Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

yanka88
23. okt 2015

Bany, mate niekto aj reprodukcnu imunologiu za sebou? Rozmyslam nad tym, lebo dalsie embrya uz nemame, cize kym schvalia 2ivf a zacnem sa opat pchat hormonmi, ze by som to skusila tam este...

champselysees
23. okt 2015

@netilka ako sa cítiš? na vklade sme boli v rovnaký deň. máš nejaké príznaky? Ja absolútne nič .

champselysees
23. okt 2015

@yanka88 je to dobrý nápad, daj si to urobiť. ja mám imunológiu za sebou. Bola som v Nitre. u Dr. Dzurilovej.

netilka
23. okt 2015

@champselysees Prve dva dni po vklade (den vkladu neratam) ma velmi bolela maternica ci vajecniky, az tak trhalo. Od tretieho dna absolutne nic. Pri minulych vkladoch som to mala opacne. Ale kazda ma ine priznaky, robia to aj lieky, takze sa velmi nepozorujem.
Aj budes testovat? 😉

mozartka
23. okt 2015

@netilka kedy si mala vklad?

champselysees
23. okt 2015

@netilka veľa báb, keď má pobolievanie maternice, tak je to dobré znamenie 😉 . Ja budem testovať určite. Asi v stredu testnem, dovtedy je podľa mňa skoro. V stredu by malo ukázať aspoň ducha, aj keď v mojom prípade tomu neverím, že to vyšlo.

netilka
23. okt 2015

@mozartka V pondelok. A ty?
@champselysees Bodaj by si mala pravdu. Na jednej strane ma testovanie laka, na druhej chcem tu nadej mat co najdlhsie.

champselysees
23. okt 2015

@netilka verim. poznam to. ale niekedy je dobré testovať a nádej mať stále, ak by bol test negatívnyt, že veď možno je ešte skoro, niektorým kočkám ukázalo neskǒr.

mozartka
23. okt 2015

@netilka
@champselysees 17. okt., teda teraz sobotu som mala vklad ET 🙂

champselysees
23. okt 2015

@mozartka a kedy chceš testovať?

mozartka
23. okt 2015

@champselysees no po vklade som dostala Pregnyl, tak testuje od 4. dna od ET, sledujem ako zmizne Pregnyl.

meli8412
23. okt 2015

@mozartka A dnes si testla? Mala si bieli test?

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 od 4 dna mam kolajnicu, ale asi od Pregnylu, uvidime nedelu ráno ci sa to silnie, lebo potom asi nebude od Pregnylu. Vkladali sme 1 exp. blastocystu a 1 blastocistu.

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Takze vobec ciarka postupne nemizne? Kedy si testla naposledy, dnes a stale mas kolajnice?

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 dnes uz silnejsie ako predtym, tak cakam na nedelu, som taka nedockava

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Podla mna, keby to bol pregnyl, nemalo by silniet, ale opacne. Kazdopadne, drzim palce. Pisli fotky testov, co si zatial robila 🙂

leto79
23. okt 2015

@lujzawp nemusis dopadnut ako ja, ved krvacas slabo, tak mas nadej.... Myslim na teba a isto daj vediet.... Ja uz som objednala na UZV, takze predpokaldam, ze dalsi KET bude asi 8.11. 😉

champselysees
23. okt 2015

@mozartka prečo ti pichli pregnyl až po vklade? ale keď dnes bola silnejšia, tak to už asi ide tvoje hcg. Skús aj zajtra. Držím palce 😵

mozartka
23. okt 2015
dani412
23. okt 2015

Dievčatá tak dnes mi brali krv a výsledok negatívny ☹ tak vo uz, neviete ako to funguje oplodnenie s darkyninym vajíčkom? Moje vaječníky zevraj neprodukujú vajíčka, som tesne jeden stupeň nad hranicou.

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Takze od vrchu streda, stvrtok, piatok, ano? Vcera si mala podla mna negat, takze si myslim, ze to nie je pregnyl.

mozartka
23. okt 2015

@champselysees neviem preco Pregnyl po KET som nedostala nic, len teraz po ET. Mala som aj OHSS ale chvala Bohu len mierny

meli8412
23. okt 2015

@dani412 Tu na Slovensku skoro nemaju darcovske vajicka, ale v Cesku to tam funguje.

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 Myslis, dobre by bolo. Vlastne to by bolo zazrak po 6-7 rokov. Uz som nedockava na zajtrajsok, a na nedelu

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Asi si tam mala folikuly, a chceli aby praskli. Ja som mala po mesiaci vela folikulov, ked som sla na prvy utz.

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Podls mna krasne silnie, vcera si mala tiez poz, ale slabsia bola, a teraz mas silnejsiu. 🙂

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 tiez si myslim, ze preto, ale dievcata tu na MK pisali, ze po ET sa to dava normalne a nedava sa pri OHSS. Tak ja ktomu nerozumiem. Ano zhora od 4. den po ET. Aj ty vidis silnenie, alebo uz vidim co chcem?

yanka88
23. okt 2015

@mozartka no to nie je pregnyl uz....testy silneju 😉 drzim prsty!!

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Ja som nedostala po et nic, podla mna si dostala kvoli OHSS. Aj mne min. tyzden hovoril, ze mam OHSS, ale az mesiac po vklade, mala som krasne folikuly, este skoro krajsie, ako pri stilmuke 😀 Ale povedal, ze to pre babatko nie je ohrozujuce.
Nenahovaras si nic, test silnie, krasne vidiet. A kedze ti vkladali 2, tak mozno mas kvoli tomu tak krasne viditelnu ciarocku. 🙂

mozartka
23. okt 2015

@dani412 lutujem a drz sa. Ja pri 1 IVF 1 , pri 2 IVF 10, pri 3. IVF asi 40 /OHSS - ale ziadna kvalita, 4. pokus 1 /zas ziadna kvalita/ a teraz 5. IVF 12 z toho 7 oplod. po PK 4 super. Vzdy som mala inu stimulku, raz reagujem dobre, raz nie. Mozno si mala zlu stimulaciu, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre