Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
30. apr 2013

@jankaknm ahoj tak premenlivo 😀 a ty? v to duuuufam vsak ..

lucyfromuk
30. apr 2013

@mufyxa GRATULUJEM!!! A drzim palce nech sa tam drzi celych 9 mesiacov 😉

lucyfromuk
30. apr 2013

@makovicka53 Ahoj, do ktoreho CAR chodis? Ja som mala tiez vklad v nedelu a na krv mam ist v pondelok na 15. den. 😉 Drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
30. apr 2013

@lucyfromuk ahoj ...chodim do heliosu a ty? ako sa citis? 🙂 dakujem ti kasne podobne aj tebe...nech nam to vsetkym vyjde 🙂

makovicka53
30. apr 2013

@jankaknm fiiha parada...vsak cerstvy vzduch neuskodi...aspon co sa nam minie a zabudneme troska...

lucyfromuk
30. apr 2013

Ahojte, som 9. den po ET a uz od OPU uzivam utrogestan. Kazdy den som taka unavena, ze si musim na hodinku alebo dve pospat a mne sa nikdy predtym nedalo poobede spat, mate niekto taky problem? Niekde som pocula, ze to z toho Utrogestanu, tak chcem vediet, ci len ja mam take stavy z toho, alebo aj niekto iny.

annamary27
1. máj 2013

@lucyfromuk ahoj,.ja som po vkladoch bola vždy ospalá a spávala som aj dvakrát denne 1-2hodinky 😉

sisi13
1. máj 2013

ahojte, včera večer som mala silné kŕče ako pri ms, začala som špiniť, tak som si v strese urobila test a bol tam taký jemný duch.... 😉 a do rána sa mi vyhodil na pere herpes.....takže ďalší stres.. 😒 hneď som začala pátrať či to môže niečo ovplyvniť, ale vraj pokiaľ ho nemám prvý krát (čo nemám), tak by problém nemal byť....dúfam....ako pokračujete vy, čakateľky na dve čiarky?

lucyfromuk
1. máj 2013

@sisi13 Gratulujem k duchovi! 😀 😉 🙂 Hlavne sa s nicim nestresuj a davaj na drobca v brusku pozor. Mne tiez vysiel test pozitivny uz od 7 dna po ET. Dnes som 10 den po ET a ciarka silnie 🙂 Ty si kolky den? Ja som k tomu chytili mierny OHSS tak mi to trochu otravuje zivot ale co uz 🙂

lucyfromuk
1. máj 2013

@sisi13 Zabudla som povedat, ze test je pozitivny a ciarka silnie....klop klop - nech to nezarieknem, lebo ma porazi 😀 😀 😅 😅 😅 😅 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mufyxa
1. máj 2013

HOLKY MOJE tak dnes 12 den po ET a dvě čárky už jsou krásně vidět den ode dne sílí a sílí a v pátek na krev moc se těším ....... 🙂

fialka13
1. máj 2013

@mufyxa gratulujem 🙂 musí to byť krásny pocit 🙂

mufyxa
1. máj 2013

@lucyfromuk potichoučku blahopřeju moc moc já to mám taky tak 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
1. máj 2013

@fialka13 víc než krásný nedá se to srovnat s ničím na světě ......taky to poznáš neboj jen vydržet 🙂 🙂

sisi13
1. máj 2013

@lucyfromuk ďakujem a gratulujem!!! 🙂 🙂 🙂 som 9. deň po ET, OHSS nepociťujem...jediné, čo ma teraz mrzí a fakt dúfam, že to nebude mať žiadne následky, je ten herpes.....@lucyfromuk @jankaknm @mufyxa držím vám všetkým palce!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

fialka13
1. máj 2013

@mufyxa. 🙂 tak v to tiež dúfam 🙂 nič viac na svete si nezelam len mať taký maličký poklad doma 🙂 držím palce nech všetko ide tak ako má...krásne tehulkovanie prajem 😀

lucyfromuk
2. máj 2013

@jankaknm Testuj! 🙂 A daj vediet vysledok 😉 A to si vlastne kolky den po ET? Ja moj termin mrchy neviem, lebo moj menzes chodi, ako sa mu zachce, ale uz pri poslednom som verila, ze na najblizsich par mesiacov bude posledny 😀

lucyfromuk
2. máj 2013

@mufyxa Ja potichu dakujem 😉 Mozeme si potom vymienat skusenosti 😀 😅 A ty sa ako citis? Nemas este ranne nevolnosti? 🙂

lucyfromuk
2. máj 2013

@sisi13 Neboj sa moja, urcite to ziadne nasledky mat nebude, snaz sa na to nemysliet a tes sa z toho drobceka, ktoreho mas v brusku. Stres mu nijako nepomoze 🙂 A este, ze potichucky gratulujeeeem 😉

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mufyxa
2. máj 2013

@lucyfromuk cítím se skvěle jako nikdy jsem hrozně štastná .....není mi nic ale to asi brzy přijde zítra jdu na krev tak se moc těším až to bude ofiko.... 🙂 😎

cora41
2. máj 2013

@lucyfromuk ahoj tehulka 🙂 len som sa chcela opytat, ci si mala aj nejaky tusak, ze to vyslo? bolesti v podbrusku alebo nieco ine? lebo ja bolesti mam a clovek by sa aj potichucky tesil, ze to mozno vyslo, no na druhej strane sa bojim... dik 😀 😀

lucyfromuk
2. máj 2013

@jankaknm Supeeer. Aj ja som mala na 7.den takeho ducha, ze som si ani ista nebola 😀 Ja verim, ze ti to vyslo, len to nechcem zakriknut 😉 Drzim palce. A mas nejake priznaky?

lucyfromuk
2. máj 2013

@mufyxa Tesim sa s tebou a drzim palce, nech ta obidu vsetky ranne nevolnosti 🙂 😀 Daj zajtra vediet, aku hodnotu HCG si mala 😉

lucyfromuk
2. máj 2013

@cora41 🙂 No ja pravdupovediac som si bola ista uz od toho 4.dna po ET, lebo vecer ma tak pichalo v podbrusku a akoby mi niekto natahoval maternicu 😀 Myslim, ze to bolo uhniezdenie, lebo to aj tak vychadzalo, ale nemala som ziadne spinenie... uplne nic! A mna chytili hnacky a ked som pozerala prve stranky z tohto fora, tak tam opisovali take priznaky ako moje a vyslo im to 🙂 Take veci ako bolest prs, to som skor pripisovala tabletkam. Ale kazdy den mam take pichanie v podbrusku a ako keby mrchovske priznaky. Ale ja som bola od zaciatku naladena na to, ze to vyjde! 😀 Ostava uz len dufat, ze sa tam drobec poriadne uchytil a ostane tam az do konca. Inak ja som sa ani nijako zvlast nesetrila od vkladu. Iba v den vkladu a nasledujuci den som lezala a oddychovala, potom som uz okopavala zahradu, sadila, aj nejaky ten sex bol, 😀 pre niekoho to moze zniet nezodpovedne, ale ja si myslim, ze lezat a nehybat sa 2 tyzdne to tiez nie je zdrave. Ja som to nijako neprehanala, proste normalna denna cinnost, tak ako mi to nariadil Krajkovic v mojom CAR.

sisi13
2. máj 2013

@lucyfromuk ďakujem, si zlatá... 😉
@jankaknm určite to vyšlo, neboj....🙂 ja idem v utorok na krv aj sono, tak uvidím asi už naisto....bolesti mám, strieľajú mi až do krížov, brucho dole trochu vypuklé a tvrdé a opäť po jednom dni pauzy špiním...duch sa pomaličky čoraz viac zviditeľňuje 🙂 🙂 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenmajka
2. máj 2013

Ahojte baby,nechce sa mi to tu celé čítať,aj tak tu kysnem už 3 hodiny emoticon ...neviem či to tu bolo niekde písané,ale chcela by som vedieť,na koľko peňazí vás vyšli všetky úkony spolu,zaujíma ma suma,na ktorú by ma to vyšlo,pretože na tým vážne uvažujem a asi bude treba zobať pôžičku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre