Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martini
18. nov 2010

@annamary27 ja som mala 15, 10 zrelých. všetky oplodňovali cez ICSI, pričom 7 sa oplodnilo a na 5-ty deň bolo 5 blastocyst, pričom dve expandované, jedna obyč a jedna včasná. Vložili mi jedno. dve mám zmrazené. A z prvej stimulácie z tých 10 zrelých sa koľko oplodnilo? a nemala si nič zmrazené?

henika40
18. nov 2010

@annamary27 waw! tak to je sila! boli menej citlive, ci je to normalne?😕
@martini inak, na Tvojom mieste by som si to nechala na tie narodeniny, jeeeej, to bude krasnucky narodeninovy darcek 🙂

annamary27
18. nov 2010

@martini z prvej várky sa nám oplodnilo 7 a v den ET som mala 2blastocysty a ostatné už potom neboli o.k. na zmrazenie.

annamary27
18. nov 2010

@henika40 tak mi bolo povedané,že som rýchlo reagovala na stimulku,tak asi folikuly rástli,len vajká v nich nestihli dozrieť.

martini
18. nov 2010

@henika40 to by bolo, len rozmýšlam, či nebudem divná, keď všetky baby si to skracujú a ja si trpiteľské čakanie dobrovoľne predĺžim 🙂 no uvidíme. ale skúsme aspoň víkend vydržať a netestovať 🙂

henika40
18. nov 2010

ja mam KET cyklus, tak som bez pregnylu 😀
aj ma to laka, no bojim sa, ze tam nenajdem krasne kolajnicky, tak radsej este vydrzim 😅 .. v cykle IVF som testovala na 7. den, vysledok negativny a na 9. den som dostala normalne

martini
18. nov 2010

@annamary27 ja som si vždy myslela, že pri sedem oplodnených bude viac expandovaných blastocyst...mňa to osobne prekvapilo, ale Koudelka tvrdil, že je to normálne a že je to kladný výsledok. určite z tých 15 niečo dobré vydolujú a možno aj niečo zmrazia na neskoršie časy, keď bude treba súrodenca 🙂

annamary27
18. nov 2010

@martini my teraz veríme,že sa zadarí zamiešať hned dvojičky,chlapca-dievča,aj nám to vyveštili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martini
18. nov 2010

@henika40 jáj, jasné, to mi nedošlo, že pri KET sa pregnyl nedáva. A mala si len jedného mrazáčika? na 9. deň si dostala MS? a to bol tvoj bežný cyklus?

henika40
18. nov 2010

@martini ani nie, ked vies, ze vysledok bude pozitivny 🙂
@annamary27 ja som mala cca 11 prazdnych folikulov, nechcelo sa mi verit.. ale je to mozne, umelo vyhnane

martini
18. nov 2010

@annamary27 aj ja som chcela. už mám mená pre všetky kombinácie dvojičiek vymyslené 🙂 Ale ukecal ma, že keď si blastocysty kvalitné, endometrium superské a nemám nad 35 a viacero IVF za sebou, tak je lepšie znížiť riziká súvisiace s dvojičkami. No asi to posudzujú fakt individuálne. Tak nech máš aspoň dve na vloženie a dve na zmrazenie 🙂

martini
18. nov 2010

tak to teda máš pravdu...určite to normálne nebolo 🙂

henika40
18. nov 2010

@annamary27 pekna kombinacia 🙂

marcelka83s
18. nov 2010

@annamary27 pekne tak to budeš mať peknú rezervu ,a kedy budeš vedieť ,že kolko zních sa oplodnilo?dávaš si PK?juj už sa ťi to blíží

annamary27
19. nov 2010

@marcelka83s dnes volám po 11tej,že ako to s nimi vyzerá.no beriem to s rezervou,lebo minule som mala z 19tich,9nezrelých vajok a mrazáčik nám neostal ani jeden.Ak bude dostatočný počet ,tak dávame PK a rozmýšlam aj o hatchingu,že by natrhli embryjko,ak by malo hrubý obal,aby sa vedelo uchytiť.

roja310
19. nov 2010

@martini Ďakujem, no a držím palce 🙂 🙂 🙂

annamary27
19. nov 2010

@marcelka83s , @henika40 , @martini ,poslušne hlásim,že napichávali 14zrelých vajok a máme 7mich statočných bojovníkov.vklad pravdepodobne v utorok 😉

ihlicka
19. nov 2010

@roja310 moja ja som hned ostala na PNke, ja som po embriotramfsere, vlozilimi 2 embrijka ale uchytilo sa mi len jedno, mam najhorsie mesiace za sebou ale stale sa bojim.

ihlicka
19. nov 2010

@henika40 ja ked som uzivala utrogestan tak som musela nosit stale mini vlozky, 🙂 ))) ja si myslim ze to nie je vazne a to pichanie a bolest v podbrusku aj ja som to mala a moja sestra mi ned hovorila ze som tehotna 🙂 aj ked by si trosku zaspinila len sa nelakaj mne sa to stalo tiez,verim tomu ze sa ti to podari drz sa moja 🙂 🙂

ihlicka
19. nov 2010

@annamary27 drzim ti palce 🙂

ondre
19. nov 2010

@annamary27 no super. to je pekny pocet. drzim moc palce.urcite sa teraz zadari.

ondre
19. nov 2010

@ihlicka tak to ti blahozelam. drzkam palce

roja310
19. nov 2010

@ihlicka Ja som tiež ostala na PN-ke - pre istotu 😉. Tiež mi vkladali dve, zatiaľ neviem koľko sa uchytilo, viem len to, že krvný test bol pozitívny. Dokonca ani HCG neviem ☹ .

nechsazadari
19. nov 2010

ahojte kočky, už sa k vám chystám nejakú dobu. Zajtra idem na OPU, takže skončí aktívna časť s pichaním (čo som rada) a začína pasívna, ktorú už neovplyvním (čo som teda menej rada). Hádam zo mňa niečo použiteľné vydolujú 😀

henika40
19. nov 2010

@ihlicka kolko dni - a kolkate po vklade si pocitovala bolest, pichanie?... a nepretrzite, ci aj s viachodinovymi prestavkami? 😒 dakujem za podporu, potesi 😉
@annamary27 gratulujem, nech sa pekne prebojuju do stadia krasnych blastocyst 😉

martini
19. nov 2010

@annamary27 No super, tak nech sa poriadne delia do krásnych expandovaných blastocýst.

martini
19. nov 2010

@nechsazadari ... Tak nech sa zajtra zadarí 🙂

annamary27
19. nov 2010

@ihlicka dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
19. nov 2010

@ondre dakujem 😉 😉 😉

annamary27
19. nov 2010

@henika40 dakujem 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre