Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
21. nov 2011

@alibabaa ..držím palce..Nech je výsledok pozitívny.. 😉

ursula5
21. nov 2011

@doldy neviem moja, ale 7 deň je podľa mňa zavčasu ale niektorým kočkám sa to už ukázalo, tak za vyskúšanie nič nedáš, ak sa má uchytiť tak už je ak nie tak nie, ale ak je uchytené vydrží aj v práci 😉
takže choď a uvidíš 🙂

alibabaa
21. nov 2011

@dorotka_ @linda81 @nurili @marylinlu @jajka1980 @timmka

tak dnes negativne. vo stvrtok znova, ale nemyslim si ze by sa to mohlo este zmenit... 😢 😢

dorotka_
21. nov 2011

@alibabaa nebud smutna este mas stale nadej a vo stvrtok uvidis, budem na teba mysliet

dorotka_
21. nov 2011

ja som dnes volala do svojho centra, ze som dostala MS a idem teda zajtra na krv aby sa potvrdilo ci nahodou predsa len nie som tehotna hoci ja silno pochybujem, no nevadi mame mrazacikov tak pridu na rad 😉, no uz sa opakujem lebo toto som uz pisala

jajka1980
21. nov 2011

@alibabaa ...nesmúť..ešte nieje všetko stratené. Možno to bude vo štvrtok predsa len pozitívna správička..
Budem silno držať palce..

alibabaa
21. nov 2011

@dorotka_ kolko ich mas? ja len tri tak dufam, ze ked ich rozmrazia tak sa budu dalej aj vyvyjat.. ja som zrazu aka negativistka... budu a basta... sak som uz z tohto vsetkeho magor... 😠

nurili
21. nov 2011

Tak ja teotenstvo z krvy je potvrdene.... 😵

alibabaa
21. nov 2011

@nurili Uzasna spraaaaava strasne moc sa tesim.. !!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moja72
21. nov 2011

@nurili tak test bol predsa len chybný 🙂 zo srdiečka gratulujem 🙂

linda81
21. nov 2011

@nurili gratulujem🙂 a strasne zavidim ...v dobrom

linda81
21. nov 2011

@alibabaa Ahoj...ja som spravila este jeden test...a ten je 12 den od ET biely ako sneh...asi taky biely som este ani nemala...takze viac menej je to jasne....uz som si poplakala...mm este stale chce verit na tu stredu....ale ,yslim , ze sa to tiez uz nezmeni... 😒 ach jo....

alibabaa
21. nov 2011

@linda81 este skus verit... pokial nemas ziadne problemy.. tak ver... poznam jednu babu osobne, ktora si urobila test bol negativny a krv? vysla pozitivna... tak este nevesaj hlavku. jo??? 😉

nurili
21. nov 2011

@linda81 dakujem 😉

jaja101
21. nov 2011

ahojte babenky,pripajam sa,ja po ET 5 den.....to cakanie je hrozneeee 😝

annamary27
21. nov 2011

@alibabaa dakujem 😉 😉 🙂 😵

annamary27
21. nov 2011

@ursula5 ahoj,tak zatial pocity žiadne okrem toho,že by som furt niečo jedla 😉 😉 😉 😉

annamary27
21. nov 2011

@84matulik ahoj,dnes som tretí den od transferu,pozajtra idem do roboty počítať tovar na inventúru,čo mi končí až v pondelok,pak 3dni doma dovolenka a už tu bude krv 2.12. 😀

annamary27
21. nov 2011

@alibabaa držím palce,aby test krvi 😵 príjemne pozitívne prekvapil

annamary27
21. nov 2011

@marylinlu držím palčeky,nech je všetko o.k. 😉

moja72
21. nov 2011

@jaja101 ahoj, tak to sme skoro rovnako, ja 4 deň pod ET

alica311
21. nov 2011

@alibabaa Je mi strašne ľúto, že to nevyšlo. Nebuď smutná, nakoniec bude každá z nás mamina.

84matulik
21. nov 2011

@annamary27 no super🙂)))))))))))) ideš teda do robotky🙂))) ja som domka...hih....dnes sa cítim ako pred chorobou, takže celý deň ležkám a pijem čajík.....

dorotka_
21. nov 2011

@alibabaa ja mam zamrazene dve a dve, takze mozme ist dva krat na KET tak dufam, ze niektora dvojica sa chyti, a verim , ze sa budu po rozmrazeni vyvijat , ja som si uz vcera poplakala nad tymto vsetkym

timmka
21. nov 2011

@alibabaa moja , neviem ci sa k tebe nepridam, boli ma brusko ako na mrchu a nejako ma zacali boliet krize ked sa nadychnem, tak neviem co to moze byt, ale asi prichadzajuca mrcha, v stredu alebo v stvrtok skusim test a uvidim
hlavu hore, ja viem, ze aj ja budem z toho hotova, ale mas snehuliakov, tak nadej tam stale ja, ja mam futbalovu 11 😀 , tak rozdelim druzstvo 😀

dorotka_
21. nov 2011

@nurili aj ja blahozelam super 😵

kukucka78
21. nov 2011

čaute kočenky tak hlasim krvička pozitívna HCG 239,13 jupííííííí držím vám všetkým palčeky a posielam vam tehu vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

timmka
21. nov 2011

@kukucka78 ahoj, gratulujem a mozem sa ta opytat, nebolelo ta nahodou brusko ako na menzes? pytam sa kazdej z vas, ja som dnes 6 den po et a po PK

kukucka78
21. nov 2011

@timmka ahoj ja by som to ani nedefinovala ako na menzes predsa to len bolo take ine bolenie ale je to podobné a také pichanie zospodu a ty máš nejaké príznaky??? dakujem za blahoželanie

timona
21. nov 2011

ja normalne, ked trosku spinim pri príprave na KET, beriem estrofen 2tbl 3x denne a som teraz asi v polovici prípravy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre