Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matiasko
2. dec 2010

@depa nie ja som este nerobila ja som dnes iba 6 den po KET 😉
co je IHV ? 😉 a treba testovat s teetom s citlivostou 10 😉
@monka88 moc moc blahozelam 😵 😵
a tiez mam pocit ,ze su to dvojky 😉 😉

goralenka
2. dec 2010

Baby ja som taka sprosta. Naco som si robila ten test na osmy den a este nie z ranneho mocu ☹ Taku depku co mam odvtedy som este nemala ☹ Zle mi byt neprestalo, ale uz ma serie cely svet ☹

annamary27
2. dec 2010

@goralenka vidíš-vidíš,nepočúvala si ma,že sa treba na testy vykašlať,lebo su to len nervičky navyše.

annamary27
2. dec 2010

@monka88 gratulujéééém,moc-moc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam,že sa k tebe zajtra pridám s takým krásnym čísielkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

goralenka
2. dec 2010

@annamary27 no ved ano 🙂 ze o este nemuselo na osmy den ukazat a uz vobec nie ked som to robila z mocu, ked som predtym polhodinu cikala a tento som doslova tlacila, aby nejaky vysiel? ☹

ihlicka
2. dec 2010

@monka88 gratulujem je to nadhera 🙂 tak si sa bala 🙂 🙂

annamary27
2. dec 2010

@goralenka tak v tomto ti moja neporadím,ale väčšinou su tieto testy robené už na moč počas celého dna,už nemusí byť ranný,asi som ťa nepotešila. 😕 😨 🤐

goralenka
2. dec 2010

@annamary27 🙂 tak dik 😀 ale ja si ho este spravim o par dni, ten moc bol aj tak ako voda,. naozaj som isla cikat po pol hodine, musela by tam aj tak byt slaba koncentracia..a este osmy den.. keby aspon dvanasty, tak som si ista...
este par dni si ten pocit uzijem, kym pride prebudenie 😀

annamary27
2. dec 2010

@goralenka o pár dni nepojdeš už na krv?

goralenka
2. dec 2010

@annamary27 az v stredu...na strnasty den...

annamary27
2. dec 2010

@goralenka aha,tak ja už budem mať dovtedy za sebou prvý aj druhý test na hcg,zajtra mám prvý a utorok druhý.

monka88
2. dec 2010

@ihlicka , annamary27 dakujeem este raz 🙂
annamary27 a tiez dufam a drzim palceky,aby si sa zajtra pridalaaa!! 😀
inak zaujimave,ze po KEt sa ide iba na jeden krvny test a po IVF na dva.Ktovie preco...

goralenka drzim palceky,nech na to najblizsom teste uz budu dve ciarocky! 🙂

goralenka
2. dec 2010

@monka88 uz tomu nejak neverim..ale som sprosta!
brucho ma boli jak pred mrchou a test nic... porazi ma...

anika142
2. dec 2010

@monka88 ahoj, gratulujem ti, ja som bola na krv po ivf len raz a to na 14. den. pekne tehulkovanie

annamary27
2. dec 2010

@monka88 dakujem,budem sa snažiť 😀 😀 😀 😀

matiasko
2. dec 2010

@goralenka a testik bol s akou citliv. ak bol citl. 20 ml tak to ti neukaze a ano ak si pred tym cikala a potom pila tak moc nemusel byt koncent. aby test zaznamenal hcg 😉
moc moc drzim palceky aby druhy uz pol z // 😉

goralenka
2. dec 2010

@matiasko bol mamatest s 10 ml ☹ ale ja som predtym ani nie polhodinu cikala, ked som zbierala moc na ten test, tak mi ani nebolo treba, len som sa donutila trosku vycikat, len na dno misky, viac toho nebolo ☹
mna stale boli brucho ako pred mrchou, dolu ako keby som bola napichnuta na kol .. z coho to sakra je, brala som utrogestan 5x, nikdy som nic podobne nezazila ☹

goralenka
2. dec 2010

Az tak ma vsetko dolu boli, ze sa mi az tazko chodi!!! Resp. je mi to neprijemne, nie ze by to doslova bolelo. Takyto stav som este nezazila, co mam sakra zapal maternice alebo co ☹

matiasko
2. dec 2010

@goralenka treba skusit testik nekor mozno ze to bolo ozaj skoro zlatko 😉
budem moc moc drzat palceky.
ako beres utros ja kazdych 8 hodin 2 bobulky+ 3x3 tabletky estrofem + kys.listova 2x1 + 1/2 prednison + euthyrox ( to mam na stytnu zlazu mam ju znizen. cinnost) 😝 😝 😝 original ze ako narkoman 😝

goralenka
2. dec 2010

@matiasko mne je to uz jedno ale ked to ma byt negativne, bojim sa, co so mnou je, mne sa zle sedi aj chodi, cela som ubolena ☹
euthyrox, 2x denne siofor, polka prednisonu denne, 3x2 tablety estrofemu a 3x2 utrogestanu.. kazdych 8 hodin... 😝

balinka
2. dec 2010

@goralenka aj ja som si robila test,ked som bola po ketku na osmy den a tiez to bolo negativne a uz sa ani nic nezmenilo,len som mala sest dni na to,aby som sa s tym zmierila 😒 ale u kazdeho je to ine a moc ti drzim palceky,aby ti to vyslo 😉

balinka
2. dec 2010

@goralenka
@matiasko babulky vy ste boli na imuno,ked beriete prednison,alebo iba tak preventivne?

matiasko
2. dec 2010

@balinka mne dajaku krv brali v GF povedali ze to su dajake gen.testy ci co uz si to dobre napamatam vyskedky som mala o mesiac a nasli nic a podla vysledkov som nemusela ani na hemato. dali mi to prevent.

matiasko
2. dec 2010

@goralenka a nemohla si si tam zaviest dajaku infekciu alebo si nenachladla 😒
myslim ze take bolesti su neni v poriadku 😒

martini
2. dec 2010

@balinka Ja som na imuno nebola...preventívne mi to dali.

@goralenka Matiasko má pravdu...skús sa podľa možnosti skľudniť, zhodnoť či sa fakt cítiš tak zle alebo je to vo veľkej časti aj psychika...a ak dospeješ k záveru, že sa cítiš podstatne horšie ako je normálne, tak by som kontaktovala nejakého lekára...fakt aby to nebola nejaká infekcia. Snáď je to len z tých hormónov a bude dobre.

martini
2. dec 2010

@balinka Manželik už prišiel?

hanka1111
2. dec 2010

@annamary27 zajtra držím silno palce 🙂 😉

balinka
2. dec 2010

@martini ahoj 🙂 este nie,dojde az cez vikend,uz sa ho neviem dockat 😉 mne prednison nechceli dat,ze az pri tretom ivf 😒 ja idem na imuno v januari do prahy 😉

balinka
2. dec 2010

@martini a budes aj testikovat po ketku?ja urobim test 24.12 po veceri,urcite tam budu dve 😉 😉 😉 uz sa neviem dockat 😉

martini
2. dec 2010

@balinka určite si urobím test. Ak je negatívny, tak je to nepríjemné zistenie, ale aspoň sa mám čas s tým zmieriť. Na Vianoce to budeme 10ty deň, to by mohlo už ukázať reálny výsledok. Taký darček aj ja chcem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre