Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

walle
11. dec 2009

zuzinka - áno, teraz ju posuniem na začiatok...počkaj 🙂

a nebola si zlým človekom v minulom živote - tento život je originál a aj ty si originálna a jedinečná!! to si musíš veriť... 🙂 s tou rodinou...tak to ozaj bolí, to si neviem predstaviť...obdivujem ťa, vyzerá , že si dobrý človek srdcom...a to je už obrovský dar... 😔

zuzina33
11. dec 2009

ja som skôr taká butlavá vŕba, ale častokrát sebe neviem pomôcť...........a zároveň aj tvrdohlavá, že skôr zvažujem a najprv premýšlam o tom , čo mi kto poradí 🙂 🙂 🙂

walle
11. dec 2009

tak len ostaň s nami... 😉 my sme tu také vrby a riečky... 😉

už som posunula tú témičku Vyšetrenia... 🙂

zuzina33
11. dec 2009

mam ju a čítam, možno aj pri tom zaspim, to by som sa ozvala pozajtra 😅

walle
11. dec 2009

no, sú to iba 4 strany na čítanie...ale treba mať zápisník a robiť si poznámky a vybrať si to svoje "riešenie" 😉 takže možno aj haji haji...šup do positieľky a zajtra sa na to mrkneš s lepšie otvorenými očami... 😉 😀

andysok
11. dec 2009

a aka je to tema, ja som ju nem nasla

mib
14. dec 2009

ahojte kocky, ako sa mate? rikuska, ako sa ti dari?

katy7
15. dec 2009

ahoj kocky, mozem sa pridat? ja som 5 den po transfere a pomaly ma zacina dobiehat nervozita, uz je to sice tretikrat, ale aj tak sa na to cakanie zvyknut neda 🙂

rikuska21
15. dec 2009

Babulky, chcem vas trochu v tej nervozite podporit a aby ste sa nestresovali, ... 😵
Som 18 den po Ket , z krvicky mam potvrdene tehu a dnes som si robila 1 krat tset na pamiatku a je tam slaba ciarka,citate dobre, sôlaba, a je to 18 den, takze ziaden 10 alebo neviem kolky, vydrzte do krvicky, ked to ma byt tak to bude a uzite si tych 14 dni v pohode a mozno v omyle ale v stasti ze mate fazulku v brusku 😀 😀 😀
Mib, Wall, Andysok, Zuzik , myslim na vas

katy vitaj a pvne nervy

ofs
17. dec 2009

Ahojte dievčatá,
Môžem sa ku vám pridať? V pondelok idem na odber, prosím napíšte mi ako vám bolo po odbere. Nemali ste žiadne bolesti? U mňa sa to celé veľmi ťažko rozbiehalo, už veľa injekcií mám v sebe, veľmi pomaly sa to rozbieha, pomaly rastú tie folikuly, dr. vravel, že pri trošku šťastí budú možno 4, tak asi viete kde je moje pozitívne myslenie...............Myslela som si, že mi stopne, lebo jednoducho som slabo stimulovala, ale potom sa to akosi rozbiehalo.Tak by som chcela vedieť aký je stav po odbere, napíšete, ďakujem Vám

soni1
18. dec 2009

Ahoj ofs, mňa po odbere vajíčok strašne bolelo v podbrušku, ako keď mám menzes, ale nemusí to byť pravidlo. Na izbe bola so mnou jedna baba a ona vravela, že vôbec nič necíti, žiadne bolesti.
Nemusíš sa báť a v podstate sa to dá vydržať.

ofs
18. dec 2009

Ahoj Soni1,
ďakujem za odpoveď, trošku sa aj tak bojím, ale si zlatá, že si mi napísala. Veľa chodím k dr., už by som to chcela mať za sebou, celá som dopichaná, no ale pozitívne myslenie.... Ja by som asi musela ešte jednu vysokú školu vyštudovať, aby som tak myslela aj cítila, ale verím tomu, že tak treba myslieť,len mne to akosi nie vždy ide.
Prosím ťa ešte mi môžeš napísať, či si potom bola schopná niekam ísť, alebo si išla rovno domov. Pýtam sa preto, lebo sa musím organizačne zariadiť, či budem vládať čakať na manžela, ktorý bude v práci, alebo či budem schopná menšie nákupy spraviť, alebo nech ma manžel rovno odvezie domov a tiež si vyberie dovolenku, vieš potom musíme dnes veci zmenežovať, aj dcérku musím niekam "dať", lebo v pondelok už majú prázdniny.
Ďakujem za odpoveď a prajem ti pekný deň

mib
18. dec 2009

ahoj ofs, odber vajicok sa robi v narkoze ... aspon v nasom centre. hned po odbere ta preberu na izbe a zostavas tam lezat este dve hodiny kvoli pripadnym komplikaciam. narkoza moze v niektorych pripadoch vyvolat zvracanie a pod. u nas ta nepustia domov samu. musis mat doprovod. aj po tych dvoch hodinach si este stale ako opita a malatna. ja som bola v narkoze tri krat a kazdu som zvladala inak, ale byt tebou, dceru dam niekomu postrazit a naplanujem si rovno odchod do postele. co sa tyka bolesti ... tak ako pisala sonka, moze sa stat ze budes citit bolesti v podbrusku ako pri menzese. nemusis sa nicoho obavat. na sale si trosku pospis a uz o par dni budes mat v brusku svojich drobcekov. 😉

zuzina33
20. dec 2009

ahojte baby,
ako vidim asi každá je zaneprázdnená Vianocami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mib ako sa máš? Dúfam, že je už všetko v poriadku a oddychuješ??!!
Ja už zarezávam, ale už sa teším aj na Vianoce.

mib
21. dec 2009

ahoj zuzi aj vsetky kocky, ktore sem este obcas zajdu 🙂

v piatok minuly tyzden sme boli na kontrole a vsetko bolo v najlepsom poriadku. prekrvacane to este trosku bolo, ale uz nie tolko. od vtedy uz ani nespinim, ale pre istotu som stale doma na PN a oddychujem. aj tak sa blizia vianoce a uz si vsetci vyberaju dovolenky. 😉

babulky, vsetkym vam zelam prijemne prezitie vianocnych sviatkov. nech su plne pohody a nezabudnutelnych okamihov. 😵 😵 😵

katy7
23. dec 2009

Ahojte, vsetkym prajem krasne Vianocne sviatky, vela pokoja, oddychu a vsetkeho, co si prajete. Ja uz som sa konecne dockala, dnes som bola v Heliku na test a som tehuuuuuuu 🙂 Aj vam vsetkym velmi drzim palce, aby testiky boli len pozitivne 😉

soni1
24. dec 2009

Katy7, ale veď to je úžasné, to teda sú krásne Vianoce. Gratulujem ti a prajem všetko dobré.
Baby, krásne prežitie vianočných sviatkov.

mib
26. dec 2009

katy, gratulujem. tomu sa hovori najkrajsi vianocny darcek. 😉 bola si sice cakatelkou prave v obdobi, ked tu nebolo vela kociek ktore by prezivali to iste co ty, ale vysledok testiku potvrdil, ze to vobec nebolo podstatne. tak si uzivaj tehulkovanie a davaj na seba aj drobceka velky pozor. 🙂 🙂 🙂

katy7
27. dec 2009

Dakujem velmi pekne a vsetkym cakatelkam prajem pevne nervy a na konci pozitivny testik 😉

walle
27. dec 2009

objímam vás dievčatá...mibík , rikuška- opatrujte sa 😵

katy - blahoželám!!! to je ten najkrajší darček!!! 😵

lusinkaj
24. jan 2010

ahojte je tu niekto kto je po et a caka ci to vyjde ci nie?baby pridajte sa ku mne,nech sa podporime trosku... 🙂

rebeca_1
24. jan 2010

Ahoj Lusinkaj,
ja mam sice po KET ale pridam sa k tebe.
Ja som mala IVF ICSI ET pred piatimi rokmi, neuspesne. Predtym este 4 krat IUI, tiez neuspesne.
V septembri 09 som absolvovala IVF ICSI OHSS. ET bol zruseny. Po OHSS ma mmuseli nahle hospitalizovat a 3 blastocysty nam okamzite zamrazili.
Takze 20.1. som mala KET, teraz 4 dni po transfery...

A ty cim prechadzas, ako sa citis? Kedy si mala ET?

panther
24. jan 2010

Caute kocky! Len by ma zaujimalo, tie co mate uz teda viac ako 1 IVF za sebou... preco to na 1x nevyslo? Su vobec nejake statistiky ci dohady, preco sa to podari az na opakovany pokus? Je chyba v nejakom nacasovani alebo v inom postupe? Pocula som, ze je rozdiel prenos embrya 3dnoveho a 5dnovej blastocysty.
Prosim o vas nazor. Ja IVF kandidatkou nie som, ale mam v rodine taky pripad,tak by som rada pomoct, aspon psychicky ;)
Diky.

krivka5
27. jan 2010

caute baby,
ja som 9 den po ET a testik mi uz ukazuje tehu.kuknite albumcek 🙂 dufam ze to vyjde.mam prve ivf a v aprili mam 39 tak druhe by som asi nestihla a ani mrazacikov nemame,neostali ☹ ale to nevadi lebo mam v brusku dve embryjka ktore zabojovali a urcite sa riadne pricucli 😅

nivejka
28. jan 2010

ahojte, som tu nová,ale už dlhšiu dobu si čítam vaše príspevky--aspoň ako taký prehľad som mala a nepriamu podporu 🙂 ja mam 3.deň po ET a mám 2 embryjka a tiež mi nezostali žiadny mrazáčikovia--a takú nádej som mala,že mi zostali ešte 3 ,ale zastavili sa vo vývine ☹ tak som smutná,lebo ak sa to nepodarí na 1.krát--budem musieť podstúpiť všetko od začiatku....

krivka5
28. jan 2010

nivejka...tak to si na tom ako ja.ja som 10 den po ET a tiez mam dve embryjka a ziadne v mraziaciku.uz som robila testik po siedmom dni(ale ja mam PK) a mala som taku slabu tu druhu ciarocku tak dufam ze sa to na prvy pokus podarilo...(tiez som po 1IVF).POZRI ALBUM,MOJE TESTIKY 🙂
mala si predlzenu kultivaciu a oplodnenie ICSI?

nivejka
28. jan 2010

ahoj krivka5 jaj--ale je tam síce slabšia čiaročka ale je, veľmi sa teším s tebou.. 🙂 to PK ,čo píšeš je predlžená kultivácia ? ešte nie som zbehlá v týchto skratkách.....ak áno mala som predlženú kultiváciu a aj ICSI.

krivka5
28. jan 2010

ano predlzena kultivacia 😀 aj ja som najprv tym skratkam tu nerozumela 😀
kedy chces prvy krat testovat?si domka? ja uz chodim do prace bo ma nema kto zastupit...

nivejka
28. jan 2010

krivka5 keby som mohla aj hned teraz , ale je to veľmi skoro , ale ako sa poznám 😉 do 5.2. určite nevydržim--to mám ísť na krv. som doma--nepracujem , lebo som mala stale chronicke zápaly vaječníkov...tak len dúfam,že to všetko,čo som si preskákala, sa to na dobré obráti a budem mať konečne šťastie 🙂 ---5 rokov snaženia je pre mňa straaašne dlhá doba.

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj.........ja som po ET a tiež potrebujem podporu 😀 - normálne ľutujem,že som sa nezaregistrovala oveľa
skorej !!! Určite by som to všetko znášala lepšie,keby som sa s niekým o tom porozprávala--ale nikdy nieje
neskoro 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre