Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
2. máj 2013

@jankaknm robím si od utorka každý deň.....takže 3...a ty?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamary27
2. máj 2013

@lenmajka ahoj,cca 1000-1300eur,ale závisí to od typu stimulácie,centra a čo všetko využiješ z ich ponuky.

sisi13
2. máj 2013

@jankaknm neboj sa...postupne bude tmavší a tmavší... 😉 🙂 mne z nervozity krúti črevá... 😀 test s akou citlivosťou si robíš?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
2. máj 2013

@jankaknm ja som mala jeden 25-kový, ten som použila v utorok a bol tam veeeeeľmi slabučký duch...včera a dnes som mala desiatkové a tie boli podstatne silnejšie, aj keď nie úplne také ako tá kontrolná čiarka...cca 1/3....(to je odhad, čo? 😀 😀 😀 )

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
2. máj 2013

@jankaknm ukazovala, videl ho...išiel si síce oči vyočiť, ale videl..... 🙂 držím ti palce, určite to vyjde...inak to ani nemôže byť 🙂 🙂 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vika2012
3. máj 2013

vika2012 ahojte chcem sa vas spytat kolko bunkove embria vam vkladali ja mam zatial pred vkladom a 2 sa my vyvyjaju pomalsie a 2 dobre mala by som mat vklad v nedelu ale sa bojim aby prezili ked ich je tak malo

mufyxa
3. máj 2013

holky moje tak výsledek z krve je jasnej pozitivní 340 hcg .... 😀 😀 😀 😀 😀

sisi13
3. máj 2013

@jankaknm ahoj, nie som...len prvé dva dni som mala dovolenku, inak pracujem...ale mám sedavé zamestnanie, tak sa to dá..... 😉

katttusa
3. máj 2013

Ahojte kočky, takže zázraky sa naozaj dejú nikdy som nechcela veriť príbehom že keď sa ukludní myseľ tak žena otehotnie a tu je ten môj 😉 : po dvoch rokoch snaženia sme absolvovali 2 krát insemináciu a 1 krát IVF ktoré sa podarilo na 1. krát a máme krásne zdravé 4 mesačné dievčatko 🙂 ja som bola v poriadku ale manžel mal príšerný spermiogram morfologia 99,5 % takmer nulová šanca na prirodzené tehu 🙂 v sobotu ráno len tak náhodou som si spravila test lebo MS dákosi nechodila a boli tam velmi silné // a čo je na tom najlepšie termín pôrodu mi vychádza presne po roku o dva dni neskôr ako s Ellinkou 🙂 je to šok ktorý ešte stále neviem spracovať lebo naozaj netuším ako a kedy 🙂 malá má len 4 mesiace je to velmi skôro a ked sa toto narodí tak bude mať len rok, no budem to musieť zvládnuť 😝 naozaj som tomu nikdy neverila ale teraz už viem že je to všetko o psychike a nie len mojej ale aj manželovej ked sme sa obidvaja ukludnili tak to prišlo za dva mesiace a naozaj netušíme ani kedy 😉 všetkým vám velmi silno držím palce...

cora41
3. máj 2013

@mufyxa super sprava 😀 😀 😀 velmi silno gratulujem 🙂

sisi13
3. máj 2013

@mufyxa blahoželám!!! 🙂

mufyxa
3. máj 2013

@katttusa TO JE KRÁSA moc blahopřeji užívej si to vidíš tady jak je to těžké když to nejde blahopřeji hodně štěstíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mauerka
3. máj 2013

@lenmajka Ja idem zajtra na vklad, takze ti presne poviem - vsetko komplet nas vyslo na 1350€ /s tym, ze sme mali aj poistovnu/

michelitta
3. máj 2013

kocky ahojte,ako sa mate?su tu aj nejake cerstve cakatelky??baby ako sa maaateee?? niektore ste v ocakavani,niektore uz aj hadam porodili,niektore neriesia,ci???🙂)))@krisbar @tariah @bibi11 @cora41 @linda 81 @bettypo @karkana @alibabaa @hencidlo @timmka urcite som zabudla aj na par byvalych spoluplodniciek,tak prepaacte..dneska som bola na 5.vklade,haha,ze piaty,tento uz urcite vyjde,to je take pekne okruhle cislo jak prvy,treti,alebo desiaty🙂)) som mala asi najhorsiu stimulaciu,uz moje telo nereaguje asi na hormony,ma v pecku🙂 na jednej strane ze obrovska 25mm folikula,prazdna jak novy kos,a 4 folikuly na druhej..mala som len 2 velkonocne vajcia,a jedno sa oplodnilo a pre istotu ho tam supli na druhy den,aby samo neodislo😖 no a dneska sme si boli pon,este chudatko ani vopchat sa nechcel a nejake catetre mi museli menit,co som mala vsetko stiahnute ze nazdar🙂)) no takze tak..ze pozitivna som,jasneee,vsak toto uz je ten right one😉)) hehe,drzte sa kocky!!!!zdravim srdecne,vela dobrej nalady😉pardon za chyby

michelitta
3. máj 2013

@krisbar Barbie aj teba zdravim!!🙂)))

karkana
3. máj 2013

@michelitta 😉 držíííím palce, určite sa to už podarí 🙂

lenmajka
3. máj 2013

mauerka ,jankaknm ,annamary27 ..dievčatá ďakujem za odpovede,je to dosť nákladne,ale tak nejak som aj rátala.. 😒

cora41
3. máj 2013

@michelitta moja caves!!!! no konecne sa ozyvas!! 😀 😀 😀 😀 neboj nic, si uplne v norme🙂 ja som bola v nedelu tiez na 5 vklade, davali mi 2 dnove 4 bunkace, lebo ich viac nebolo🙂 tak cakam ako na trnoch, co z toho🙂 ty si bola kedy na vklade a kde? drzim straaaasne prsty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cora41
3. máj 2013

@karkana moja caves 😀 😀 😀 😀 no ako stojite s vasimi adopciatkami?? este nic?

timmka
3. máj 2013

@michelitta moja drzim palce, urcite si to zasluzis, tolko si si musela prejst, ten svet je ozaj velmi nespravodlivy 😒 , vela pozitivnej nalady a treba verit, ze sa ti to podari a vyjde to...drzim moc, moc palce 😉 😵 😵 😵
ja uz som dvojnasobna mamicka, neviem kde mi hlava stoji, nepredstavovala som si, ze to bude take tazke...., ale odratavam mesiace aby drobci vyrastli a bolo to lahsie 😀
potom daj vediet ako si dopadla, pevne verim, ze nam napises, ze si tehula 😵

katttusa
3. máj 2013

@mufyxa Viem aké je to veľmi ťažké pretože pred rokom som prežívala všetko to čo tu prežívajú baby :( to neuveritelné čakanie po ET a do toho som ešte aj po ET začala krvácať a myslela som že sa zbláznim ☹ všetky vás chápem a všetkým to neskutočne prajem 🙂

bettypo
3. máj 2013

@michelitta drzim palce ♥.Vysledok mojho 8.pokusu prave zaspinkal v postielke.

Pozdravujem vsetky statocne zienky ktore bojuju dalej

mufyxa
4. máj 2013

dobré ráno ....nemůžu spát tak jsem tady , holky včera jsme si s manžou dali sexík po 14 dnech půstu bylo to super ale strašně jsem se bála abychom něčemu neuškodily naštěstí to vypadá že vše je ok a doktor mi říkal že pokud se to má udržet tak se to udrží a že styk není problém když to nebude nějak razantní tak jsme to riskly a musím říct že mě to dost pomohlo takové to vnitřní napětí se uvolnilo a dnes jsem taková dobře naložená jak se říká.A taky ty včerejší výsledky z krve .....všechno je nádherný já si to tak užívám 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 všem vám to moc přeju aby těch // tady bylo co nejvíc ze srdce bych vám všem přála aby to už bylo ...nejlépe ted hned. 😀 když se to povedlo mě povede se to i vám 😉

michelitta
4. máj 2013

@cora41 tiez mas 5vklad Cori??boze to je strasnee..ked som isla 1x,ze to vyjde,jasne,vsetko bude a pritom to vobec nie je take lahke..a caka tu este niekto po transfere,nevies??🙂))) drzim palce Kori,viac Ip..

michelitta
4. máj 2013

@bettypo fuu moja obdivujem Ta 8.pokus,ja neviem kde mam medze v tomto..nechcem si znicit vajecniky na dobro☹ strasne gratulujem k babuuu!!uz ani neviem kolky rok to je co sa snazime..ale tak ide leto cloveku sa lepsie zije aj to cakanie lepsie znasa😉aj si po transfere fungovala normalne?lebo ja neoblezim,neobsedim,chce sa mi v zahrade trosku s bylinkami hrabat😖 drzkaj sa!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre