Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dzula
7. júl 2009

Deny tak to je super... teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 ja už nebudem testovať...dohodli sme sa s manželom že počkáme do piatku...ale verím že sa budem tiež tešiť... 😉

henika tiež si myslím že si bola ešte skoro.... a že to hcg bolo nízke... takže držím palce aby do štvrtka stúplo... ja sa tiež takto ukľudnujem, lebo som tiež nešpinila ani nič... 😉

deny32
7. júl 2009

Bolo to Tvoje prve IVF, laebo uz mas za sebou viac???
Verim, ze je tazke mysliet pozitivne, tiez som do dneska bola velmi pesimisticka a pravdupovediac, ani som velmi neverila, ze sa to podari. Sice este iste to nie je, ale predsa... Myslim, ze ked sa podarilo nam... a to sme si prezili svoje.. podari sa to aj Tebe a ostatnym babenkam.... len treba vydrzat.
Naplanuj si na viokend nieco, na co sa budete s manyelom tesit, v pripade ak to nevyjde... my sme chceli dovolenku... dokonca mi je teraz troska luto, ze na nu nepojdeme... uz som sa aj celkom tesila, sakra 😀 😀 😀

nika232
7. júl 2009

deny GRATULUJEEEEEEEM!
henika naozaj si bola niako skoro. len pekne cakaj a im zatial never az ked ti povedia ze cakas babätko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

deny32
7. júl 2009

NIKA, Dakujem krasne... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi sa s manGelom tesime.... 🙂 Ty si na tom ako? Ktory si den po ET?

rosienka
7. júl 2009

deny supeeer, gratulujem, aj som si to vcera myslela, ze si tehula, lebo prsia inak tak velmi nebolia 🙂

nika- zajtra idem po dalsiu injekciu hcg - tu je to zvykom miesto Utrogestanu - takze test nema vyznam, bol by skesleny. Ale priznaky este nemam ziadne, som 6 dni po.

henika30
7. júl 2009

deny bolo to moje 2 IVF.Bola som vlani decembri aj nám to podarilo ale potom som 4 týždni začala krvácat,takže som potratila,a teraz nám to zase nevyšlo.už som stratila nádej na to ,že budem mat niekedy bábo ☹ Deny tebe gratulujem,a všetkým vám držím palce 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Naozaj si myslíte že ešte nič nie je stratené? 😉 velmi by som sa tešila

deny32
7. júl 2009

Rosienka, dakujem 🙂 mna tie prsia teda riadne bolia, uff... v noci spim len na chrbte a stale ked sa pohnem, sa preberiem.. dnes som z toho bola dost na nervy, preto som aj testovala... ma nastvali 😀 ale uz je im odpustene, maju na to dovod.. dokonca mam pocit, ze su vacsie.. manzel sa tesi, ale zatial moze len pozerat a nesahat 😀

Kde si bola na IVF, ze davaju injecie namiesto tabliet? Y prs si zatial nic nerob, mna zacali poriadne boliet cca 8my den, brucho ma bolelo stale a stale pobolieva

dzula
7. júl 2009

deny bolo to moje 1 IVF... min. rok som ako zázrakom otehotnela normálne...ale žiaľ v 7 týždni sa to skončilo... ☹ ☹
Noo mam naplánované, že ak to nevyjde, tak budem trochen cvičiť..aaa dovolenka asi u nas nebude, lebo teraz som si zobrala 2 týždne dovolenku - lebo keby som bola v robote tak to by bol riadny stres.... 😝 takže už mi veľa dovolenky nezostalo 😅

deny32
7. júl 2009

Henika, svagrinej znamej sa podarilo na 5-ty krat... jednej holke tu na fore na 4-ty krat... ono raz to pride a pokial sa da, vyuzi vsetky moznosti, ktore sa Ti nukaju. Drzim Ti velmi palce, hlavne sa skus uvolnit, rob co mas rada a pojde to. Psychika dokaze velmi vela, urcite o tom sama vies... 🙂
Pred par rokmi som plakala skoro vzdy, ked som videla tehulku, alebo kociarik.. teraz uz "len" zavidim .. 🙂 Ono sa to da, ver mi 😉 Hlavne sa MAJ RADA a BUDE DOBRE !!!

dzula
7. júl 2009

hanika...Deny má pravdu...ja som tiež min.rok bola uplne zničená....aaa tohto roku taktiež LEN závidím... niekedy si ponadávam aké to je nespravodlivé...ale na druhej strane si poviem, čo má prísť to príde a v najhoršom prípade si adoptujeme malinké bábätko.... ale tak už aby bol piatok - aby sme vedeli na čom sme...😉

nika232
7. júl 2009

jasne ze nic neni stratene heninka nebooooj. to dobre dopadne mna ani skor ako na 14ty den nechceli objednat na tie krvne testy tak to este nevzdavaj...isto si mozem dovolit povedat aj za ostatne ked napisem ze vsetky budeme drzat palce!!!!!!!! a isto sa to podari 😉
rosienka- aha tak vy to tam mate niake ine. tak to budes pekne cakat na testy...aspon ta to nebude pokusat,lebo ja som len 7 den ked neratam ET a uz som mala take pohnutkky,ze ist kupit test 😉 🙂 😵
deny- ja som 7 den a sem tam ma pobolieva brucho ako na mrchy tak len dufam ze nepridu a co tu pisali baby co sa im potvrdilo tehu ze ich boleli prsia tak mna nebolia a uz ma to zacina trochu mrzet no ale snad aj to pride 😵

deny32
7. júl 2009

Dzula, vidis, mas sa na co tesit.. Skoda ze si v SNV, pustila by som Ti moju permanentku v KE 🙂 cvicenie je super.. skus aj stravu a detoxikaciu stravou... je to vazne super, citelny rozdiel. Dostanes bordel z tela von a mozno to pomoze...

dzula
7. júl 2009

deny...noo stravou sa to snažím nejako potláčať - viac zeleninky a ovocia, cerálne pečivo a tak.... ale v poslednej dobe som to zanedbala... bola aj slaninka a tak 😅 .... detoxikácia stravou? a to ako? teda počkaj... radšej až po piatku ak bude dôvod ok...🙂 teraz som na tom že budem len priberať... 😉 😀

deny32
7. júl 2009

Nika, mna tiez bolelo brucho ako pred mrchou, sem tam aj s krcom.. ono je to asi dobre znamenie.
Este netestuj, pockaj.. zbytocne budes stresovat. Ńna mna sa manzel skoro hneval, ze som dnes testla... ale ked som mu zavolala, hned utekal z prace domov 🙂 Tak skoro doma davno nebol 😀
Ja som mala citlivost na 10, asi najcitlivejsia., RAPICLEAR

nika232
7. júl 2009

no ta detoxikacia taujala aj mna...ty sa tomu niako venujes?

deny32
7. júl 2009

DZULA, verim, ze budeme priberat obe 🙂 detox dame po kojeni pre dalsim babom 🙂
Ale ano, je to stravou, precistis si krv, telo, vsetko... mala som super vysledky, asi ako nikdy predtym a mam lepsiu imunitu.

rosienka
7. júl 2009

deny- som vo Svajciarsku a tu dacaju jednu ampulku Pragnylu na 6.den po IUI. Ked som bola na IVF, dostala som Utros alebo Crinone, lebo vtedy sa progesteron dodavat musi, po IUI sa nemusi, kedze ovu prebehla v tele a zlte teliesko sa same utvorilo. Ten Pregnyl je len podpora uhniezdenia.
Len si pekne opatruj prsicka, este urcite porastu a potom sa ich moze aj muzik nabazit 😉

nika- hej, je to ine, ale len kvoli IUI, hore som to opisala. Veru, aspon netestujem a napäto cakam. Ale ked som mala len utros, tak som den pred testom doma testila a bola som len zbytocne o den skôr nestastna... 😖

henika- neboj sa, vyjde to raz aj nam, co dlho cakame...pozri na mna, tiez uz prestavam niekedy verit, ale nadej nestracam

nika232
7. júl 2009

tak dobre ste ma prehovorili aj ja chcem teda priberat 😉

rosienka
7. júl 2009

vy tu uz o chudnuti a detoxe...no pocas tuhu to nie je ziadna tema, ale po urcite bude...ja uz tiez skoro nic neobleciem 😀

deny32
7. júl 2009

Ano, tak trocha... poznam jednudobru odbornicku na stravu, s manzelom sme boli za nou a robila nam program. Manzel schudol 20kg a drzi si vahu, ja som dala dole cca 10, ale hybem sa hore dole, hlavne teraz. Naozaj na to nedam dopustit a davame si to 2-4x rocne uz cca 3 roky. My sme zmenili stravovacie navyky, jeme velmi vela zeleniny, ovocia, celozrnne pecivo, ryby a pod. Ale sem tam aj slaniku, mnam oravska 😀 napr. v raznici 🙂
Mas lepsiu plet, vlasz, nechty,... viac vladzes.

deny32
7. júl 2009

Rosienka, ja som tiez uz ako v piatom mesiaci... minuly tyzden som skoro plakala pred skrinou, kedze som sa bud nezapla, alebo som vyzerala ako jaternica.. tak som si kupila nove nohavice a suknu o cislo vacsie vo vypredaji 😀 😀 😀

nika232
7. júl 2009

ale to by mohlo byt aj v tehotenstve v pohode ved to sa papaju len zdrave dobroty.mne by skor slo o tu detoxikaciu. a kto ide na testy buduci tyzden?

nika232
7. júl 2009

no ked to je na tom to najlepsie ,este ani neviem ci som tehu a uz mam brusko ako v 5tom mesiaci 😀

deny32
7. júl 2009

Nika, detox v tehotenstve nie.. jednak je to dost "tvrde" a vylucujes z tela skodliviny, ktore by mohli prejst na babo. Taktiez je to predsa len zmena a to sa neodporuca. Ale zeleninka, ovocie urcite ano... to papkaj aj teraz a vela, aby si dastala do tela vitaminky... 🙂 Ked detox, tak aspon 2-3 mesiace pred IVF. Info najdes na www.russo.sk , napisala aj knihu a ma poradnu na cas.sk

deny32
7. júl 2009

Nika, tiez mam taky "pupok"... 😀 😀 😀 Svagrina je cca v 8-9 tt a ja som ju uz predbehla na plnej ciare 😀 😀 😀

nika232
7. júl 2009

tak nech nam to uz len potvrdia a tie bruska nam mozu rovno ostat 😵

nika232
7. júl 2009

inak deny dakujem za rady 🙂 idem buvat. prajem dobru noc 😵 inak aj vy ste take unavene,alebo to len ja by som prespala aj cely den?!

deny32
7. júl 2009

To potvrdenie bude super... len tie bruska by mohli este na hvilku klesnut.. kde sa potom zastavia???? 🙂
Ty ides buduci tyzden, vsak? Budem Ti drzat palce ... kde si bola na IVF?

deny32
7. júl 2009

Nika, dobru nocku.. z unavy si nic nerob 🙂

henika30
8. júl 2009

dobré ráno všetkým.no tehulky ako sa máme? 😅 😅 😎 Je tu taká zvás ktorej sa podarilo len 3 pokus?ja som už 2krát bola,ale stratila som už nádej že niekedy budeme mat bábo.Je my to nejako čudné že výsledky mám negatívne ale krvácat nekrvácam nič.A ako som to počítala už by som mala dostat mrchu a nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Neviete my niektorá poradit.

Deny gratulujem,tak ty už máš asi pekné bruško nie? 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre