Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

magdus999
9. nov 2013

@bekki18383 MUSÍ sa to podariť 😀 inú variantu si netreba ani pripúšťať 😀

magdus999
9. nov 2013

@zelenagw tak to je super, budeme 2 bojovnice 🙂 tiež sa tak tešíš, ako ja?

zelenagw
9. nov 2013

@magdus999 maximalne sa tesim zajtra ides ? ja mam rano volat ci mam chodit ale mam byt pripravena 🙂 tak pravdepodobne zajtra budem mat ET---- drzim nam palce 🙂 🙂

bekki18383
10. nov 2013

@zuzzi08 cawko ja chodim do ferti v BA tak hadam nam to vide 🙂 aj tebe drzim palce 🙂

bekki18383
10. nov 2013

chcem sa opytat ja pocitujem take rezanie a pobolievanie no neviem ci to mozem mat z toho utrogestanu alebo som prechladla? dala som si urinal to mozem ze? ale ked som na toalete tak v pohode . asi bude lepsie ked navstivim dok.? diki za odpoved
🙂

zuzzi08
10. nov 2013

@bekki18383 ahoj, mne bolo povedané, že pokiaľ cítim jemné rezanie prípadne poštipkávanie, že je to s utrogestanu, ale pokiaľ by sa to stupňovalo, treba ísť k doktorovi. Držím palce 🙂

bekki18383
10. nov 2013

@zuzzi08 dakujem zuzzi mne nepovedali nic takze dakujem za radu 🙂

magdus999
10. nov 2013

@zelenagw tak ako? už po?

zelenagw
11. nov 2013

@magdus999 ja ano a ty ??

nancsy
11. nov 2013

Ahojte,prosím váš,kedy ste dostali ms po neuspesno IVF?

annamary27
11. nov 2013

@nancsy ahoj,na druhý,tretí den po vysadení utrogestanu,ale raz mi prišla ms až po 2týždnoch.

netilka
11. nov 2013

@magdus999 Ahoj, tak ako sa citis druhy den po vklade? Len pokoj, nohy vylozene, setri sa, ja som dnes uz 7 den po a uz od 2. dna ma kazdy den mierne pobolieva v podbrusku. Len dufam, ze sa mi nespusti menzes. Toto cakanie ja strasneeeee.

@zuzzi08 Ako? Nejake priznaky? Ja ani nie, len ma kazdy den jemne pobolieva v podbrusku. Aj budes doma testovat? Ja som sa tentoraz rozhodla, ze pockam az na krv. Pripravujem sa psychicky na negativny variant a ak to bude opacne, budem len a len obrovsky prekvapena. 🙂

nancsy
11. nov 2013

@annamary27 fuha....ja som mala naposledy 8.10.spinenie a odtvedy nič.už sa zacinam báť, ci je to ok.myslua,že si mám dat pichnúť vyvolavacku?

dorotka66
11. nov 2013

@linn32 presne tak linn, súhlasím s tebou. ani ja sa nezabijem, ak sa nepodarí 🙂 pekne užívajte a možno sa stane zázrak..... 😉

annamary27
11. nov 2013

@nancsy a bola si u gyn na kontrole?

zuzzi08
12. nov 2013

@netilka no ja pocitujem trošku naliate prsia, presvitajú mi tmavo modré žily, pobolieva ma sem tam v podbrušku a bolievajú ma kríže. No a samozrejme som dostala nádchu, takže asi z toho nič nebude ☹ . Testovať budem až v nedeľu (aby som išla pokojná a vyrovnaná pre výsledky), aby som sa zbytočne nestrestovala. Držím ti palčeky, kedy ideš pre výsledky? Ja v pondelok 18.11. 😉

netilka
12. nov 2013

@zuzzi08 ja idem po vysledky v utorok 19. 11.

magdus999
12. nov 2013

@zelenagw veru aj ja 🙂 ako sa citis?

magdus999
12. nov 2013

@netilka no snazim sa oddychovat, ale zaroven velmi nepozorovat. Vcera ma vecer mierne pobolievalo podbrusko, ale ci som si to nenahovarala je otazne. Jasne, ze nedostanes menzes, vsak ty si urcite tehotna!!!! Podla mna to tvoje pobolievanie je len dobre znamenie. Velmi drzim palce

nancsy
12. nov 2013

@annamary27 ja aim bola na začiatku a konci skúmania,to bolo pred mesiacom tesne po"potrate"

bekki18383
12. nov 2013

takze bola som si dat urobit test z mocu kvoli tomu rezaniu a paleniu a chvalabozku negativny tak to mam s utrogestanu. ale lepi sa namna vyroza takze mam upchaty nos a boli ma hrdlo parada 😖

zelenagw
12. nov 2013

@magdus999 ja sa citim uplne normalne ale ja to fakt neriesim ci su alebo niesu ziadne zmeny lebo im ani neverim len jednemu verím ze to vyjde . 🙂

magdus999
12. nov 2013

@zelenagw super pristup,tak to ma byt. Ja to. Beriem tiez ako hotovu vec 😀

zelenagw
12. nov 2013

@magdus999 to sa mi paci uz len foto tu dame za par dni 😀

magdus999
14. nov 2013

@zelenagw tak ako sa cítiš spolubojovníčka? mňa nič nebolí, nič nepichá 😒 ....no som zvedavá

zelenagw
14. nov 2013

@magdus999 ani mna ale mna to vobec netrapi aj ked som este len pichala lieky tak som nic necitila a to som mala 10 vajicok tak sa nestresujem 🙂
neboj budeme pozitivne 🙂

magdus999
15. nov 2013

@zelenagw super, sa teším. Budeš testovať?

netilka
15. nov 2013

Baby, je mozne, ze nepojdem do centra na krv na hcg, ked uz teraz 11 den po KET silno krvacam a test je negativny? Staci, ked len zavolam, ze sa nepodarilo a nepridem? Lebo sa mi naozaj nechce cestovat, minat benzin, cas aj volno v praci.....? Nemate niektora skusenost?

magdus999
15. nov 2013

@netilka ahoj, ja som po poslednom ani nezavolala, nemali s tým problém. Minulý týždeň, pred ďalším KETom sa ma opýtali, keď videli, že som neprišla, či sa vyskytli nejaké problémy, o ktorých by mali vedieť a bolo. Som bola taká znechutená - dostala som menzes večer pred kontrolou, tt bol negatívny a tiež sa mi vôbec nechcelo cestovať takú diaľku úplne zbytočne.

netilka
15. nov 2013

@magdus999 Diky za odpoved. Lebo naozaj nevidim vyznam motat sa hore dole. Ty mysli pozitivne... raz to musi vyjst. Ja davam teraz dva mesiace pauzu a v januari sa pokusim o dalsi KET. Len som uz akasi skepticka, preco sa to stale nedari..... ci je chyba v embryu ci v sliznici.... bohvie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre