Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

foryou25
18. júl 2012

@nelynka tak som potestovala aj dnes aj dnes je tam palicka druha od pregnylu slabucka ale je
a ty si uz dnes testovala? informuj ma prosim 🙂

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 no takto budes naklude ze jaka je pregnylova silna teraz a ked o par dni potestujes tak uz to pregnylova nebude 😀 😀 😀 😀 😀
ja som netestovala, nekara ma to nejako, iba trosku..... 😵

kuspitka
18. júl 2012

@foryou25 daj test na konik ,aky mas.dnes mas kolko dni?

foryou25
18. júl 2012

@kuspitka to nebude vidno ked to vyfotim 😖

@nelynka hehe, tak ta obdivujem ze nekara, ja by som uz testovala, by ma ruky svrbeli 🙂
inak si mi pisala ze ta transfer kus bolel, a mna nebolo nic, este sa pytam doktora ze to akoze uz su tam? a on ze no a 😀

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 kazda to inak znasa mojko, ja som prvy transfer neskutocne citila..fuj
druhy transfer uplne vpohode..
treti transfer tiez uplne vpohode a teraz po KET som citila jak mi tu branku prerazil a krcok ked mi chytal no konec oooch 😝

foryou25
18. júl 2012

@nelynka no asi, mne bolo z neho vcera smiesno, bo furt sa tak dolezito tvari, ja sa tam bavim so setrickou, a on furt nam skakal do debaty, taky jak puk 😀

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 hehehe 😀
ja som tak veselo kecala so sestrickou a nam tam vpalil, tak kukol na mna, ale mal usmev na tvari aj on, sice to je skor taky akoze kus mu kutiky rozcahne ale tak je no 😀 😀 😀

foryou25
18. júl 2012

@nelynka no presne tie jeho vyrazy v tvari 🙂

nelynka
18. júl 2012

@foryou25 ale tak inak je fajn, ked sa nedas, ja sa nestazujem 😝

makovicka53
18. júl 2012

@foryou25
@nelynka ...kocky to vas bolelo lebo ste mali krcok stiahnuty...ja som to zazila na KET ..stavy odpadnutia od bolesti...ma tam trapili cca 30 min...dufam ze kd pojdem na ET uz to nezazijem..drzte sa

kuspitka
18. júl 2012

ja som to nemala,ale pri IUI skoro stale

nelynka
18. júl 2012

@makovicka53 ano preto to bolelo mna, lebo on musi krcok chytit, roztiahnut a este k tomu kym prerazi tu branku tam co v krcku je ta to tiez som citila

makovicka53
18. júl 2012

@nelynka ja len dufam ze to uz nebudu take bolesti...prvy x na ET som necitila nic...az potom na tomKET...citam ze ty mas uz bublinky u seba drzim palce 😉

kuspitka
19. júl 2012

Ahojte.mne tak nechuti jest..joj...

foryou25
19. júl 2012

@kuspitka nuz ale ved to je dobre znamenie 😉

nelynka
19. júl 2012

@makovicka53 dakujem 😉

@kuspitka ani mne a ked nieco zacnem jest tak neviem prestat..ale celkovo som nafuknuta jak balon a je mi na grc a test len / a ja dufala ze budu dvojky 😠

gelinka75
19. júl 2012

baby aj mna bolelo pri ET, ale len chvilu akoby mi zovrel krcok aj som vykrikla 😀 ale fakt len asi 3 sekundy, odvtedy ho aj niekedy citim, no ale ET nam nevysiel 😠

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka neboj budu dve
@foryou25 ja neviem ci je to dobre znamenie.ale ked mam rano jest ,tak ako keby som mala hrcu v zaludku.kríže hrozne bolia a jedno dobre uz nepijem tolko kávy

foryou25
19. júl 2012

@kuspitka no tak tomu sa asi hovori ranne nevolnosti 😉
ja pijem kavu zatial normalne jednu ranu a niekedy este jednu poobede

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka uz dve nebudu, uz je sanca len na jedno...keby boli dvojky uz mam na teste pekne // 😉

makovicka53
19. júl 2012

@gelinka75 ozaj je to neprijemne...ani mne vtedy ket nevysiel

kuspitka
19. júl 2012

@foryou25 mne uz ani to nechuti...tak bude jedno,ale bude

nelynka
19. júl 2012

@gelinka75
@makovicka53 kocky ja tomu KETu ani nejak neverim..aj ked je pravda ze 1.IVF nam nevyslo ale 1.KET vysiel no teraz nam vyslo 2.IVF taj preto neverim, ze KET vyjde,.

gelinka75
19. júl 2012

@nelynka ty si mala teraz KET? ja tiez nejak menej verim KET ako ET, ale to je aj kvoli statistikam co sa udavaju 😖

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka neviem moja,ale rada by som bola keby sa ti to podarilo..
kruti sa mi hlava,,,

nelynka
19. júl 2012

@gelinka75 ja som doteraz verila KET, ale proste mi to logicky nejde dohromady, ze ked vyjde ET tak KET prosto uz vyjst nemoze.. 😒 neviem si pomoct.. keby ET nevysiel tak cakam ze to jedno vajko tam este niekde haja...

@kuspitka hej aj ja by som bola rada keby sa to podarilo..a sak ked nic tak nic..sa na to vykaslem uz..
dosli peniazky, MM snaha uz opadla, a sama si dieta neurobim.. 😠

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka joj moja ,skoze ze tvoj to tak berie...

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka tak vies dobre ze moj muz to ma so sexom pekne tazke...a jemu ked sa nechce je jedno ci mam ovulu alebo nemam, proste nic nebude..

gelinka75
19. júl 2012

@nelynka a kolky si den teraz? my ideme az v auguste ak sa nic nepokazi s mojim cyklom, lebo som teraz nejaka rozhodena po tom diphereline ☹ pozri moze to kludne vyjst, alebo myslis, ze z kazdej sady OPU je len jedno to prave? 😀

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka moj zas ,keby som povedala dobre...je to všetko tak zložité veľmi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre