Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nemko
9. dec 2009

Rikuska drzim palce, ja sa citim tak , ze cakam na neg krv, ktora bude buduci tyzden, dnes som 7 den po KET, sem tam ma pobolieva znova podbrusko, ale to je z Utrosu, takze davam sa dokopy a dufam, ze cele Vianoce nepreplacem.Rano som mala test samozrejme znova NEG.

zuzina33
9. dec 2009

Nemko, neboj všetko dobre dopadne, ty si ešte len 7 dni po KET, skus sa otestovať za par dni

nemko
9. dec 2009

zuzi ja testujem kazdy den, neverim, ze sa to este zmeni, nemam priznaky, a to co mam je z Utrosu

zuzina33
9. dec 2009

Ja som dnes 12 den po ET, ráno som si robila test - negatívny-celý deň som mala z toho depku, aj som si poplakala, ale potom ma tu baby ukludnili, že niektoré baby mali test pozitívny aj neskôr.Zajtra skusim znovu a pozajtra idem na krv, kde by mi to potvrdili na 100% V sobotu ideme na svokrinu sesťdesiatku, kt. ani netuší, čim prechádzame a bojím sa, ako tu oslavu prežijem.Síce mohli by mi to dať vedieť až v pondelok, ale to som celý deň v robote, kde mam na starosti veľa ľudi a to si už vôbec neviem predstaviť ako by to dopadlo, keby mi oznamili, že je to stratené.Inak čo sa týka príznakov - bolesti ako pred MC a prsia mam ozaj nafuknuté.Možno aj z toho Utrogestanu, ale neviem?????????????? 😒

nemko
9. dec 2009

to iste mam aj ja, prsia mam hrozne uz len cakam kedy prasknu a brucho ma pobolieva uz asi od 2 dna po KETe, vcera ma skoro vobec nebolelo a dnes ma pobolieva znova takze ja tieto vsetky akoze priznaky pripisujem Utrosu

zuzina33
9. dec 2009

No uvidime.Mne po ET dali hneď 2 infuzie, kôli hyperstmulačnému, kazali mi veľa piť až 5 litrov, merať si obvod brucha, váhu a sledovať príjem a výdaj tekutín. Mala som ešte veľa malých folikulov. Kedže som nechcela, aby sa mi rozvinul OHSS, tak som pila a močila, pila a močila.Potom ma tak chytili kríže - ale tak, že som mala problém posadiť, alebo otočiť sa. Katastrofa, ale to nie tak, akokeby ma seklo, to v oblasti ladvin.Tak som prestala asi po tyždni tak veťa piť a bolesti postupne ustupovali. Este síce ma pobolieva chrbtica, ale to je už nič.

andysok
9. dec 2009

zuzina 33 toto som iste mala cele ja, ako keby som to sama napisala 🙂

zuzina33
9. dec 2009

ahoj andysok, aj teba tak bolel chrbat?Ja som nič doma neurobila

zuzina33
9. dec 2009

ja som myslela, že mi odidu ladviny, ja som si to vôbec neuvedomila 🙂

andysok
9. dec 2009

ano ano myslela som ze mam daky zachvat alebo co hrozne ma to bolelo, a inak presne aj ta oslava...svokra mala 70 a ja som za den po tom mala dozvediet vysledok ale zacala som uz spinit a ludia samozrejem o nasom procese nevedeli......a ja uz som bola nestastna , hnusna vec neprajem nikomu zazit, ale to uz som nemala ani priznaky, prsia sa vratili do normnalu ....vedela som ze nic.....najhorsie bolo na tom to , ked som dnes pisala moje hematologicke, tak ona mi odpisala " mrzí ma, že to nevyšlo, snáď nabudúce áno. Clexane si už pichať nemusíte, ozvite sa pri ďalšej stimulácii. Čo sa stalo? Podľa laboratórnych vyšetrení sa zdalo, že ste tehotná. Boli pozitívne DD a zvýšený Fbg." a ja asi viem co sa stalo, muz mal chripku a bol doma so mnou........ ale co uz....jedem daaaaal, ty mas stale nafuknute prsia a to je velmi ale velmi dobre znamenie 🙂

zuzina33
9. dec 2009

Andysok:ja neviem, keď baby pišu, že to môže byť z toho Utrogestanu. Ty si tiež chodila do ISCARE, pravda?! A ku komu si chodila? Je mi veľmi ľuto, že ti to nevyšlo, viem, že akejkolvek slova sú zbytočné. Ja sa už tiež na to pripravujem, že nič. Dnes som si robila tehu test a nič. Ani náznak. Už mi to len v piatok potvrdia.Ja tiež beriem Clexane.

andysok
9. dec 2009

poslem ti do spravicku 🙂 a inak Utogestan som barala aj ja do uplneho zaveru, ale prsia uz nereagovali, tak hlavu hore 🙂 a nevzdavaj to 🙂

sandra2112
9. dec 2009

Viete mi niekto poradiť? Beriem duphaston, utrogestam a estrimax. Som 13 dní po ET.Do kedy sa musia užívať?
Ďakujem za odpoveď.

andysok
9. dec 2009

vsetky lieky musis brat az kym nejdes na krv 🙂 potom ti sestricky povedia co dalej 🙂 aspon u nas v Iscare to tak nakazali 🙂

walle
9. dec 2009

ahojte bambuľky -

sandra - andysok má pravdu...brať treba všetky lieky...

snažilky zlaté - veeeeeeeeeeeľmi dobre viem, čo prežívate...no zapamätajte si, že jediná záruka je KRV...iba KRV!

ja som nemala žiadne príznaky, začala som špiniť - nevyšlo to...holka, čo bola som mnou na ET, mala všetky tehotenské príznaky - stráááááááášne ju boleli prsia, vnútorne to cítila, že už konečne to vyšlo na 4.krát - a nič!!!to, že mne to nevyšlo na prvý krát...to som zvládla, lebo už niekoľko dní vopred všetko tomu nasvedčovalo...no ona...ona bola pre mňa šok - veľmi ma to ranilo, že jej to nevyšlo.. 😢 keď povedali mne verdikt, že nič...to som zvládla, no kekď mi ona zavolala, že nič tiež...to už bolo priveľa... 😢 😢

rikuska21
9. dec 2009

Babulky, mna tiez bolia prsia, ale brusko vobec, inak nic sa zvlastne nedeje ale ja netestim je to zbytocny stres, lebo nic tym neziskam, jedine nervaky,

Walle, to muselo byt fakt zle 😢

Zuzi, prosim na 7 den sa ti nic nemoze ukazat, rob to najskor po 10 12 dni

zuzina33
9. dec 2009

rikuska, ja som si ho robila dnes 12 dni po ET a nič

andysok
9. dec 2009

zuzi vydrrrrz 😉

mib
10. dec 2009

ahojte kocky, prisla som vas trosku povzbudit. nedajte sa vystresovat ... treba byt v klude. viem ze je to tazke, ale testy nie su vobec smerodajne. viacere kocky, ktore testovali mali pozitivny test az na 14. den a aj to bol iba taky duch, ziadna dialnica. priznaky su tiez velmi individualne. na toto dvojtyzdnove obdobie nepomaha nic ine, nez zamestnat sa niecim, aby ste na to stale nemysleli a prilis sa nesledovali. drzim vam palceky. 😉 😉 😉

zuzina, ak som spravne pochopila, chodis do iscare a test ti vychadza na piatok. ja som to mala tak isto, ale aby som sa vyhla dalsiemu neistemu vikendu, objednala som sa na krvicku na stvrtok a vysledok som mala uz v piatok. uvidis, mozno prave oslava svokrinej sesdesiatky ti pomoze preniest sa cez pripadny negativny vysledok ... lepsie ako sediet doma a lutovat sa. uvidis, ze prides na ine myslienky. no a ak bude pozitivny, budes mat o to lepsiu naladu a dovod usmievat sa. 🙂 🙂 🙂

rikuska, kedy mas termin krvicky? uz sa ti to tusim krati.

ja som bola vcera na kontrolnom uzv. predvcerom som trochu spinila a ultrazvuk potvrdil, ze je maternica prekrvacana a hrozi nam, ze o drobceka prideme. teraz mam nariadene lezanie minimalne do dalsej kontroly, ktora bude v piatok buduci tyzden. poviem vam ... toto cakanie je fakt na nervy. kazdu chvilu chodim na wc skontrolovat, ci sme o drobceka neprisli. v noci som takmer nespala. ale verime obaja, ze drobcek je rovnako silny ako my dvaja a udrzi sa aj napriek zakernostiam, ktore sa tam vnutri na nho pachaju. 🙂 🙂 🙂

mib
10. dec 2009

kocky, tak ale ja uz som uplne mimo ... ved uz je stvrtok. a ja ze dnes je streda. 😲

rikuska, vratila som sa o stranku nazad a nasla som. zajtra drzim moooc palce. 😉

zuzina33
10. dec 2009

mib: zajtra krv - uvidíme ☹ ,viem si predstaviť oveľa príjemnejšie strávený vikend - ako svokrinu 60.
Ty si len dávaj na seba pozor, inak sa čudujem, že si ťa nenechali v nemocnici, aspoň dovtedy, dokiaľ sa Ti maternica trochu ukľudni ☹ Ty sa vykašli aj na upratovanie aj na všetko, v prvom rade myslí na bábätko!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

rikuska21
10. dec 2009

Babulky, tak vadrzala som netestit, kaslem na nejake nervaky z testov, aj tak som dost nervozna dnes uz zo zajtrajsej rannej krvicky, nastastie, my mame vasledky uz dopoludnia, takze bud budem mat nadherny vikend, alebo 😔 😔

Mib, prosim ta lezkaj, a hlavne musis, byt v klude, co mohlo zapricinit to ze sa to stalo???

Zuzi, my to teda zajtra mame rovnako, 😒

Dnes som mala zase maly fliacik dopoludnia, ale potom nic, boze ako velmi sa obavam a aj som nedockava, nech je uz 10 alebo 12h zajtra

zuzina33
10. dec 2009

Rikuska: malý fliačik, čo si začala špiniť?
Kde ideš zajtra na krv?

rikuska21
10. dec 2009

Do FC, a ty?

zuzina33
10. dec 2009

ISCARE

zuzina33
10. dec 2009

rikuska: pozerám, že si mala pekný OHSS

nemko
10. dec 2009

kocky drzim vam na zajtra strasne palce, myslim si, ze obe budete mat pozitivne spravy, ja idem na krv presne o tyzden (nakolko mam testy neg to iste ocakam aj od krvi takze tam idem pripravena na negativny vysledok)

zuzina33
10. dec 2009

diki, nemko ani si ich ešte nerob, zbytočne sa budeš len stresovať 🙂

mib
10. dec 2009

zuzi, mas pravdu, ze svokrina 60. nie je prave najlepsi sposob ako stravit vikend. 😖 ale ma to aj pozitivnu stranku ... urcite ti to rychlejsie ubehne. 😉

rikuska, netrap sa pre maly fliacik. to moze byt celkom neskodne spinenie.

kocky, zajtra budem na vas velmi mysliet a drzat palceky, aby to dobre dopadlo. uz tu dlho nebola dobra sprava. treba to zmenit a znovu potvrdit statistiky. ved tie nie su take zle. 😉 😉 😉

rikuska21
10. dec 2009

vdaka, idem cajickovat a zajtra dam vediet
Zuzi drzme si palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre