Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

klaudiahu
15. júl 2015

Mrzi ma to, este mam ale moznost...tak hrdo hlavu hore.
Ja mam toto prvy a podledny pokus (ET) ziadne (KET) sa nekona....o to viac som v strese.
Bude to dobre....len toto si kazdu hodinu opakujem

linda10
15. júl 2015

@zwalsh No ved ano mala ale neuchytilo sa nakoniec.To je najhorsie ze do tych 3mesiacoch si clovek nicim nemoze byt isty je len v stresoch,je to rizikove.Ale tak veru snad druhy krat bude uspesne.

klaudiahu
15. júl 2015

Drzim ti moc palce, viem ze teraz nepomozu asi ziadne slova utechy, ale mysli na to ze este mas sancu.
Je dobre ze si s tym bola uz tak trochu zmierena.Ja stale neviem.Ziadne pocity, nic.... Aj prsia ma boleli...uz prestali.... Aj predkranove stavy uz pominuli....a to by som ich zajtra mala dostat.... Tak fakt neviem

chmurkaxy
15. júl 2015

@linda10 @zwalsh
Presne toto je ako ja cez kopir. Hcg mi stuplo na 55,6 a potom klesalo. Mne najskor stuplo,potom kleslo,potom tych 55 a nakoniec uz len 25. kolko si mala teraz? budu cakat,kym budes mat menej ako 5, potom moze byt ket. Niekomu to klesne za 2 tyzdne,inemu za 6. vysad progesteron a sportuj, vyplavi sa rychlejsie. A na hematologii si bola?

natypapa
15. júl 2015

Ahojte, chcem sa spytat ci je normalne spinit hned od prveho dna po transfere?... Dnes som 3 den a stale to pretrvava,, mali ste to niektora? Vkladali mi 5 dnovu blastocystu.

magdus999
15. júl 2015

kto ide bud.týždeň na KET? nájde sa niekto?

linda10
15. júl 2015

@chmurkaxy Ahoj tak ano bohuzial to takto dopadlo.Vies co ja som mala na 9ty den 56,45 hcg a teraz na 14ty den mi kleslo na 5som len mala.Yakze uplne mi kleslo.Takze preto mozno budem môcť ist o taky mesiax,neviem presne dozviem sa piatok idem do centra sa porozpravat dr mi povie ako dalej.

linda10
15. júl 2015

@linda10 utrogestan uz neberem to mi sestricka povedala.

linda10
15. júl 2015

@chmurkaxy Hematologia to neviem co je?

chmurkaxy
16. júl 2015

@linda10 skus sa spýtať na možnosť vyšetrení, prečo sa to stalo (napr.hematologia - trombofilne mutácie, reprodukcia imunologia-protilatky proti trofoblastu=placente). To sú najčastejšie dôvody,prečo to nevyšlo. Vedia to liekmi podchytiť.

linda10
16. júl 2015

NO sak zajtra pojdem do centra tak som zvedava nacom sa dohodneme aky bude dalsi postup.
@chmurkaxy

prdolet
16. júl 2015

@linda10 to ma mrzi, ja som mala podobny pripad po prvom ET. lenze ja som mala nizke HCG od zaciatku bolo negativne a potom postupne pomaly rastlo. Az ked to uz bolo kriticke a uz to bolo na rozhrani ci ist alebo neist do nemocnice, tak zacalo klesat, ale trapila som sa s tym hadam mesiac. Urobili mi potom nejake odbery, ktore vysli dobre, takze mi nevedeli povedat preco sa to stalo. Oni nevedia taketo veci, ze preco.. Mozeme iba tipovat. Na vysledky som cakala asi 3 tyzdne a hned potom sme mohli skusat znovu. A zatial to vyslo, dufam, ze do zdarneho konca to pojde.

klaudiahu
17. júl 2015

Prosim vas je normalne ze som 7 dni po ET a mam snehobiely test? Vcera som mala dostat mrchu a zatial nic, ziadne priznaky...uz ani prsia ma tak nebolia..nic.
Som zufala a v pondelok mam ist na krv, tento vikend bude strasne dlhy....

evita246
17. júl 2015

@klaudiahu je to uplne normalne. Ja som mala ducha az na 9 den po ET

klaudiahu
17. júl 2015

@evita246 a uspesnost? Alebo kde sa stala chyba.Mam vlozene dva zivotabudice tak som myslela ze uz by sa snad nieco aj mohlo ukazat....

zwalsh
17. júl 2015

@klaudiahu musíš to len vydržať ja som mala test biely ešte aj na 11 deň, pozitívne myslieť netestovať a ísť rovno na krv. Je to tǎžké vydržať ale všetky sme na tom rovnako. V mojom centre najskôr doporučené testovanie bolo 12 deň.

janazet29
17. júl 2015

7my den je dost skoro, este chvilu vydrz. mne sa zacal ukazovat pozitivny az okolo 9teho dna po 3dnovom transfere 😉 v anglicku krvne testy nerobia, spoliehaju sa na tehotenske testy.

klaudiahu
17. júl 2015

@zwalsh
@janazet29
Dakujem vam baby, chapem ze sme na tom asi rovnako, ale jedna pise bolesti,dalsia vytok...a ja absolutne nic..len unavu.
Tak som mierne sokovana a bojim sa aj si nahovarat ze prave toto je to najlepsie 😀

zwalsh
17. júl 2015

@klaudiahu tak to proste je kazda sme ina a ja som nemala vobec ale vobec nic ani tu unavu. Tak ak su cierne myslienky treba ist na prechadzku, na nakup, upratat, ;) drzim palceky a prajem kludnu mysel plnu peknych a pozitivnych myslienok, uzivaj si ten cas aj to ze ti zatial nic nie je ;)

prdolet
17. júl 2015

@klaudiahu ja ti neporadim, len ti budem drzat silno palce. Chod na zmrzku a okupat sa, je teplo.

klaudiahu
17. júl 2015

@prdolet
@zwalsh .
Dakujem, toto je mozno to co potrebujem.Pekne myslienky.
No cez den ked som samq doma tak ma trosku poraza.Inak v pohode

kaciatko78
17. júl 2015

..tak kočky 3 pokus a som tehotnáááááááááááááááááááááááááááá🙂 prví raz v živote už som si myslela ,že sa toho nedožijem 😀 ..som šťastná Hcg 159 😉 ..vkladali mi len 2 a 4 bunkové embria na to ho vraj mám vysoké som 13 deň po KET 🙂

klaudiahu
17. júl 2015

@kaciatko78 Gratulujem 😉 😉 konecne aj dobre spravy, velmi sa tesim s tebou.
Davaj na seba pozor 🙂

zwalsh
17. júl 2015

@kaciatko78 tak to je absolútna paráda 🙂 supér držím palčeky

evita246
17. júl 2015

@klaudiahu nedopadlo to dobre, mala som MA ale teraz som po KET a zatial uspesne 😀

evita246
17. júl 2015

@klaudiahu jednoducho si povedz ze teraz si tehotna a hotovo. A bude vsetko dobre 🙂

klaudiahu
18. júl 2015

@evita246 dakujem presne tak si to vravim, lebo unak to byt nemoze 😀 😀 .... Ale tieto moje stavy sa dost striedaju.
Ja dufam ze ziadne komplikacie nebudu, vajecniky uz nemam tak to nema kde zabludit 🙂 😉

klaudiahu
18. júl 2015

@evita246 oprava! Vajcovody , nie vajecniky.
Tie jasne ze mam 😵

evita246
18. júl 2015

@klaudiahu 🙂

magdus999
20. júl 2015

Ide niekto na ET/KET ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre