Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gombicka
20. mar 2013

zienky, ktora beriete Gonal? Ako reagujete?

fantinka
21. mar 2013

Baby vcera vecer som si dala utros vrchom a aj dnes rani a straaadne sa mi toci hlava. Moze to byt z toho?

alika36
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, to ma velmi naozaj mrzi ze to skoncilo, mame my ale trapenie, ze? asi kto tymto neprejde tak nema ani potuchy ake je to stresujuce a zdlhave. Ono to chce vela sil a hlavne to pozitivne myslenie, prave toto vycerpava mna niekedy. Mozno je dobre o tom rozpravat s niekym na blizku, ulavi sa a doda sil. Neboj, raz to urcite pride a potom si povies stalo to zato. Dnes ma uz neboli nic, prave sa chystam k mojmu dr. co povie. ale pokym tie bolesti nepretrvavaju, snad sa to ustalilo. Uvidim. pekny den ti prajem

margitka33
21. mar 2013

@fantinka Ahoj, áno môže aj ja som to mala, 😉

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@alika36 ďakujem za povzbudenie🙂 neberiem o veľmi tragicky, je pravda že ma to trošku trápilo, ale už sa neobzerám...bolo to na nečisto🙂 takže v máji to tam bude....dúfam a verím🙂 a ty sa drž🙂

melisska
21. mar 2013

@fantinka mysli ze ano, precitaj si letacik 😉

fantinka
21. mar 2013

Baby spýtam sa aj vás tu - máte skúsenosti so včelou materskou kašičkou a čajom gynsante? Ževraj alechemilka môže spôsobiť potrat, a chcem sa teraz zamerať na prírodné bylinky, čo najmenej chémie, čo si myslíte o tej kašičke vy?

miskamimi
21. mar 2013

@hencidlo no toto je druhý pokus,takže posledný..mam VšZP

miskamimi
21. mar 2013

@hencidlo ja som mala 16 vajíčok,z toho ostalo 12 vajíčok a nakoniec sa oplodnili iba 3..jedno sa vkladalo a 2 máme zamrazené.. no stále nechápem tej strašnej sume čo sme platili..ked tam pojdeme,sa musíme na to popýtať..cez mail to nechcem riešiť..A inak stále rozmýšlam,či ísť už teraz v apríly alebo počkať na ten máj,lásky čas 😝

miskamimi
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka určite je niečo v ovzduší,niečo čo neposobí dobre na ogranizmus...ved asi ani jedna z nás neotehotnela,myslím...ak áno,ospravedlnujem sa 😉

miskamimi
21. mar 2013

@fantinka no tak to by som sa chcela aj ja spýtať,že čo teraz brať...začala som pich alchemilku a každý večer pijem červené vínko 🙂 ale inak nemám ani potuchu,čo iné..dnes som sa na to pýtala aj v lekárni,že nech mi poradí,no pozerala na mna,že čo chcem,tak zas som sa nič nedozvedela..

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@miskamimi čili papričky, dve malé denne....ale len do ket, et...teda do transferu...dlhšie nie

leontinka27
21. mar 2013

@katusik33
@fantinka tak baby zajtra ofi krv......den s velkym D........ja som uzivala kasicku aj sarapis pri druhom ivf skoncilo to biochem.tehu.caje som pijavala tiez este ked sme sa snazili prirodzene......

leontinka27
21. mar 2013

Baby ja som si objednala bylinne cinske gulicky....a protizapalove vitaminy....ja mam problem s vajcovodom co mi ostal🙂

miskamimi
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka čili papričky?????tak to som ešte nepočula....

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@miskamimi no, veru veru🙂 čili papričky🙂 vlastne čili llieči vnútorné orgány a veľmi dobre pôsobí na prekrvenie sliznice maternice🙂

nika19
21. mar 2013

ahojte, nemate niektora skusenosti so spinenim po ET? Vlozili mi 2 ambryjka a na 7 den po ET som zacala slabo spinit, po dvoch dnoch aj silnejsie, ale stale hnede a trva to do dnes, cize 6 dni. Volala som do centra, tak mi len zvysili davku Utrogestanu a ze aj tak musim vyckat do testu, co ma byt zajtra, az sa bojim si ho robit. Ze vlastne aj tak sa s tym nateraz neda nic robit. Uz 2 x nam IVF nevyslo, ale pri tych som ani nespinila a aj tak nevysli. Ak mate niektora skusenost, budem vdacna.

miskamimi
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak vdaka za radu,vyskúšam 🙂

leontinka27
21. mar 2013

@nika19
Neboj vydrz fakt sa neda nic robit ale moze to byt uhniezdovanie alebo akoze menzes.a to moze znamenat tehu....tak sa drz

fantinka
21. mar 2013

@leontinka27
@miskamimi tak ja budem počas ms piť tú alchemilku, pôjdem si kúpiť aj tú včeliu kašičku, som čítala diskusie dnes a všetky baby, až na jeden prípad, to chválili, že zostali tehu... ale či to bolo včelami neviem 😀 tie papričky chcem skúsiť, ale bude to prúser...hlavne na záchode haha. A víno nemám rada, ale prekonám sa a budem si teda každý večer deci dávať. Aspoň vypijem do svadobné, čo mám v kuchyni haha.

fantinka
21. mar 2013

@leontinka27 no skôr čierny deň...ani tam nechcem ísť a zase počuť negatívny výsledok.

nika19
21. mar 2013

@leontinka27 diky moc za podporu

nelly3
21. mar 2013

@fantinka
ahoj, ja beriem vceliu matersku kasicku, brala som od firmy forever, ale je dost draha, tak som si teraz kupila v lekarni o polovicu lacnejsiu, zatial nie som tehotna, ale ja som iny pripad, nazov neviem presne, ked pridem domov pozriem a treba sa hlavne pozriet na zlozenie lebo tie lacne maju malo vcelej kasicky, treba co ma aspon 200 mg 😉

cuculik1
21. mar 2013

@miskamimi preco pises ze druhe ivf je vo vszp posledne? Ved preplaca tri....

fantinka
21. mar 2013

@nelly3 super dík za info, chcem ísť teraz do lekárne 🙂

katusik33
21. mar 2013

@leontinka27 ahoj, tak ja neviem ci pojdem na krv zajtra lebo az pondelok...silno krvacam tak to necham asi az na pondelok...keby som nemusela poslat vysledky do ferti tak ani na odber nejdem..a ty ako? test stale negativny?

nelly3
21. mar 2013

@fantinka
vola sa to biomaterska kasicka, stoji cca 13,68€, obsahuje 200mg vcelej materskej kasicky, 100mg vceli pel a na zadnej strane je uvedene ze krajina povodu francuzsko, dovozca blue step spol.s.r.o. Sala, www.nastrojezdravia.sk
http://nastrojezdravia.sk/www/gen_page.php?pid=...

golianova37
21. mar 2013

Ahojte.prosim vas ja som 14den po ket.krv je dnes negativna.myslite,ze uz neni sanca?nemate niekto skusenost s tym?dakujem

leontinka27
21. mar 2013

@katusik33. ja uz netestujem..... naco.nemala som ani ducha len som cumela na ten test a hladala ducha.ja este nekrvacam ale beriem utros a estrofem tak asi preto.to mi je luto ze sa to aj tebe rozbehlo.no ved ono je jedno kedy pojdes.inak co som spominala tu babu co porodila na 13 krat tak aj ona krvacala myslela ze je to v prdeli napustila vanu naliala tekilu a mala je tu.🙂 to plati aj pre
@fantinka

hencidlo
21. mar 2013

@miskamimi preco posledny ved poistovna hradi 3 pokusy a preplatili by ti to aj z ciech, potom si poziadas o refundaciu nakladov, ja som to tiez tak spravila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre