Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
13. okt 2011

@84matulik kolkate IVF? Prve? ja som mala jedno neuspesne a teraz 1.KET

84matulik
13. okt 2011

@katka1177 som TI napisala IP

sijust
13. okt 2011

@pici dakujem zlatik 🙂

jajabajaja
13. okt 2011

Ahojte snazilky. Mam otazocku: treba sa "setrit" aj po transfere tako ako pred OPU? Lebo ja som to nevydrazala a normalne fungujem-samozrejme okrem sportu. Pred OPUsom len polezkavala, teraz /ET v utorok/ bezne fungujem. Je to OK?

veselavrba
13. okt 2011

@jajabajaja Ahoj v pohode mozes robit, teda podla toho kde pracujes. Nemala by si dvihat tazke veci, priliz sa zohybat a pit strasne vela tekutin. A po schodoch sa tiez setrit. Inac kludne funguj ako doteraz.

katka1177
13. okt 2011

@jajabajaja ja tiez normalne fungujem, vyhybam sa tazkym veciam a sportu

katka1177
13. okt 2011

caute baby.... niekto pozitivne spravy? sa tu volajako nic nedeje 🙂

annaanna
13. okt 2011

baby ahojte, držím vám palce, to je hrozné obdobie, to čakanie.... my to máme úspešne za sebou 🙂

katka1177
13. okt 2011

@annaanna dakujeme

84matulik
13. okt 2011

je tu ešte niekto????

sofia17
14. okt 2011

ahojky babenky, som prave od stredy po ET, ako ste sa citili? Mna dost pobolievaju vajecniky a aj spodok brucha, spinenie som nemala. Na ET sme mali len 1 embryjko, zial viac sa ich nepodarilo. Ked beriete utrogestan, tak nedostanete cyklus? Vdaka za odpovede.

katka1177
14. okt 2011

@sofia17 ahoj ja som dnes 8 den po KET. To pobolievanie je normalne, to mas z tej stimulacie, spinenie niekto ma niekto nie, dolezite je nekrvacat. Niekomu aj ked je pokus neuspesny cyklus pride az po vysadeni utrogestanu.
Tak sa drz 🙂 a drzim palceky

sofia17
14. okt 2011

@katka1177
to sa mi teda uľavilo, ďakujem

annamary27
14. okt 2011

@sofia17 mne raz cyklus prišiel a raz neprišiel a oba pokusy boli negatívne,takže utrogestan asi cyklus nezadrží,ked má prísť príde.ale ver tomu,že nepríde 😉

jajabajaja
14. okt 2011

@veselavrba zohybam sa pomerne 🙂 casto, vela pijem a po schodoch som parkrat doslova vybehla. Tak este spomalim. Dakujem za radu

jajabajaja
14. okt 2011

@sofia17 sa stetavame uz v dalsej teme. 🙂 Som rada, v podstate si sa pytala aj za mna. Ja len pre doplnenie z mojej skusenosti- Utrogestan som brala doteraz dvakrat a MS mi v oboch pripadoch prisla az po vysadeni /nie v beznom termine/-ale zrejme kazde telo reaguje inak, podla toho co pisu ostatni 😉

katka1177
14. okt 2011

testnut?... netestnut? ...... 🙂

vika34
14. okt 2011

@katka1177
vydrž do 10 dňa po KET

nikitka2
14. okt 2011

@lara16 ahoj aj ja špiním a mám aj bolesti ako keby silou mocou chceli prísť krámy ale krv ukázala pozit kázali mi len ležať.A ty ako sa držíš, polepšilo sa to špinenie?

veselavrba
14. okt 2011

Baby spinenie je este normalne len nezacat krvacat. Ja som zatial len 5 den po vlozeni a cakam. Nastastie s atym nezaoberam vvzdy nieco robim 🙂A katka 1177 nerob si radsej test, aby si nebola z toho potom vykolajena alebo smutna ked to nevyjde. Mne moj doktor povedal ze nech si nerobim, ze nech sa tym nezatazujem ze tak to bude lepsie a nech pockam dotoho datumu kedy mam prist. Absolvovala som to po prvy raz a uvidime ak to nevyjde este mam zmrazenych 10🙂

veselavrba
14. okt 2011

@jajabajaja Spomal radsej je to dost nebezpecne a hlavne tie schody. Vela oddychuj hlavne cez vikend.

veselavrba
14. okt 2011

@sofia17 ahoj mna tiez bolia ale skore prsia,niekedy ked nevypijem tych 5 litrov tekutin a dam si menej tak to pocitujem na vajecnikoch, preto radsej dodrzujem rady lekara. Oplatia sa. A uvidis aj ked mas len jedno moze sa to podarit 🙂 Budem ti drzat palce :D

jajabajaja
14. okt 2011

@veselavrba Vykonam! 🙂

nelly3
14. okt 2011

@katka1177
pockaj este 2 dni 😉

veselavrba
14. okt 2011

@jajabajaja a ty mas prvy transer alebo uz to mas za sebou?Nejake tie pokusy?

katka1177
14. okt 2011

@veselavrba ved asi to tak bude najlepsie.... baby to je nervak 🙂

katka1177
14. okt 2011

kto z vas ma ist na krv buduci tyzden?

pici
14. okt 2011

babulky vsetkym cakatelkam velmi drzim palce *:D

katka1177
14. okt 2011

@pici dakujem, pici a Ty uz si bola.... mam v tom chaos ?

pici
14. okt 2011

@katka1177 jo jo v utorok.. ja mam taktiez chaos.. v kazdej teme by mala byt normalne na boku tabulka ze co kto ako lebo stracam fakt prehlad :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre