Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
28. jan 2010

ahojte,nivejka nevadi nikdy nieje neskoro...tak teraz si tu a budeme sa podporovat,pisat si co nove...
tak ja som dnes 6 den po et,najradsej by som testla ale kazdy vravi,ze skoro idealny cas tak 10den..uz som velmi netrpezliva...

nivejka
28. jan 2010

🙂 lusinkaj.... ja so 3.deň po ET a už teraz sa mi zdá to čakanie nekonečné..teda ak sa to počíta od toho dňa,čo som bola na ET... 🙂 netrpezlivá som aj, ale takto mi lepšie prejde,ked si môžem s niekým o tom popísať a pritom
sa dozviem aj niečo novééé. držím ti mooooc palčeky aj sebe nech nám to víde..

lusinkaj
28. jan 2010

tak nivejka ten den co ti vlozili sa nerata...az nasledujuci...
kolko vam vlozili?mala si aj predlzenu kultivaciu?ktore je to tvoje ivf v poradi?

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj....aha tak mám potom iba 2.deň po ET (už som zase o niečo múdrejšia) vložili mi 2 embryjká a nemrazili sme
3 , čo som ešte mala --prestali sa vyvíjať.-smola ☹ . mala som aj predlženú kultiváciu a je to moje prvé IVF....
len som tam chodila skoro rok--vždy mi niečo našli -nejakú infekcie..bolo to na zblázdnenie a už už som to pomaly vzdávala.

lusinkaj
28. jan 2010

aha,tak ja mam za sebou 1ivf ostala som tehu ale potrat..potom bol ket vobec neuspesny tak sme isli po dlhej doby od ivf preslo 2 roky,co sme isli do 2ivf...tak teraz sa mi oplodnili z 12 vajok 10 super,vlozili len jedno,lebo som mlada a je to dobre ze sa tolko oplodnili...aj ked som chcela dve vlozit ale dr.tak povedal 😉
teraz mame aj mrazaciky,ale neviem presny pocet....ale etarz verim,ze uz je to moje posledne ivf... 😵

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj......tomu verím aj ja ,že bude tvoje posledné IVF 🙂 --ja som mala 8 vajíčok s toho sa oplodnilo 6...a nakoniec zostali len 2,čo mám v brušku-teda pokiaľ tam ešte sú...

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj.....môžem sa opýtať ako sa cítiš???--mňa pobolieva v podbrušku a ako som si teraz všimla moje prsia sú strašne žilové mávala som viditeľné žilky,ale teraz ich mám tmavo modré až cez celé prsia. môže to byť odozva ešte
hormonov ? ja budem mať asi milion otázok...inak ja mám 31r.

lusinkaj
28. jan 2010

kludne sa pytaj,ak viem odpoviem...tak ja mam 23r.mna jedine boli brusko,popichavam sem-tam,chodim na wc castejsie,ale nie az tak velmi..prsia ani nie velmi,len tak trosku bolia... 🙂
to moze byt z hormonov,kedze si len 2 den to by bolo skoro...
ale verime,vsak???bude dobre... 😉

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj.... 🙂 nič nám nezostáva len veriť a dúfať--ja vždy myslím tak trochu negatívne ,ale väčšinou sa mi to na dobré obráti... 😉 kedy ideš na krv??

lusinkaj
28. jan 2010

no ja tiez myslim,aj na zle aj dobre tak snad,no...nie som velmi navnadena ze musi vyjst je tam aj kea nie...
ale vies,prajem aby vyslo.... 😉 krv az 5.2.a ty?kedy testnes?

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj..... jááááj idem aj ja na krv 5.2.-no nieje to náhoda 😀 ?? no ja neviem,ale to do toho termínu určite nevydržííím - urobím to na ten istý deň , myslím po ET ,ked to nevydržíš aj ty 😉 . aké si znamenie -ja býk

lusinkaj
28. jan 2010

vazne???no tak to je sranda....tak to som fakt zvedava ale ides skor,preco?to budes len ktory den po et... 😝
ja som znamenie...panna 🙂 ja si urobim test na 10den to je v pondelok

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj..... no vážne,tak mi povedali...a budem mať práve 10.deň po ET...hi,hi tak nám to presne víde na ten 10.deň...mimochodom býk a panna sú spriaznené duše,veľmi dobre sa k sebe hodia ako v horoskope 😀...môj drahý je panna a super kamoška tiež , tak je to pravda 🙂

lusinkaj
28. jan 2010

no toto...co ja satu nedozviem.. 🙂 super tesi ma to,ale som prekvapena ze ides na krv na 10den,ja az na 15den ale test urobim na 10den...a ty kedy testnes???

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj....neviem...kedy môžem hm?? toto budem mať 1.test na 10.deň a potom ma čaká ešte 2.test,ale to neviem, kedy ešte... tak mi povedala sestrička hned po ET , že bud.piatok a to je 5.2.----asi sa so mnou ponahľajú.... 😀 a čím skôr sa ma chcú zbaviť 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
28. jan 2010

nivejka...tak dufam,ze to myslia v dobrom... 🙂 tak ak ides na krv na 10 den,testni na 8 max.9 den. 🙂
kam chodis do centra?

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj......ok ,tak to skúsim na ten 8.-9. ....chodím do gyn-fiv v BA.

lusinkaj
28. jan 2010

jasne,myslim na teba...teraz davali na stv1 damsky magazin a je tam dr.z centra iscare 🙂

nivejka
28. jan 2010

lusinkaj.....zmeškala som,ale mám to tam už prepnuté 🙂 ty chodíš kam??? inak rada pozerám dám.magazín , veľa dobrých vecí sa dozviem a moderátorky sú super--prirodzené 🙂

lusinkaj
28. jan 2010

no ta pozeraj,asi ho este budu davat na konci... 🙂 ja chodim do kosic do gyncare 🙂

krivka5
28. jan 2010

nivejka ,lusinka...volako ste sa tu rozkecali...aj mne modry konik pomaha,aspon sa tu mozme spolocne pozorovat.
ja chodim do MT do Heliosu.Je tam super personal.Ja mam tiez kontrolu az na 15 den po ET. nivejka u vas v BA to beriete nejak hupom...Ako som uz pisala ja som to nevydrzala a testla som uz 7 den po ET. aspon som kludnejsia.
prijemne cakanie a hlavne bez stresu ,drzim vam palceky 😉

lusinkaj
28. jan 2010

krivka,no sme sa rozkecali ale to je fajn,nato tu tieto temy su... 🙂
ja by som uz aj testla,ale este nie,je to sksoro radsej pockam... 🙂
tebe drzime prsty aby ta ciarka silnela 😵

krivka5
28. jan 2010

lusinka...baby pisu ze ten 9-10 den je uz vhodnejsi na testik.mne len vadi ze mi nic neni. niektore baby bolia prsia,ine picha v brusku ,niektore zase vrackaju a ja nic. akurat vela papam ,ale to odkedy som prestala fajcit a to su uz tri mesiace🙂

lusinkaj
28. jan 2010

krivka tak ja mam tiez take stavy ci som,ci nie,ci bude vobec... a hladam len priznaky...ja mam jedine bolest bruska,sem tam popichovanie,prsia ani nie velmi,jem strasne vela...
pijes kafe? 🙂

krivka5
28. jan 2010

lusinka...ano kavicku pijem,ale dnes mi kolegyna urobila taku silnu ze som ju nemohla vipit,nejak ma z nej natahovalo. to sebapozorovanie je fakt srandovne ,ja si uz aj nejake tie priznaky vymyslam ked uz mam tie dve ciarocky v testikoch 🙂

lusinkaj
28. jan 2010

ved uz aj ja vymyslam,ale nemozme prehanat to sklamanie potom velmi boli... 😒
tak ja kavu uz 6 den nepijem,aj ked kavickarka,milujem kavu a baby vraveli ze sa nema pit,vyvolala potrat kava... 😝

krivka5
28. jan 2010

lusinka...tak to si ma nastrasila,koncim s kavou,fuj be kava.,aj tak mi uz nechuti 😝
prvy krat si mala tiez jedno embryjko?mas nieco v mraziaciku?(neviem ci som sa uz pytala)
mne nic neostalo tak verim ze to vyjde...
tebe po 1IVF kava vyvolala potrat?to mi je luto,vies ja sa bojim ze ak aj to vyslo aby sa nieco nestalo do 9 mesiacika.prajem ti zo srdca nech uz nic take nezazijes,teraz bude bubacik v pohodicke len nestresovat a moc sa nenamahat 😉

lusinkaj
28. jan 2010

krivka..nie mne kava nevyvolala potrat 🙂 ale ja som pocula ze kava vyvolala potrat...
ano mam este mrazaciky,ale nechcem ich pouzit verim,ze sa podari...ano aj pri 1ivf som si dala jedno,ale to som chcela...teraz som chcela dve ale dr.odporucil jedno,ze som mlada atd tak mu verim,ze rozhodol spravne 🙂 za mna

krivka5
28. jan 2010

lusi...urcite to vyjde len treba verit a hladkat brusko. mne to tiez poradili a aj sa s nim rozpravam.keby ma niekto videl povie ze som sisi 😀

lusinkaj
28. jan 2010

krivka,ano aj ja som to pocula a hladkam a rozpravam,tak snad aj to pomoze...vsetko je to take vies,umele vsetko si namyslame...vies ak mame byt budeme ci budeme toto robit,alebo ono... 🙂 ale je to krasne co robime 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre