Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
19. júl 2012

@foryou25 ja som pregnyl na 12 den od pichnutia uz nemala, lebo som si robila test 4 den po ET a bol uplne snehobiely....takze ty si dnes 4 den po ET? no ak mas vlozene dve a dve sa aj pekne zakuskali, tak ta pregnylova ciarka uz vobec nemusi zmyznut, lebo ja som ju uz pri tehu s dvojickami mala 5ty den po ET a to uz bola ta tehotenska 😀 😀 😀 😀 😀 a nezabudni pripocitat k pregnylu 2 dni, lebo sa picha 2 dni pred OPU 😀 bude to pozitivne 😀

foryou25
19. júl 2012

@bique ja som len 2 den od ET, takze to musi byt pregnylova carecka 🙂

bique
19. júl 2012

@foryou25 tak od pichnutia nie si uz nahodou 11 den?

sheronka
19. júl 2012

@kuspitka Ktorý deň si dnes od ET ? Ty si mala aj PK pokiaľ si dobre pamätám. Kedy si robila posledný test?

bique
19. júl 2012

@foryou25 jaaaaj, tak ja som teda motovidlo...no nic, aj tak to bude pozitivne, hihi.... 😀 😀 😀

foryou25
19. júl 2012

@bique pregnyl pichnuty 10.7 😉 takze dnes 9 den od, ked dobre ratam

bique
19. júl 2012

@foryou25 a momentalne ma zas boli podbrusko ako na mrchu a vkuse chodim cuuurat 😀

bique
19. júl 2012

@foryou25 hej hej,,,,asi je to dobre 😉 😀

kuspitka
19. júl 2012

@sheronka dnes som 5den,zajtra budem robit test.spodok ma boli poriadne tak vea lezim

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheronka
19. júl 2012

@jankaknm Držím palce. Ja som robila prvý test na 6.deň od ET po PK a slabulinká čiarka sa ukázala. Ale odporúčam skôr až tak 8.deň najskôr 😉

kuspitka
19. júl 2012

@jankaknm najlepšie ,ked budes testovat asi na 7,8 den uz mozes skusit...ak by si nalema // tak pockaj mohlo sa neskor uhniezdit stáva sa to dost casto

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
19. júl 2012

@jankaknm neboj napíšem.idem kurodičom,ale napíšem.

nelynka
19. júl 2012

@foryou25 kocka mna boli brucho permanentne od vkladu a bolelo aj predtym az kym som nepotratila..maternica sa roztahuje vraj 😀

nelynka
19. júl 2012

@jankaknm ja som carecku po ET mala uz od 3dna..(neratam den vkladu) a uz len silnela a silnela a nebola pregnylova, mali sme aj PK..
ja so myslim ze sa nam chytilo oba drobci ale jeden povolil este pred sonom a druhy az potom...

jajka1980
19. júl 2012

@bique Ahoj moja..Tak gratulujemmmm....Krásna správička..Ja sa mám v pohode, no na další pokus teraz neuvažujem.
Riešime problém s mojou gyndoškou - hľadáme príčinu, prečo sa nám nedarí.Tak hádam pomôže.
Vy sa pekne držte a priberajte.
Veľmi si ma potešila s pozitívnou správičkou, aj ked som verila, že teraz vám to pekne vyjde. 😉 🙂 😀

kuspitka
20. júl 2012

AHojte.tak ja sa mám dobre.snažím si užívať všetko a nemyslieť na nič zlé.

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka ahoj a ty preco pichas fraxiparin to by sa nemalo az v tehotenstve?

foryou25
20. júl 2012

@kuspitka draha a testik ako dopadol?

kuspitka
20. júl 2012

@foryou25 zajtra uvidím Co povie mama test.zatial Je to //🙂,ale este uvidím zajtra a v piatok krv.

foryou25
20. júl 2012

@kuspitka jejooo obrovska gratulka, pekne sa tu rozbieha tehu vlna, hadam vam ju ja neskazim 😉

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 no ja mam zasebou 4 potraty..
pri 4tom tehotenstve mi dala hematologicka pichat preventivne Fragmin, ale nepomohol. Pichala som ho uz odo dna vkladu (bola som na IVF)
teraz ako sme sli na KET tak som presla k inej hematologicke a ta mi hned dala Fraxik vraj s nim maju lepsie skusenosti a pichat este pred vkladom, vraj keby mi to vyslo prist skorej k nej tak picham uz..
viem ze niektore holky pichaju aj po ovulke, po snazeni raz za 1-2-3dni a ked zistia ze su tehu pichaju kazdy den..
dokonca mam kamosku ktora ma teraz taku liecbu ze si ten Fraxik picha kazdy den a ma zatial zakazane otehu..

nelynka
20. júl 2012

@kuspitka jeeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiism supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

sheronka
20. júl 2012

@kuspitka Super. Hod testik do albumu 🙂

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka ahaa...pytam sa lebo mne tiez povedali pichat preventivne fraxiparin...ale koordinatorka mi povedala ze az ked sa potvrdi tehu...ja som mala 2 MA....no snad to nejak neovplyvni ked to nebudem pichat pred vkladom

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 myslim ze nie, ono zalezi aj od toho ake mutacie mas, ktoli ktorym pichas a tak..
viem ze vela holiek co pichali v provom tehu tak az od 10-12tt zacali a vpohode a aj ked maju druhe tehu tak ze staci az ked sa potvrdi tehotenstvo..

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 mne sa este k tomu vsetkemu vzdy plod prestal vyvijat v cca 6tt

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka no snad vedia co robia...zvlast som sa na to pytala pri pohovore tak uvidime ...sa nam to tu pekne rozrasta pozitivnymi testikmi... 🙂

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 no, niekomu ano niekomu nie.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre