Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

snazivecuztata
24. feb 2009

maciatko31 hej ona je ako utrhnuta raketa vsade ju clovek stretne 😉

janula13
24. feb 2009

Pahu tak vkladaj, ked sa nic nevyplavuje, zospodu je to zase ucinnejsie...myslim ten utros 😀

maciatko31
24. feb 2009

No, ja len ze by sa mala setrit. Pekne doma tehulkovat s vylozenymi nozickami.

pahu
24. feb 2009

Maciatko, ja som na PN 😀 Ale ked mozem ist do roboty, lebo musim, tak mozem skocit aj do Samorina 😀 A ked uz budem tam, tak aj na vylet do Gyoru 😀

Snazivec, tak dobre, vsak si budeme volat... 😉

Janulka, aj som si myslela... Budem vkladat a keby som mala pocit ze sa mi vyplavuje, zacnem papkat 😀

babulka123
24. feb 2009

ked si vlozite utros je dobre aspon pol hodky lezat.. do pol hodky sa vstrebe to podstatne, potom co sa vyplavi je to jedno.. tak mi bolo povedane v centre..

maciatko31
24. feb 2009

Pahu, tak teda zajtra drzim palce (nam obom) aby tam boli //. Dobru noc

elisa7
24. feb 2009

Ahojte,uz by to chcelo nejaku pozitivnu spravu-kto bude prvy?.Dicinka ,Babulka a Janula,vy to tu drzite nad vodou,ked clovek vidi,ako vam tam krasne nabiehaju tt.Ja to tiez uz asi zajtra nevydrzim a testnem.

pahu
24. feb 2009

Maciatko dobru nocku 😀
Babulka, ja lezim aj 2 hodinky 😀 Cmuk zlatusik, zajtra ta pridem pozriet, oki? A ak ti nebude dobre, tak ma vyhodis, ale aj utros mi konci, tak si uchmatnem ten tvoj 😀 A prinesiem misticky od pudingu 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu jasnacka kludne zavolaj. Babulky opustam Vas nie, ze ja sa opustam, ale ze opustam Vas idem si polenosit a tak podobne tak sa majte kasnucko a posluchajte papapapapapa 😀 a dobru nocku

babulka123
24. feb 2009

pahu si vrele ocakavana.. a utros ta tu bude cakat len si pytaj.. hehehe cmuuk

pahu
24. feb 2009

Oki doki... Aj ty ides oddychovat? Ja tusim tiez.... Este sprcha, fuknut vlasy nech nejdem spat s mokrou hlavou... Cmuk a zajtra sa vidime 😀

janula13
24. feb 2009

elisa, no ved ja sa tu tak z vas tesim, mam pocit ze konecne sa to zase rozbehlo a ze budu dobre spravy..tak pozriem co zajtra napises 😀

pahu
24. feb 2009

Janulka, ty nasa patronka 😀
Dobru nocku vsetkym 😀

elisa7
24. feb 2009

Drzim vsetkym cakatelkam palce,tak uvidime zajtra co nove...Dobru noc

janula13
25. feb 2009

Pahu, ze patronka, ty mas ale humor 😀 dnes som kvli tebe zapla skor pc, a nic, ziadne tvoje testovanie som tu nenasla..viem ze si uz v praci a potom lietas po vyletoch..ale takto nezodpovedne nas tu nechat v nevedomosti?uz ta ospravedlni len pozitivny test, to hadam vies 😀

pahu
25. feb 2009

Janulka, takze aj dnes negativne a este ma aj prestali boliet prsia... Spinenie dnes ziadne, ale brucho na mrchu ano... Tak pockam do piatku na krv a potom vysadzam utrogestan, nech sa mrcha mrchata moze rozbehnut... 😵 Uz som O.K., poplakala som si v noci... 😉

janula13
25. feb 2009

ahoj Pahu, tak som rada ze si sa ozvala, ale ja verim len krvi, testy to su len taky adrenalin, takze ja si pockam na krvicku, nie na tvoju mrchu 😉 Inak asi pred 20min mi volal MM a ze aha, pahu je v praci, smiruje ta potvora 😀 tak mu vravim, vybehni a spytaj sa jej ako test...no to urcite, to by asi teba viac sokovalo 😀
takze piatok to isti, utros pekne dalej vkladj!A pekny den s babulkou, mohli by ste mi nieco kupit, ja mam rada darceky 😀 😀 😀

bobjan
25. feb 2009

Ahojte🙂

Pahu, škoda, že je to negatívne ☹

Ja veselo špiním, takže mrcha sa rozbieha, ...volala som do CAR, že mám utroš zapíjať a čakať aj tak na krv 😒

majka2309
25. feb 2009

ahojte holky.....tak dalsi den cakania...9 den od transferu....a citim sa mizerne

luly3
25. feb 2009

majka a test si si nerobila?????

majka2309
25. feb 2009

ahoj luly...nie nerobila..nemam odvahu....

janula13
25. feb 2009

babule, nedepkujte, kym nemate po krvi, viete co tu uz takych bolo, co krvacali, spinili, mali negativne testy a krv nakoniec pozitivna?ja viem, mne sa uz hovori, ale vazne, verte si, ved nic nie je iste..velmi vam vsetkym fandim, drzte sa.. 😉

luly3
25. feb 2009

majka prečo nemaš odvahu ved test ti ukaže //,
neboj 😉 pokial nemaš mrchu tak si na najlepšej ceste...
ja už by som testovala o 100 200 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka2309
25. feb 2009

janula.....jeej ty mas dvojicky.....aj ja chceeeeeeeeem🙂

majka2309
25. feb 2009

luly🙂....uz som si tolko testov urobila predtym nez som sa dala na tu cestu..ze uz ma to ani nebavi...stale rovnaky vysledok

luly3
25. feb 2009

janul asi každy depkuje je to normálne 😉
verím že ty si tiež depkovala, vlastne nemusim verit
stači si prečítat tvoje príspevky 😀 😀 😀 😀 😀
jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj
ono tehulkam už sa pekne rozpráva a aj nám sa tak bude
ak už budeme mat mimčo v brušku 😉
pozdravujem dvojičky 😉 😅

majka2309
25. feb 2009

janula....ty si mala stastie po 1x?

janula13
25. feb 2009

majka bola som na 2 IUI a potom som sla rovno na IVf a vyslo to..dvojicky som ani nedufala, ale postastilo sa, tak uz len ich nejak donosit do nejakej dobrej vahy... 😀

luly, ja viem, ze na kazdu sa raz za cas ta depka nalepi, tomu sa vyhnut neda, ale naco niekedy vpred a zbytocne?ze je niekto nestastny ked je test negativny, to je prirodzene, ale nadej je vzdy, samozrejme aj na mna to slo, ale ak si precitac tie prispevky, neboli velmi depresivne 😀 Ale to bude tym, ze ja som neverila od OPU, kedze mi ju tak povrzali, tak som si ani nadeje nerobila a tym padom som to tak zle neznasala..ale zase viem, ze keby mi OPU dopadne dobre a ja mam väcsie sance, tym padom aj nadeje, tak isto by bolo sklamanie väcsie..ale ja som taky typ, co si skor vytvori v hlave ten horsi scenar a radsej sa necha potom prekvapit tym lepsim, ak taky je 😀
A aj preto pisem, ze viem, ze si poviete ze mne sa uz hovori...ale kazde obdobie ma svoje strachy, ved uvidite ked budete tehule, v co dufam ze nebude dlho trvat 😀 syty hladnemu neveri 😉

majka2309
25. feb 2009

janula...a ako si sa citila po transfere?..az do obdobia vysetrenia krvy?

janula13
25. feb 2009

majka nuz, kedze ja som si bola priam ista ze to nevyjde, tak celkom fajn, nesetrila som sa nejak extremne, len v den ET som po tom diazepame pospavala a potom som bola do krvi na Pn, ale fungovala som normalne doma...priznake veskere zadne, mozno trochu prsia a aj to preslo a este zapcha, ale aj to po par tt preslo, inak nic...a v den krvi som mala dostat aj menzes, tak asi dva dni predtym ma zacalo uz boliet brucho, chute na sladke, bolest krizov, tak som bola na 200% presvdcena ze mrcha ide, aj ked ma tu babule presviedcali, ze nie 😀 a fakt uz neprisla.. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre