajickovody tak to nehrozi 😉

goralenka
30. nov 2010

@matiasko hm.. ja mam nefunkcne asi vsetko 😀
ale nie... konecne mi na piaty az siesty den od ET prestali tie brutalne stavy, dnes sa mam celkom fajn.. snad to znamena, ze drobci su bezpecne prisati k mojej maternici ako klieste a uz nebudu robit sarapatu ako posledne dva dni... to bolo hrozne..

goralenka
30. nov 2010

kocky tu uz nikoho nie je? Ako ste na tom?

zomata
30. nov 2010

no ja som rano testla a nic 😖

monka88
30. nov 2010

a kolky den po KET dnes si? ja som testovala na 10ty...

zomata
30. nov 2010

som 7 den po KET ale pri zore mi to uz takto ukazalo

monka88
30. nov 2010

@zomata ale kazde tehotenstvo je ine,tak nevesaj hlavuuuu 😉

goralenka
30. nov 2010

@zomata to je este prilis skoro!!!!

ja sa od rana smejem, bolsti presli ale co mne robi v bruchu a podbrusku, pokazde ma to rozosmeje 😀 ta prekrvena maternica si tam robi mejdan aj sama 😀

monka88
30. nov 2010

aj ja si myslim,ze je to este moc skoro...ved skus este testnut o par dni.Kedy ides na krv?
no mna uz druhy tyzden boli podbrusko...a tiez mam prsia napnute na prasknutie...
co tie moje deturence tam vyrabaju tiez neviem 😀

goralenka
30. nov 2010

@monka88 ja som vcera a predvcerom (piaty a siesty den) mala brutalne bolesti... dnes mam len taky divny pocit.. ako keby som citila jak mi v maternici a okolo prudi krv.. take zvlastne bublotanie.. ta musi byt narvata a prekrvena do prasknutia...

zomata
30. nov 2010

vsetko mam napnute aj ja ale to z tych hormonov co do seba cpeme...na krv idem 7. na 14 den
a jasne este testnem ale ja som rada ked viem na com som ja sa nerada presvedcujem ze nieco je ked nie je 😔
ale pohlad rano na moju zobudenu dceru s knizkou v ruke vsetko zahnal 😵

monka88
30. nov 2010

@goralenka a chystas sa aj testovat?ci vydrzis na krv? 🙂

goralenka
30. nov 2010

@monka88 neviem.. maximalne na desiaty az dvanasty den.. najskor..
ja sa ozaj dnes len smejem.. lezim na bruchu a dolu jak keby stado motylov sa prehanalo, jak riecka..pokazde ma to rozosmeje, strasne divny pocit 😀

zomata
30. nov 2010

@monka88 a ty si ako? kolky den?ked vravis ze uz druhy tyzden, uz si aj testovala? 😕

zomata
30. nov 2010

@goralenka ...to je mile 😉

goralenka
30. nov 2010

@zomata nie, nenamyslam si, moze to byt prekrvenim maternice..ale je to ozaj taky smejivy pocit... stado motylov sa tam nahana 😀

monka88
30. nov 2010

@zomata hej testovala som na 10ty den,a par stran dozadu som dala aj test,boli tam koonecne prvykrat v zivote videne dve ciarky 😀 Uz sa len teraz strachujem,aby to potvrdila aj krvicka vo stvrtooooook 🙂
takze skus aj Ty tak a mozno bude vyledok uplne iny ako dnes 😉

zomata
30. nov 2010

jaaaj uz viem ty si pisala ze si nemala dve ciarky ale + 🙂
tak super gratulujem a neboj

monka88
30. nov 2010

@zomata hej,hej muzicek kupil taky test 😀 tak vies stat sa moze vselico hoci moc veriiim,ze to bude oook 🙂 mooc by som priala drobcekovi surodencaaaaa...ale ved to poznas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre